Esileht Ilu Küsimus pikkade, sirgete juuste omanikele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )

Teema: Küsimus pikkade, sirgete juuste omanikele

Postitas:
Kägu

Kuidas te oma juukseid kannate? Mul on allapoole vöökohta ulatuvad täiesti sirged juuksed (jah, on piisavalt paksud ka, ehkki see kisub küllap peagi sinna Perekooli naljade hulka). Kannan neid lahtisena väga harva, sest jäävad igale poole ette. Olen ka juba 45-aastane, seega lahtised pikad juuksed nagu polegi enam tavaolukorras kõige sobilikumad. Enamasti kannan neid punupatsis, vahel ka hobusesabas. Meelsasti kannaksin kuidagi krunnis ka, aga juuksed on rasked ja pea hakkab krunnist valutama, isegi hobusesaba on pikalt kandes väsitav. Kuidas teie, teised pikajuukselised, oma juukseid igapäevaselt sätite?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei ole sobilikud? Marlene Favela on sinuga üheealine. Lõika pisut lühemaks, et nii rasked poleks ja saad lokid või lained teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei ole sobilikud? Marlene Favela on sinuga üheealine. Lõika pisut lühemaks, et nii rasked poleks ja saad lokid või lained teha.

Vaatasin, kes see nimetatud naisterahvas siis on, tuleb välja, et keegi mehhiko seebiseriaalide kangelanna, kes kannab juuksepikendusi. Väga hea eeskuju tõesti.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei ole sobilikud? Marlene Favela on sinuga üheealine. Lõika pisut lühemaks, et nii rasked poleks ja saad lokid või lained teha.

Vaatasin, kes see nimetatud naisterahvas siis on, tuleb välja, et keegi mehhiko seebiseriaalide kangelanna, kes kannab juuksepikendusi. Väga hea eeskuju tõesti.

Ja suht sama välimusega juba 30+ aastat.

Miks ei ole sobilikud? Marlene Favela on sinuga üheealine. Lõika pisut lühemaks, et nii rasked poleks ja saad lokid või lained teha.

Vaatasin, kes see nimetatud naisterahvas siis on, tuleb välja, et keegi mehhiko seebiseriaalide kangelanna, kes kannab juuksepikendusi. Väga hea eeskuju tõesti.

No kui on oma juuksed, siis ju etem. Kaunis.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei ole sobilikud? Marlene Favela on sinuga üheealine. Lõika pisut lühemaks, et nii rasked poleks ja saad lokid või lained teha.

Mulle ei meeldi lokid, ma ei taha endale lokke teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei ole sobilikud? Marlene Favela on sinuga üheealine. Lõika pisut lühemaks, et nii rasked poleks ja saad lokid või lained teha.

Mulle ei meeldi lokid, ma ei taha endale lokke teha.

Vabandust
.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad sirged, peaaegu vööni juuksed. Vanus 41. Lahtiselt kannan väga harva, reeglina punupats või krunn. Mul on õhukesed juuksed, seega rasked ei ole.

(Kui keegi peab vajalikuks kommenteerida, et õhukesed sirged juuksed ei peaks pikad olema, ärge hakake end vaevama, ma olen neid kommentaare lugenud piisavalt.)

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea peal hobusesabas. Pea peal krunn. Lahtine ja sirge. Lahtine ja lokkis. Vanus 50. Juuksed paksud, üle keskkoha ja järkus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks te neid nii pikana hoiate kui kogeaeg kinni panete? Minul endal kahjuks on väga kehvad juuksed, seega väga tahaksin pikki ja ilusaid ning neid just lahti kanda.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks te neid nii pikana hoiate kui kogeaeg kinni panete?

Mis küsimus see on? Miks neid siis tingimata lahti peab kandma?

Ise kannan peamiselt punupatsis või klambriga kinnitatult, vahel hobusesabas või krunnis. Kui rohkem aega on, teen midagi ilusamat (nt pinterestist leiab omajagu soenguideid pikkadele juustele). Lahti teen õhtul kodus, kui lapsed on magama läinud. Olen ka tööl vahetevahel lahti kandnud, aga siis satun juuste pärast alati mingil hetkel tähelepanu keskpunkti ja see mulle ei meeldi.

Vööni, järku lõigatud, keskmise paksusega sirged juuksed.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vööni juuksed sobivadki ainult Mehhiko telenovelade kangelannadele.  No ei ole liiga pikad juuksed kuidagi ilusad, tõesti ei ole.  Lõigake oma juuksed abaluudeni, on ilus ja muud mured ka lahendatud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui on oma juuksed, siis ju etem. Kaunis.

Vahe on selles, et oma juuksed ei hoia sellist lokki päevad otsa ja sellise soenguga kuskile asjalikku töökohta on imelik minna. Sa ei saa võrrelda soenguid, mis tehakse korraks seebiseriaali filmimiseks ja millega sa peaks igapäevaselt ringi käima, see ei seisa kogu aeg selline. Oma juuksed pole ka nii paksud, et oleks selline volüüm, selleks peabki juuksepikendusi kõvasti lisaks panema, et selline soeng saada. Täitsa eluvõõras inimene. Vaata ise pilte, milline näiteks Jennifer Lopez igapäevaelus välja näeb, kui juuksepikendused ära võtab, peas on õhuke krunn ja pea sassis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahe on selles, et oma juuksed ei hoia sellist lokki päevad otsa ja sellise soenguga kuskile asjalikku töökohta on imelik minna. Sa ei saa võrrelda soenguid, mis tehakse korraks seebiseriaali filmimiseks ja millega sa peaks igapäevaselt ringi käima, see ei seisa kogu aeg selline. Oma juuksed pole ka nii paksud, et oleks selline volüüm, selleks peabki juuksepikendusi kõvasti lisaks panema, et selline soeng saada. Täitsa eluvõõras inimene. Vaata ise pilte, milline näiteks Jennifer Lopez igapäevaelus välja näeb, kui juuksepikendused ära võtab, peas on õhuke krunn ja pea sassis.

Ma ei näe mitte ühtegi põhjust hoiduda raskete ja väga pikkade juuste lühemaks lõikamisest, kui neid lahtiselt ei saa kanda või ei soovita seda teha.

Mingis vanuses on juuksed õhemad, aga noortel on paksud ikka ilma lisadeta. Geenid ja hormoonid. Sina väitsid, et sul on paksud!
ja rasked juuksed. Nimetatud naisel ei ole eriliselt paksud juuksed ka pikendustega. Järelikult sul ei ole paksud juuksed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahe on selles, et oma juuksed ei hoia sellist lokki päevad otsa ja sellise soenguga kuskile

Küll juuksur teab, kuidas saada püsilokk ja hoida kodus tehtud lokke õhtuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtkoht võib ju kanda igatpidi neid juukseid, kui nad on rasked, siis aitab ainult vähendamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll juuksur teab, kuidas saada püsilokk ja hoida kodus tehtud lokke õhtuni.

Kas sinu arust on normaalne iga päev mitu tundi soengut teha, selle sinu ideaalsel seebiseriaali kangelasel pole ju ometi selline soeng iga päev. Püsilokki soovitad ka veel, tere tali. Sul ei ole ilmselgelt juustest mingit aimu. Rasket juust ei saa selliseks lokiliseks välja arvatud korraks ja suure vaevaga. Teemaalgajajale soovitaks ka natuke lühemaks ja õhemaks neid juukseid, siis pole ka nii rasked, et kohe pea krunnist valutama hakkab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu arust on normaalne iga päev mitu tundi soengut teha, selle sinu ideaalsel seebiseriaali kangelasel pole ju ometi selline soeng iga päev.

Mida? Minu lemmiksoeng on õlgadeni, hakkan ma seda ideaalseks kutsuma?
TA on samas vanuseklassis ja paksude juustega. Millest sina räägid? Lopezist, kes on õhukestega. Mis see siia puutub?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püsilokki soovitad ka veel, tere tali. Sul ei ole ilmselgelt juustest mingit aimu. Rasket juust ei saa selliseks lokiliseks välja arvatud korraks ja suure vaevaga.

Ma ei ole jah juuksur, et peaks aimu olema. See on spetsialisti pärusmaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas sirgete juustega sobiksid samad soengud – aga minul (olen 40) on vööni pikad, paksud ja lokkis juuksed, kannan neid siiski “hea soengu päevadel” lahtiselt ka, vahel kannan sellises soengus, et võtan kõrvade juures kaks peenemat salku, keerutan neid natuke ja panen kuklal nn hobusesabasse, krunni või teen peenikese punupatsi neist taha, lahtiste juuste peale. Kannan ka peenikesi peavõrusid. Sageli on ka hobusesaba või lõdvalt kinni pandud juustest tehtud sõlm/krunn. Mulle meeldib väga ka juustest tehtud pärg või prantsuse pats. Vahel triigin juuksed sirgeks ka, teen neist siis samu patse või kannan lahtiselt või peaaegu lahtiselt (seitel küljel ja nn õhemalt küljelt juuksed nõelte/klabritega kinnitatud – sirged juuksed on (pool)lahtiselt kuidagi korrektsemad kui lokid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida? Minu lemmiksoeng on õlgadeni, hakkan ma seda ideaalseks kutsuma? TA on samas vanuseklassis ja paksude juustega. Millest sina räägid? Lopezist, kes on õhukestega. Mis see siia puutub?

Sa ei suuda üldse teemat ka jälgida. Sa tõid teemaalgatajale eeskujuks ühe seebiseriaali kangelanna, keda sa näed ainult teleekraanil sätituna, pluss ta kannab juuksepikendusi. Sellise soengu saavutamine võtab mitu tundi aega ja loomulikke juukseid ei ole nii palju ja nad ei hoia lokki päevad otsa sees. Mida raskem juus, seda halvemini lokk sees püsib. Selline soeng saavutatakse mitme tunniga, suure hulga lakiga ja ikkagi pole ta päeva lõpuks samasugune. Seega see on ebareaalne, et keegi sellist iga päev kannaks, lisaks oleks see ka naeruväärne. Jennifer Lopezi tõin näiteks sellepärast, et ka temal on punavaiba üritustel uhke kohev juuksepikendustest soeng tehtud, aga igapäevaelus ta sellist ei suuda ju iga päev kanda, see pole reaalne. Seega sinu soovitused teemaalgatajal selline mehhiko seebiseriaali soeng endale pähe meisterdada on väga naljakas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei suuda üldse teemat ka jälgida. Sa tõid teemaalgatajale eeskujuks ühe seebiseriaali kangelanna, keda sa näed ainult teleekraanil sätituna, pluss ta kannab juuksepikendusi. Sellise soengu saavutamine võtab mitu tundi aega ja loomulikke juukseid ei ole nii palju ja nad ei hoia lokki päevad otsa sees. Mida raskem juus, seda halvemini lokk sees püsib. Selline soeng saavutatakse mitme tunniga, suure hulga lakiga ja ikkagi pole ta päeva lõpuks samasugune. Seega see on ebareaalne, et keegi sellist iga päev kannaks, lisaks oleks see ka naeruväärne. Jennifer Lopezi tõin näiteks sellepärast, et ka temal on punavaiba üritustel uhke kohev juuksepikendustest soeng tehtud, aga igapäevaelus ta sellist ei suuda ju iga päev kanda, see pole reaalne. Seega sinu soovitused teemaalgatajal selline mehhiko seebiseriaali soeng endale pähe meisterdada on väga naljakas.

TAl on PAKSUD juuksed. Sina räägid õhukestest jätkuvalt.

TA juba ütles, et lokke ei soovi.
Aga milleks hoida pikki juukseid, kui need kinni pannakse? Pikad ja paksud juuksed on ju ilusad lahtisena, sirgena ka. Lõpeta lolkidest ja õhukestest juustest rääkimine.

Minu emal olid püsilokid noorena ja väga ilus oli ja püsis ka. Ei olnud mutilik.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TAl on PAKSUD juuksed. Sina räägid õhukestest jätkuvalt. TA juba ütles, et lokke ei soovi. Aga milleks hoida pikki juukseid, kui need kinni pannakse? Pikad ja paksud juuksed on ju ilusad lahtisena, sirgena ka. Lõpeta lolkidest ja õhukestest juustest rääkimine.

Üritad seletada, aga sina jaurad ikka oma. Ma ei räägi õhukestest juustest, vaid juuksepikendustega naistest, kelle pealt sina soenguid soovitad kopeerida. Sina siin soovitad jaburdusi, sellest oli jutt, jahvatad oma ema püsilokkidest ja jumal teab millest veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TAl on PAKSUD juuksed. Sina räägid õhukestest jätkuvalt. TA juba ütles, et lokke ei soovi. Aga milleks hoida pikki juukseid, kui need kinni pannakse? Pikad ja paksud juuksed on ju ilusad lahtisena, sirgena ka. Lõpeta lolkidest ja õhukestest juustest rääkimine.

Üritad seletada, aga sina jaurad ikka oma. Ma ei räägi õhukestest juustest, vaid juuksepikendustega naistest, kelle pealt sina soenguid soovitad kopeerida. Sina siin soovitad jaburdusi, sellest oli jutt, jahvatad oma ema püsilokkidest ja jumal teab millest veel.

Jaura siis üksi edasi. Mina ei ole süüdi, et sul õhukesed juuksed. Sina tunned ebakindlust.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritad seletada, aga sina jaurad ikka oma. Ma ei räägi õhukestest juustest, vaid juuksepikendustega naistest, kelle pealt sina soenguid soovitad kopeerida. Sina siin soovitad jaburdusi, sellest oli jutt, jahvatad oma ema püsilokkidest ja jumal teab millest veel.

Sinu jutt on hoopis segane. Mida sa õigupoolest öelda tahad? Et juuksepikendustega saab edukamalt soenguid teha? Samas teises kohas tood välja, et see võtab tunde?
Ning taaskord järgnevalt, et loomulike juustega ei saagi normaalset soengut saavutada?
Teemaalgataja kirjeldas, et tal on pikad, paksud juuksed. Seebikangelanna toodi minu meelest eeskätt põhjusel välja, et temavanuselt on see täitsa okei. Aga seegi on tõsi, et sõrmenipsust need soengusse ei lähe, natuke peab ikka vaeva nägema. Samas jällegi, mitte tundidepikkuselt, nagu sina liialdasid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaura siis üksi edasi. Mina ei ole süüdi, et sul õhukesed juuksed. Sina tunned ebakindlust.

Minul polegi pikad juuksed, mis asja sa sonid üldse? Mis minu juuksed siia puutuvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seebikangelanna toodi minu meelest eeskätt põhjusel välja, et temavanuselt on see täitsa okei.

Ei ole okei sellise soenguga igapäevaselt ringi käia. Mingid juuksepikendustest puhvlokid peas. Kuskil kontoris tunduks see ju naeruväärne, eriti kui muu välimus on tavaline. Milleks sellist asja soovitada. Ja sellise soengu saavutamine pärisjuustega, mis on pulksirged ja rasked, on küll tundide töö.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seebikangelanna toodi minu meelest eeskätt põhjusel välja, et temavanuselt on see täitsa okei.

Ei ole okei sellise soenguga igapäevaselt ringi käia. Mingid juuksepikendustest puhvlokid peas. Kuskil kontoris tunduks see ju naeruväärne, eriti kui muu välimus on tavaline. Milleks sellist asja soovitada. Ja sellise soengu saavutamine pärisjuustega, mis on pulksirged ja rasked, on küll tundide töö.

Kus veel kui mitte kontoris? Toiduainetetööstuses, haiglas, liinitööl?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vööni juuksed sobivadki ainult Mehhiko telenovelade kangelannadele. No ei ole liiga pikad juuksed kuidagi ilusad, tõesti ei ole. Lõigake oma juuksed abaluudeni, on ilus ja muud mured ka lahendatud.

Sellega ma ei nõustu. Kui kanda juukseid patsis, on pikk pats ikka ilusam kui lühike. Abaluudeni lõigatud juukseid patsi punudes jääb järele juba üsna lühike jupp.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eluaegne pikajuukseline (45). Juuksed kõige pikemas pikkuses veidi allapoole poolt selga.

Lahtiselt meeldib neid kanda, kui nad on värskelt järku lõigatud ja sealt edasi nii 3-4 kuud. Ja siis kindlasti sirgeks triigituna. Siin nimetatud Marlene Favela ei ole kõigil piltidel kindlasti pikendustega. Nt siin. Minu lahtine soeng näeb üsna samasugune välja ja mingit erilist vaeva see ei nõua – värskelt pestud juuksed föönitatud ja sirgeks triigitud lihtsalt.

Kui juuksed juba veidi metsikumaks on veninud, siis hobusesaba või krunn. Neid mõlemaid on max pikkadega mõnusam teha kui lühemate ja värskelt lõigatutega. Näevad paremad välja ka.

Hobusesabast nii palju, et mulle tundub, et minu eas ei sobi see teisemeliste stiilis päris pealaele tehtud saba. Mõjub kuidagi totakalt vanema naise peas. Aga muidu kõrge tugevalt kinnitatud hobusesaba on ok. Madal ka.
Krunn, nii üleval kui all on alati kindla peale minek.

Varem tegin ka lokke, aga pikad lahtised lokid mulle ka enam ei meeldi. Kuidagi vanamoeline tundub. Patse ka ei punu. Ei ole kunagi pununud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus veel kui mitte kontoris? Toiduainetetööstuses, haiglas, liinitööl?

Igal pool tööl oleksid naeruväärne selle mehhiko seebiseriaali kangelanna lokkidega, kui just meelelahutussektoris ei tööta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )


Esileht Ilu Küsimus pikkade, sirgete juuste omanikele