Esileht Ilu Küsimus pikkade, sirgete juuste omanikele

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )

Teema: Küsimus pikkade, sirgete juuste omanikele

Postitas:
Kägu

Lase rastapatsid punuda kontorisse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaura siis üksi edasi. Mina ei ole süüdi, et sul õhukesed juuksed. Sina tunned ebakindlust.

Minul polegi pikad juuksed, mis asja sa sonid üldse? Mis minu juuksed siia puutuvad?

Sealt see viha ja kadedus. Sul on Lopezi juuksed (parukata) ja tunned end halvasti. Jätame lokid kõrvale, aga pikkadel juustel pole mingit mõtet kui neid kunagi lahti ei kanta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema juustest on Perekoolis alati kirgi kytnud! Ma kohe muigega lugesin.

Eks ilumeel ja sellest tulenevalt ka arvamused olegi inimestei erinevad. Igati m6istetav.

Kui ma olen tänaval silmanud tagumikuni juukseid, mis on olnud t6esti ka terved ja ilusad, olen siiski m6elnud nähtu puhul, et “kui need oleksid u. poolde selga, oleks pilt VEELGi kenam!” Juba puht visuaalselt. Kompaktsem. N-ö väljavenitatus pole minu maitse.

Selle teemaga ma ka päri pole, et “kui juukseid kinniselt kanda, olgu lyhikesed/lyhemad”.

Milleks? Väga ilusad on lopsakad hobusesabad,  keermed ja klambrid juustes. Punutised ja krunnid. Mida kasutan ka ise (loe: väga harva kannan lahtiselt). Omades samuti abaluudeni pikki ja pakse juukseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks te neid nii pikana hoiate kui kogeaeg kinni panete? Minul endal kahjuks on väga kehvad juuksed, seega väga tahaksin pikki ja ilusaid ning neid just lahti kanda.

Asi selles ongi, et sul puudub pikkade (ja paksude juuste) kogemus…… 😉

Muidu siin sellist teksti ei visandaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks te neid nii pikana hoiate kui kogeaeg kinni panete? Minul endal kahjuks on väga kehvad juuksed, seega väga tahaksin pikki ja ilusaid ning neid just lahti kanda.

Asi selles ongi, et sul puudub pikkade (ja paksude juuste) kogemus…… ????

Muidu siin sellist teksti ei visandaks.

Mul paksud juuksed küll. Aga Ariana Grande hobusesaba on lapselikum kui lahtised juuksed. Ma pole näinud ühtegi 40+ naist, kellele sobiks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet.

Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba!

Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet.

Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba!

Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

Pane siis pilte, mida mõtled. Hobusesaba on koomiline ja pole kaugeltki viisakam kui juuksed üles panduna, vastupidi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on üle vöö juuksed, siis peab WC-s käies ettevaatlik olema, satuvad seljataga potti ja kui peberiga tõmbama lähed siis on oht tõmmata juuksed tagumiku vahee. Mis edasi saab, sellest ei tahagi kohe kirjutada.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis m6ttes on hobusesabad koomilised? Omad vist lyhikesi juukseid?

Oleneb kinntusvahendist, kas tead! V6ib ka vägagi pidulik olla!

Ma ei oska siin hetkel pilte panna, kuna näited on mu enese tuttavate pealt, aga..

..kui avalikkust silmas pidades, siis nt. Katrin Viirpalul on olnud alati ilusad pikad juuksed (vanusest hoolimata). Nyyd millalgi on ta neid oluliselt lyhemaks kärpinud ja ka tuka ette tekitanud… Hmm… enne oli kenam! V6inuks vabalt edasi oma ilustae pikkade juustega olla!

Siis need juuksed ja kinnipanekud. Olgu lyhikesed v pikad, aga nt. Maarja Liis Ilus ja ka Kaja Kallas (oma pigem lyhemate juustega) on kinnipandud juustega kordi kenamad kui lahtistega. Mis veel näo ette venitatud olid lahtistena. V6i muidu soraka mulje jätsid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis m6ttes on hobusesabad koomilised? Omad vist lyhikesi juukseid?

Oleneb kinntusvahendist, kas tead! V6ib ka vägagi pidulik olla!

Ma ei oska siin hetkel pilte panna, kuna näited on mu enese tuttavate pealt, aga..

..kui avalikkust silmas pidades, siis nt. Katrin Viirpalul on olnud alati ilusad pikad juuksed (vanusest hoolimata). Nyyd millalgi on ta neid oluliselt lyhemaks kärpinud ja ka tuka ette tekitanud… Hmm… enne oli kenam! V6inuks vabalt edasi oma ilustae pikkade juustega olla!

Siis need juuksed ja kinnipanekud. Olgu lyhikesed v pikad, aga nt. Maarja Liis Ilus ja ka Kaja Kallas (oma pigem lyhemate juustega) on kinnipandud juustega kordi kenamad kui lahtistega. Mis veel näo ette venitatud olid lahtistena. V6i muidu soraka mulje jätsid.

Järelikult on ainus lahendus pisut lühemaks lõigata, no 6 cm. Siis pole nii rasked. Ja kinni panna.
Ega kui teisiti kinni panna, pole ju vahet, juukseid on sama palju ja koormus kaelal. Samuti traction alopecia oht.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks te neid nii pikana hoiate kui kogeaeg kinni panete? Minul endal kahjuks on väga kehvad juuksed, seega väga tahaksin pikki ja ilusaid ning neid just lahti kanda.

Asi selles ongi, et sul puudub pikkade (ja paksude juuste) kogemus…… ????

Muidu siin sellist teksti ei visandaks.

No aga teemaalgatuses ju selgelt öeldud, et lahtised juuksed segavad, krunni tahaks, aga liiga raske, isegi hobusesaba raske, enamsti punupatsis. Siis jääbki üle ainult küsida, MIKS ta neid lühemaks ei lõika?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, issand!

Ma ei oskaski arvata, kummal poolel see “probleem” suurem on, kui poleks arhiivi…

..aga nendes ma tuhnida ei viitsi!

Nii polegi probleemi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks te neid nii pikana hoiate kui kogeaeg kinni panete? Minul endal kahjuks on väga kehvad juuksed, seega väga tahaksin pikki ja ilusaid ning neid just lahti kanda.

Asi selles ongi, et sul puudub pikkade (ja paksude juuste) kogemus…… ????

Muidu siin sellist teksti ei visandaks.

No aga teemaalgatuses ju selgelt öeldud, et lahtised juuksed segavad, krunni tahaks, aga liiga raske, isegi hobusesaba raske, enamsti punupatsis. Siis jääbki üle ainult küsida, MIKS ta neid lühemaks ei lõika?

Ja, sellega m6ttega olen ise ka päri.

T6esti arusaamatu! Samal tasemele oli ka ju siinsel saidil teema tekitamine (sama saamatu)..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole okei sellise soenguga igapäevaselt ringi käia. Mingid juuksepikendustest puhvlokid peas. Kuskil kontoris tunduks see ju naeruväärne

Tohoh 🙂 äkki lepime kokku, et see on ikka maitse asi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet. Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba! Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

Ma ka googeldasin ning minul on pool ajast selline pats, olen 50.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet. Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba! Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

Ma ka googeldasin ning minul on pool ajast selline pats, olen 50.

Hästi. Vaat, selle teemaga peaksid kyll tegelema. Patsi olemasolu “pehmendamisega”.

Täitsa s6bralik soovitus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi. Vaat, selle teemaga peaksid kyll tegelema. Patsi olemasolu “pehmendamisega”. Täitsa s6bralik soovitus.

Et miks siis? Sobib väga hästi, kui inimese muu olek, stiil ja välimus juustega kokku lähevad. Ilmselgelt ei sobi keskmisele mittemidagiütlevale naisele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ostsin endale hiljuti automaatse koolutaja. Sellise. Vahelduseks täitsa tore, ka hobusesaba on lokilisena hoopis teistsugune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ostsin endale hiljuti automaatse koolutaja. Sellise. Vahelduseks täitsa tore, ka hobusesaba on lokilisena hoopis teistsugune.

Mul on ka selle veel kallim mudel. No ei oska ma seda kasutada 🙁 Maksis pea 200 ja seisab kasutult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet.

Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba!

Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

Pane siis pilte, mida mõtled. Hobusesaba on koomiline ja pole kaugeltki viisakam kui juuksed üles panduna, vastupidi.

Selline hobusesaba vanemal naisel on jah koomiline. Ma ei tea ühtki, kes nii käiks. Mingid asotsiaalid ja ullikesed vaid.
Viisakas hobusesaba kuklas on aga väga ok. Hobusesaba peab ka oskama teha (kui tahad, et see sind kaunistaks). See ei ole lihtsalt juuste suvaliselt kokku kaapimine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

45+ vanuses punupatsiga käia minu meelest ei sobi enam, hobusesaba ja krunn on veel ok, kuigi nii pikkade juustega tuleb krunn koledalt suur ja endal ebamugav.

Ja tõesti, nagu eelnevadki on öelnud, siis vööni juuksed ongi liiga pikad ja pole enam ilusad, kindlasti on need ka otstest hõredad.  Lõigake oma juuksed 20cm lühemaks ja kandke lahtiselt, palju ilusam.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

45+ vanuses punupatsiga käia minu meelest ei sobi enam, hobusesaba ja krunn on veel ok, kuigi nii pikkade juustega tuleb krunn koledalt suur ja endal ebamugav.

Ja tõesti, nagu eelnevadki on öelnud, siis vööni juuksed ongi liiga pikad ja pole enam ilusad, kindlasti on need ka otstest hõredad. Lõigake oma juuksed 20cm lühemaks ja kandke lahtiselt, palju ilusam.

Jälle see “ei sobi” 😀 Kelle asi see on, mida ja kuidas keegi kannab? Mind küll ei huvita kui mulle mõni 60-aastane selle Ariana Grande patsiga vastu tuleb, andku minna, pole minu asi arutada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Adrian Grandel on nii palju juuksepikendusi ja tihendusi, et lõpetage tema hobusesabast rääkimine. Teil pole iial sellist patsi.

Pikkade juustega punupats on naeruväärne mutilik soeng. Miks seda kantakse, ei saa aru. Sama krunniga. Kui tegemist ei ole töönõuetega.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet.

Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba!

Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

Pane siis pilte, mida mõtled. Hobusesaba on koomiline ja pole kaugeltki viisakam kui juuksed üles panduna, vastupidi.

Selline hobusesaba vanemal naisel on jah koomiline. Ma ei tea ühtki, kes nii käiks. Mingid asotsiaalid ja ullikesed vaid.

Viisakas hobusesaba kuklas on aga väga ok. Hobusesaba peab ka oskama teha (kui tahad, et see sind kaunistaks). See ei ole lihtsalt juuste suvaliselt kokku kaapimine.

Pats on küll asi, mis sobib ka küpsemas eas! Ja see on ka meelevaldne väide, et kui on pikk juus, siis kindlasti otsast hõre. Loomulikult ma lõikan juukseotsi korrapäraselt, nii et hõred pole see mingitpidi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd spets guugeldasin A. Grandet.

Jeerum! Ega ei peagi see pats pealael paiknema. Jube ebamugav ju pealekauba!

Sealt libisevad samuti juuksed silmile. Ikka kuklasse ja mina tean kyll mitmeid ilusaid sabasid, mis astumisel l6busalt taktis kaasa h6ljuvad.

Pane siis pilte, mida mõtled. Hobusesaba on koomiline ja pole kaugeltki viisakam kui juuksed üles panduna, vastupidi.

Selline hobusesaba vanemal naisel on jah koomiline. Ma ei tea ühtki, kes nii käiks. Mingid asotsiaalid ja ullikesed vaid.

Viisakas hobusesaba kuklas on aga väga ok. Hobusesaba peab ka oskama teha (kui tahad, et see sind kaunistaks). See ei ole lihtsalt juuste suvaliselt kokku kaapimine.

Pats on küll asi, mis sobib ka küpsemas eas! Ja see on ka meelevaldne väide, et kui on pikk juus, siis kindlasti otsast hõre. Loomulikult ma lõikan juukseotsi korrapäraselt, nii et hõred pole see mingitpidi.

Vabandust, vale tsitaat sai kogemata kaasa, see oli vastuseks sellele, kes ütles, et pikk pats üle 45 ei sobi ja on pealekauba hõre ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ostnud paar ilusamat metallist klambrit ja panen eesmised juuksed sellega kinni. Juuksed siis justkui lahti aga mitte ees :).

Pilt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ostnud paar ilusamat metallist klambrit ja panen eesmised juuksed sellega kinni. Juuksed siis justkui lahti aga mitte ees :).

Pilt

Pilt ei taha postituse juures nähtav olla, panen lingi:

 

https://i.pinimg.com/originals/0b/7c/e6/0b7ce6425cfbd577f4f7af38b5b295ee.png

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati kui siin hakkavad 50+ naised kiitma oma vööni, loomulikke, ilusaid, pakse juukseid, siis tuleb silme ette Tiina Mägi. Ja just teemaalgatuses olev “kena” punupats.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klambriga niimoodi poolenisti kinni:

https://www.makeup.com/-/media/project/loreal/brand-sites/mdc/americas/us/articles/2021/january/20-claw-clips/ways-to-style-claw-hair-clips-body03-mudc-012021.jpg

Selliselt siis kodus ja tavaolekus, kuskile viisakamalt minnes kannan juukseid lahti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati kui siin hakkavad 50+ naised kiitma oma vööni, loomulikke, ilusaid, pakse juukseid, siis tuleb silme ette Tiina Mägi. Ja just teemaalgatuses olev “kena” punupats.

Kuule, Tiina Mägi on mu ema vanune, mitte minuealine. Teema on ometi 40ndates naistest, mitte 80+ aastastest!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )


Esileht Ilu Küsimus pikkade, sirgete juuste omanikele