Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus puhkuseavalduse kohta.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Küsimus puhkuseavalduse kohta.

Postitas:

Mul on graafikuga töö ja puhkuse sisse jäävad ka jaanipäeva päevad. Kui nüüd puhkuseavalduse kirjutan, kas lisan ilma selgituseta kohe juurde ka jaanipäevast tulevad 2 lisapäeva, või pean need mingi selgitusega juurde lisama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:47; 11.06 13:18; 11.06 22:14; 11.06 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit selgitust vaja.

Selguse mõttes võid kirja panna lisaks ajalisele perioodile xx.xx.xxxx kuni xx.xx.xxxx ka sulgudes puhkusepäevade arvu. Puhkusepäevade arv siis päevade arv ilma pühadeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mul on eelmisest aastast jäänud veel jaanipäevast tulnud lisapäevad välja võtmata, siis kas võin need näiteks sel sügisel veel välja võtta ja kas nende eest makstakse ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:47; 11.06 13:18; 11.06 22:14; 11.06 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2011.aasta puhkus aegub 2012.aasta lõppemisega. Ehk siis saad küll selle aasta sees veel kasutada ja loomulikult ka puhkusetasu nende eest.

Kui puhkusegraafikuga puhkust fikseeritud pole, siis 14 päeva ette avaldus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu teada puhkuse ajale sattuvad riiklike pühade eest saadavad päevad on tasuta. st. nende eest puhkusetasu ei maksta, lihtsalt pikendavad puhkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu teada puhkuse ajale sattuvad riiklike pühade eest saadavad päevad on tasuta. st. nende eest puhkusetasu ei maksta, lihtsalt pikendavad puhkust.[/tsitaat]

Jah, täpselt nii, puhkuse hulka need ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga kui mul need eelmisest aastast on välja võtmata, siis saan nad ikka välja võtta, lihtsalt nende eest ei maksta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:47; 11.06 13:18; 11.06 22:14; 11.06 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, aga kui mul need eelmisest aastast on välja võtmata, siis saan nad ikka välja võtta, lihtsalt nende eest ei maksta?[/tsitaat]

Oot, nüüd ma ei saa aru, mis päevad on välja võtmata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna eelmisel aastal puhkasin ka jaanipäeval, siis jaanipäeva lisapuhkusepäevi ma välja ei võtnud. Nüüd sela aastal tahaks need eelmise aasta omad välja võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:47; 11.06 13:18; 11.06 22:14; 11.06 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul on sul lihtsalt 1 puhkusepäev või 2 eelmisest aastast kasutamata, kui puhkasid kuupäevast kuupäevani näiteks 14p kuid sees olid ka 23. ja 24 siis pidanuks puhkus kestma 16p
e
16 kalendripäeva=14 puhkusepäeva.

Kui saidki 14 kalendripäeva, oli see 12 puhkusepäeva.

Küsi oma eelmise aasta puhkusejääk e 2p kätte 2012

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus puhkuseavalduse kohta.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.