Esileht Lapse ootamine Küsimus rasedatele: kui palju reaalselt joote alkoholi?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Küsimus rasedatele: kui palju reaalselt joote alkoholi?

Postitas:

Need uuringud, mis näitavad, et alkohol ei tee midagi halba on alkotootjate poolt tellitud ja kinni makstud. Kui alkohol teeb täiskasvanud lolliks, mis siis beebidest rääkida.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need uuringud, mis näitavad, et alkohol ei tee midagi halba on alkotootjate poolt tellitud ja kinni makstud. Kui alkohol teeb täiskasvanud lolliks, mis siis beebidest rääkida.

Me ju siin räägime väikestest alkoholikogustest. Teie näited (alkohoolikute, narkomaanide lapsed, lolliks tegev alkohol, alaealiseid kahjustav alkohol jne) käib ju suuremate koguste kohta. Olen isegi alaealisena saanud endale väikse purgi siidrit lubada, ei ole mind “lolliks” teinud. Lolliks teeb ikka mitu-mitu purki siidrit või rohkem kanget alkoholi. Kõik see alkoholi kahjulikkus tervisele käib ka suuremate koguste kohta. Kui täiskasvanud naine joob pokaali veini nädalas, ei ole see kahjulik.

Ja need vandenõuteooriad, et need uuringud on alkotootjate poolt kinni makstud… no vaevalt, kui suur osa nõudlusest see rase naine ikka on, et tema pokaali pärast peaks kinni maksma tuhandeid uuringuid.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 21:37; 02.08 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need uuringud, mis näitavad, et alkohol ei tee midagi halba on alkotootjate poolt tellitud ja kinni makstud. Kui alkohol teeb täiskasvanud lolliks, mis siis beebidest rääkida.

Jah, ja maa on lapik ning kõike juhivad tegelikult reptiilid 🙂

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 22:14; 02.08 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ega keegi ei keelagi kasvõi iga päev maani täis juua.. Loll lohutus, et väikesed kogused ei tee midagi. Kui naine on nt 60 kg ja beebi 600 g, siis pokaal veini ei ole väike kogus tema jaoks, kuigi naine ei tunnegi midagi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ju siin räägime väikestest alkoholikogustest

Teemaalgata välja toodud kogused ei ole kuskilt otsast väikesed!
Pealegi vein on üldjuhul 10-13 kraadine. Õlu ja siider 4.2-5. Iganädalaselt klaas või kaks kangemat kraami alla kulistada teeb väikese loota mitmeks päevaks purju!

Ikka õigustused eksole.

Eks see muidugi jääb igaühe südametunnistusele, kas tarbib või ei.
Teemaalgataja puhul mängib rolli ka joomise regulaarsus ja vajadus ikka alkoholiga jook ära juua.

Ma imestan, et kuidas mees üldse lubab juua!?! Või lausa koos siis juuakse?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 13:33; 02.08 08:40; 02.08 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru kui päris raseduse alguses juhtub,et alkoholi juuakse ( eriti kui ei tea rasedusest veel), aga selline kaanimine ei ole rasedana inimlik. Mina jõin raseduse alguses kogemata alkoholiga siidrit (rasedust oli alla 10 nädala). Kui olin ära joonud,tuli meelde,et ma ju ei tohtinud juua. Edaspidi olen joonud ainult alkoholivabu siidreid ja õllesid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Lapse ootamine Küsimus rasedatele: kui palju reaalselt joote alkoholi?