Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus Rasedatele .

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Küsimus Rasedatele .

Postitas:

Tere. Mul on üks suur suur küsimus k6igile kellel selline olukord olnud .
Kellele on naistearst öelnud et te ei saa kunagi lapsi, aga ometi olete rasestunud ning olete 1 , 2 , 3 pisip6nni Ema ??
Suur suur aitäääh k6igile kes vastavad .
( mul endal on 3-4 tuttavad kellel sama olukord olnud. Aga sooviksin siiski teada kui suur on see protsent kellel veel nii olnud)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 10:52; 02.03 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

wow. Isegi meestel selline asju juhtub.
Aga mu s6branna kes hetkel väga hüsteeriline ütles selle peale et naine paneb k6rvalt kindlasti.
Aga Loodame et tuleb veel vastuseid Naistel ka. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 10:52; 02.03 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tegelikult on meestega junii, et kui neil on väga aeglased seemnerakud, siis lapse saamise võimalus on imepisike, aga siiski võimalik. Sest mõni üksik kiire seeme ikka jõuab 48h jooksul õigesse kohta kohale loivata. Aga kui see loivamine juhtub olema päeval, mil munarakk pole eputamas oma valmidusega, sisi rasedust ei tule. Ehk siis võimalik on ikka:) Kindlasti on maailmas palju selliseid näiteid, kus tehtud ka DNA:)

Naistel see ju samuti tavaline. Eriti juhtub seda, et tehaks ekunstlikke viljastamisi ja siis oplaa kukub loomulikul teel saadud laps ka veel kõige lõppu. Sleliseid mitmekordseid õnnelikke üllatusemasid on siin perekoolis ikka aegajalt olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahele tuttavale naisterahvale on nii öeldud. mõlemal keerasid keha untsu tõsised söömishäired. nüüd on ühel 2 ja teisel 1 tütar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 18. aastaselt munasarjatsüst ja eemaldati terve munasari, aasta hiljem oli teisel munasarjal tsüst, aga see eemaldati nii, et munasari jäi alles. Peale operatsiooni ütles arst et arvestage, et tõenäoliselt te kunagi lapsi ei saa. Praeguseks olen ühe 9-aastase poisi ja ühe viieaastase tütre ema ja olen 29 nädalat kolmanda lapse ootel. Esimese lapsega rasestusin kolmandal kuul peale tablettide ära jätmist. Teise lapsega ja praeguse kõhubeebiga rasestusin esimesel katsel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mis oli arsti arvates põhjus. Mina üritasin 39 aastaselt pesamuna saada (2 suuremat juba täiskasvanud), jäin mitu korda rasedaks aga kõik peetusid 6+. Arstide arvates oli minul kõik korras ja mehel ka (ei ole sama mees, kes mu vanematel lastel). Mitu aastat üritasin ja lõpuks arvasin, et vanuse pärast peetuvad. Siis läksime lahku ja ma leidsin omale uue mehe. Olin juba 44. Esimene rasedus katkes 6+, aga selle raseduse alguses oli mul pikk lennureis. Kui teist korda rasedaks jäin, ütles arst, et ma ei tohi lennata. Nii ka tegin ja nüüd olen 45, rasedust 24+1, analüüsid kõik korras nii lapse kui endaga. Kokkuvõtteks võib öelda, et meditsiin ei oska kõike seletada. Minu puhul oli ilmselt eelmise mehega bioloogiline sobimatus ja teine asi, ma ei tohi raseduse ajal lennata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 15:45; 04.03 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÜSIMUS EELMISELE KÄOLE 15.45
Kas LVU KÄISITE tegemas. Endal vanus 43 ja rasedus 17, 5 nädalat, pean kohe otsustama, vanuse risk 21 trisoomia suhtes 1.50. Eelmine rasedus katkes 8 nädalal. KV oli korras siis vereprooviga risk 1 1000, aga 17 nädala vereprooviga risk 1 80.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei teinud seekord LVU-d. Double test, mille tegin dr. ¦oisi juures oli korras,samuti 20n LA. Kuna soovisin 2 spetsialisti arvamust, siis käisin ka Fertilitases dr. Laasiku juures samu analüüse tegemas. Mõlemad Eesti tunnustatuimad spetsialistid sel alal ja mõlema arvamus Double testi põhjal oli, et LVU-d pole vaja teha ja et Triple pole usaldusväärne. Oma huvist tegin siiski ka Triple testi vere. Esimesel korral oli vaba östradiooli tase veidi madal. Kuid olin ööl enne seda analüüsi normaalsest oluliselt vähem maganud. Sain teada, et see võib testi tulemust mõjutada. Tegin uue Triple testi ja sellega näitas vaba östradiooli taset juba normi piires. Seega sain tõestuse, et Triple testi tulemused on väga kõikuvad. Ainult vanust ei loeta LVU näidustuseks. Muuseas Saksa teadlastel on teooria, mille kohaselt inimese kronoloogiline vanus ja biloogiline vanus võivad mõnedel juhtudel päris palju erineda. Ka riskid preklampsiale ja enneaegsele sünnitusele (mida loetaks riskiks just vanemate rasedate puhul) olid mul dr. ¦oisi juures 20n tehtud analüüside põhjal ülimalt madalad. Loen siin nooremate rasedate terviseprobleeme ja imestan, et vaatamata vanusele mul neid vaevusi ei esine 🙂 Neile, kes arvavad, et peale 40 on hilja last saada ja siis ei jõua lapselapsi kasvatada, siis – minu vanaema sai viimase lapse 40 aastaselt ja jõudis ka veel selle lapse lapselapsi hoida! Inimesed on nii erinevad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VASTUS EELMISELE KÄOLE 16,59: Ei, ma ei teinud seekord LVU-d. Double test, mille tegin dr. ¦oisi juures oli korras,samuti 20n LA. Kuna soovisin 2 spetsialisti arvamust, siis käisin ka Fertilitases dr. Laasiku juures samu analüüse tegemas. Mõlemad Eesti tunnustatuimad spetsialistid sel alal ja mõlema arvamus Double testi põhjal oli, et LVU-d pole vaja teha ja et Triple pole usaldusväärne. Oma huvist tegin siiski ka Triple testi vere. Esimesel korral oli vaba östradiooli tase veidi madal. Kuid olin ööl enne seda analüüsi normaalsest oluliselt vähem maganud. Sain teada, et see võib testi tulemust mõjutada. Tegin uue Triple testi ja sellega näitas vaba östradiooli taset juba normi piires. Seega sain tõestuse, et Triple testi tulemused on väga kõikuvad. Ainult vanust ei loeta LVU näidustuseks. Muuseas Saksa teadlastel on teooria, mille kohaselt inimese kronoloogiline vanus ja biloogiline vanus võivad mõnedel juhtudel päris palju erineda. Ka riskid preklampsiale ja enneaegsele sünnitusele (mida loetaks riskiks just vanemate rasedate puhul) olid mul dr. ¦oisi juures 20n tehtud analüüside põhjal ülimalt madalad. Loen siin nooremate rasedate terviseprobleeme ja imestan, et vaatamata vanusele mul neid vaevusi ei esine 🙂 Neile, kes arvavad, et peale 40 on hilja last saada ja siis ei jõua lapselapsi kasvatada, siis – minu vanaema sai viimase lapse 40 aastaselt ja jõudis ka veel selle lapse lapselapsi hoida! Inimesed on nii erinevad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 15:45; 04.03 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üks neist, kellele öeldi, et lapsi sa ei saa. Ei uskunud toda arsti ja käisin teise spetsialisti juures, tema seda ei kommenteerinud. Ja hetkel olen oma esimese ootel, varsti-varsti peaks sündima 🙂 Seega ära usu üht arsti, küsi erinevatelt arvamusi.
Kui mingi ajahetk on hormoonidetase madal/kõrge seoses stressiga, siis see pole veel mingi näitaja. Sellist asja saab alles siis prognoosida, kui oled tõesti 10 aastat proovinud kõiki variante ja ei jää rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väitsid arstid sama. Siis sain 2 last.
Tuli pikem paus ja teised arstid väitsid taaskord, et rohkem lapsi ei saa. Toimus 2 peetumist ja edasi ei jätnud jonni, nüüd ootan viiendat last. (Kolmas suri sünnitusel, ja neljas sünnitus ikka lõppes õnneks õnnelikult, kuna valisin keisrilõike). Seega hetkel kodus 3 last ja 1 veel kevadel tulemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus Rasedatele .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.