Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus rassistidele/ekrelastele

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Teema: Küsimus rassistidele/ekrelastele

Postitas:
Kägu

Võib-olla ekrelaste maine polekski nii kohutavalt halb, kui nende hulgas poleks sinusuguseid.

Isiklik rünnak tähendab alati kaotust diskussioonis, sest tegelikke argumente enam pole;)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah laienadame üksikud näited kõikide välismaalaste peale? Seega vihkavad ka eestlased iseennast?

Ei laienda. Ma laiendan neid juhtumeid hoopis parteide peale. Seega jah, eestlased vihkavad teisi eestlasi ja rakendavad isegi välismaalasi oma vihavankri ette. See on fakt, paraku. Sünnib kõigi silme all.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Isoleeritud rahvana elamine oleks katastroof meie geenidele. Pole ju saladus, et Soomes on mõnes piirkonnas palju puudega inimesi ja see tuleb ajaloolisest isoleeritusest, misõttu geenid läksid nö liiga puhtaks.

Miski ei ohusta meie kultuuri rohkem kui meie endi ükskõiks oma kultuuri suhtes. Paljud meist huvituvad kondikandi murdest ja selle õppimisest. Paljud meist on talletanud oma esivanemate mälestusi kodukandist? Paljud meist tegelevad rahvusliku käsitööga? Paljudel meist on kapis rahvariided ja kannavad neid tähtpäevadel? Paljud meist oskavad ise teha rahvuslikke sööke? Paljud meist on kodukandi koguduse liikmed? Paljud meist tahavad maal talus elada? Jne jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ekrelaste vihkamine on lubatud? Ma ikka imestan neid kõigesallijaid, kes ometigi vihkavad ja solvavad kõiki, kes ei mõtle nende moodi, samas plaksutavad rõõmuga euroopa üleajanud moslemitele, kes on kõik marurahvuslased. Mis küll on juhtunud teie ajuga? kas sallija tohib mitte sallida, see on küsimus? Ja kui tohib, siis miks te räägite, et kõigile võrdsed õigused?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ekrelaste vihkamine on lubatud? Ma ikka imestan neid kõigesallijaid, kes ometigi vihkavad ja solvavad kõiki, kes ei mõtle nende moodi, samas plaksutavad rõõmuga euroopa üleajanud moslemitele, kes on kõik marurahvuslased. Mis küll on juhtunud teie ajuga? kas sallija tohib mitte sallida, see on küsimus? Ja kui tohib, siis miks te räägite, et kõigile võrdsed õigused?

Millal sa enne mõne sotsi või jestidvesti käest midagi loogilist oled kuulnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallid sotsid, nagu te peaksite teadma inimesed võivad ka teistmoodi mõelda. Aksepteerige nagu teisitimõtlejad peavad teid aksepteerima.

Mina isiklikult ei vihka teistmoodi nahavärviga inimesi, homosid jne. Ma ei mõtle tänaval nähes välismaalast – kas ta on turist või pagulane.

Tegelikult – kuidas sa üldse vahet teed, kas tegu on välis- või pärismaalasega?

Pagulasi on meil vähe. Küll aga on meie oma rahva hulgast need, kes tumedama nahavärviga, saanud korduvalt korralduse kuhugi “tagasi” minna. Kuhu tagasi?

isamaale äkki?

Eee… kui nad on Eestis sündinud ja üles kasvanud, siis eesti on nende kodumaa. Mispoolest “isamaa”, kus nad tõenäoliselt isegi kunagi käinud pole, on nende jaoks kuidagi õigem paik, kui kodumaa?

Kui lehm on hobusetallis sündinud, siis ta ei ole veel hobune.

Mul on nüüd täpsustav küsimus.

Kas mina, täiesti valgenahaline inimene, Eestis sündinud ja kasvanud, emakeelena eesti keelt rääkiv inimene, pean ka tagasi minema oma nn. isamaale, kus ma pole kordagi elus käinud, mille keelt ma ei räägi ja kus mul pole ainsatki tuttavat inimest? Lihtsalt sellepärast et see tall ja lehm ja muu värk? Või kehtib see ainult mustanahaliste Eestis sündinute kohta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallid sotsid, nagu te peaksite teadma inimesed võivad ka teistmoodi mõelda. Aksepteerige nagu teisitimõtlejad peavad teid aksepteerima.

Mina isiklikult ei vihka teistmoodi nahavärviga inimesi, homosid jne. Ma ei mõtle tänaval nähes välismaalast – kas ta on turist või pagulane.

Pagulasi on meil vähe. Küll aga on meie oma rahva hulgast need, kes tumedama nahavärviga, saanud korduvalt korralduse kuhugi “tagasi” minna. Kuhu tagasi?

isamaale äkki?

Eee… kui nad on Eestis sündinud ja üles kasvanud, siis eesti on nende kodumaa. Mispoolest “isamaa”, kus nad tõenäoliselt isegi kunagi käinud pole, on nende jaoks kuidagi õigem paik, kui kodumaa?

Kas mina, täiesti valgenahaline inimene, Eestis sündinud ja kasvanud, emakeelena eesti keelt rääkiv inimene, pean ka tagasi minema oma nn. isamaale, kus ma pole kordagi elus käinud, mille keelt ma ei räägi ja kus mul pole ainsatki tuttavat inimest? Lihtsalt sellepärast et see tall ja lehm ja muu värk? Või kehtib see ainult mustanahaliste Eestis sündinute kohta?

Eks ise pead selle ära tundma. Inglased läksid peale 400 aastat Indias kodumaale, sakslased läksid Eestist peale 700 aastat tagasi ja juudid peale 2000 aastat võõrsil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

isamaale äkki?

Eks ise pead selle ära tundma. Inglased läksid peale 400 aastat Indias kodumaale, sakslased läksid Eestist peale 700 aastat tagasi ja juudid peale 2000 aastat võõrsil.

aga mis segaabieludest siin sündinud lapsed tegema peavad? kah ära minema? aga äkki selle teise maa ekrelased ajavad neid samuti minema? mis siis teha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga mis segaabieludest siin sündinud lapsed tegema peavad? kah ära minema? aga äkki selle teise maa ekrelased ajavad neid samuti minema? mis siis teha?

siis tuleb mõni immigratsioonil põhinev mitterahvusriik valida elukohaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäta järele, siin rikud juba sina mainet!
Muidugi, kui sa pole tegelikult provokaatorist sots. Ei imestaks. Absoluutselt ei imestaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast küsin:

1. kas te vihkate kõiki välismaalasi või ainult tumedamanahalisi? Vihkan parasiteerivaid, sotsiaalabile lootvaid, ilma hariduseta, oma vôôrast usku pealesuruvaid, katkematult paljunevaid immigrante. Sôltumata nahavärvist.

2. kas te vihkate ainult pagulasi? Kui jah, siis kuidas te nt tänaval vahet teete, kes on pagulane ja kes lihtsalt turist? Vihkan mugavuspagulasi, kes vt. punkt 1.

3. kas vihkate ka Eestis töötavaid ja keelt oskavaid/õppivaid mustanahalisi?

Ei vihka kedagi, kes ausa tööga raha teenivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

isamaale äkki?

Aga segaabieludest sündinud laste lapsed? Kas nemad juba klassifitseeruksid eestlasteks või ikka veel mitte? Mitu põlvkonda peaks Eestis järjest sündima, et tohiks end eestlaseks nimetada? Korra siin mainiti 7000 aastat, no ma ei tea, kui kõik need hakkavad nüüd Eestist ära kuhugi “tagasi” minema, siis jääb siin küll kole hõredaks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast küsin:

1. kas te vihkate kõiki välismaalasi või ainult tumedamanahalisi?

2. kas te vihkate ainult pagulasi? Kui jah, siis kuidas te nt tänaval vahet teete, kes on pagulane ja kes lihtsalt turist?

Selline tekst on vihakõne ja eesti rahva mõnitamine.
MIna ie vihka kedagi kui ta ise selleks põhjust ei anna. Tulgui vastu või kari neegreid – no keda kotib.
Kui aga nad hakkavad seal mõnitavalt oma ülemvõimu pressima siis krdile nendega. Saavad seda mida ise norisid.

Tore provokatsioon teemaalgatajal.

Ma küsiks tolerantidelt ühe küsimuse – miks te eesti rahvast vihkate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

millised riigid need on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuletame meelde, millest see teema täna alguse sai? Uudisest, kuidas üks eestlane kutsus üles mustanahalisi tapma. Ta ei rääkinud pagulastest, seega ärge vehelge näidetega, aga seal Rootsis… Ta kutsus üles valimatult tapma inimest tema nahavärvi pärast. Nii vähe kui meil neid pagulasi on, siis pole nad teps mitte mustanahalised. Seega jätkem nüüd see pagulaste teema kõrvale. See oli puhtalt rassistlik üleskutse, millele pole vabandust.

Ah, olge nüüd, kas oli kuskil üldse öeldud, et selle haige üleskutse autor on EKRElane? Alati on selliseid jobusid, ja kuna EKRE on võtnud võrreldes ametliku poliitikaga tõrjuvama hoiaku immigrantide suhtes, siis kleepuvad neile külge ka igasugu agressiivsed päris-rassistid, kellel on vaja ennast välja elada ja kellel pole EKRE poliitikaga midagi ühist. Just nagu sotsidele kleepuvad külge sellised nagu kodanik Pärnits, kes kirjutas millalgi artikli sellest, kuidas eestlastele on laulupeod vajalikud ainult venelastele vastandumiseks ja mis seal kõik oligi. Isegi sotside jaoks on selline jutt natuke liiga üle võlli.

Kas te päriselt ka kujutate ette, et näiteks Rüütel, Kunnas, Valge ja Kalda käivad ringi mõttega, kuidas saaks mõnele mustanahalisele halvasti öelda ja käskida tal koju tagasi minna?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

millised riigid need on?

Austraalia, Kanada, USA justkui neid vähe oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll ausalt vihkan inimesi, kes on nii lollid, et võrdlevad siin sündinud eesti emakeelega noort andekat inimest hobusetallis sündinud lehmaga. Tehniliselt, muide, on see võrdlus nii puhas rassism, kui üldse olla saab – teise rassi (tegelikult fenotüübi) tahtlik segiajamine võõra liigiga. Ma võin mõistusega aru saada, et on teatud hulk inimesi, kelle jaoks meie rahvuskaaslaste (või valgenahaliste) saavutused ning pärand on ainukesed miskitpidi väärtuslikud asjad, millega nad ennast üldse seostada saavad. Aga ma ei suuda siinkohal olla hea kristlane ja anda inimestele andeks, et nad seda meie ühist pärandit oma isiklikuks tagaaiaks peavad, seda müüri ehitamise käigus lagastavad ja lillepeenraid tallavad. Valid EKREt? Vali terviseks, meil on demokraatia. Aga ära unista, et Sinule on antud isiklik volitus otsustada, kas Su naabrinaise laps, mõne kaasmaalase armastatud abikaasa või teise kaasmaalase parim sõber on ikka õige eestlane või eestimaalane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll ausalt vihkan inimesi, kes on nii lollid, et võrdlevad siin sündinud eesti emakeelega noort andekat inimest hobusetallis sündinud lehmaga. Tehniliselt, muide, on see võrdlus nii puhas rassism, kui üldse olla saab – teise rassi (tegelikult fenotüübi) tahtlik segiajamine võõra liigiga. Ma võin mõistusega aru saada, et on teatud hulk inimesi, kelle jaoks meie rahvuskaaslaste (või valgenahaliste) saavutused ning pärand on ainukesed miskitpidi väärtuslikud asjad, millega nad ennast üldse seostada saavad. Aga ma ei suuda siinkohal olla hea kristlane ja anda inimestele andeks, et nad seda meie ühist pärandit oma isiklikuks tagaaiaks peavad, seda müüri ehitamise käigus lagastavad ja lillepeenraid tallavad. Valid EKREt? Vali terviseks, meil on demokraatia. Aga ära unista, et Sinule on antud isiklik volitus otsustada, kas Su naabrinaise laps, mõne kaasmaalase armastatud abikaasa või teise kaasmaalase parim sõber on ikka õige eestlane või eestimaalane.

No eks sa vihka edasi, seni kui sa külge ei tule. Ei saa mina sind keelata. Aga eestlane ja eestimaalane on kaks erinevat asja. Need sinu eestimaalased on nagu feisspuki sõbrad – kui häda käes, ei näe neid ühtegi, nagu purgitäis vanu vildikaid, proovima hakates mitte ükski ei joonista. Ma olen juba pikalt kaitseliidus olnud ja võin sulle öelda, kõik on puha eesti poisid. Ei ole seal ühtegi “eestimaalast” nähtud veel.

Mõtle sellele mõnel vaiksel õhtupoolikul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No eks sa vihka edasi, seni kui sa külge ei tule. Ei saa mina sind keelata. Aga eestlane ja eestimaalane on kaks erinevat asja. Need sinu eestimaalased on nagu feisspuki sõbrad – kui häda käes, ei näe neid ühtegi, nagu purgitäis vanu vildikaid, proovima hakates mitte ükski ei joonista. Ma olen juba pikalt kaitseliidus olnud ja võin sulle öelda, kõik on puha eesti poisid. Ei ole seal ühtegi “eestimaalast” nähtud veel.

Mõtle sellele mõnel vaiksel õhtupoolikul.

Mul on hea meel, kui KLs ei tõmmata mingeid rahvustepõhiseid jooni ja kõik on eesti poisid, aga ma ei mõelnud praegu seda. Ma pidasin silmas seda, et igasugused tänaval karjutavad soovitused koju minna on kohatud nii eestlaste suhtes (sõltumata eestlase naha-
ja juuksevärvist) kui ka nende inimeste suhtes, kes ei ole eestlased, kuid elavad siin, et olla koos perega, teha legaalselt tööd, avastada maailma, õppida, olla sõjapaos vms. (Ma ei tea, mida Sa häda all täpselt silmas pead. Usun, et tsivilistidelt ei eelda keegi Eesti eest sõdimist, küll aga oleks paljud valmis panustama nt loodusõnnetuse tagajärgede leevendamisse või talgutöödesse, a la Teeme ära.) Kõigega, mis jääb muudesse kategooriatesse, on volitus tegelda PPAl ja mitte isehakanud “rahvuslastel.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on hea meel, kui KLs ei tõmmata mingeid rahvustepõhiseid jooni ja kõik on eesti poisid, aga ma ei mõelnud praegu seda.

Mingeid jooni pole vaja tõmmata jah, sest muude rahvuste esindajaid sealt lihtsalt ei leia.

Ma ei tea, mida Sa häda all täpselt silmas pead. Usun, et tsivilistidelt ei eelda keegi Eesti eest sõdimist, küll aga oleks paljud valmis panustama nt loodusõnnetuse tagajärgede leevendamisse või talgutöödesse, a la Teeme ära.) Kõigega, mis jääb muudesse kategooriatesse, on volitus tegelda PPAl ja mitte isehakanud “rahvuslastel.”

Sellisel juhul sa lihtsalt ei valda teemat. Seisa nurgas ja häbene. Tsivilistidelt eeldatakse vägagi sõdimist. Kaitseliit on osa eesti kaitsestruktuurist ja need ligikaudu 10 000 meest valmistavad ennast ette sõdimiseks ja seda omast vabast ajast ja täiesti omal kulul, sest tunnevad, et nii on vaja.
Ja on ka vaja läinud.
2007. aastal kui sinu armsad eestimaalased kesklinna lõhkusid näiteks. Kas arvad tõesti, et selle ahvikarja ohjamisega tuli toime 600 eesti politseinikku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võid ju katse teha ja panna kirja 10 raamatut nõukaajast, mis sulle enim meldisid. Ma olen kindel, et ma olen neid lugenud.

Huvitav mõte.

“Vähemalt miljon sinist kassi”

“Legend lõputust õnnest”

“Loomade käitumine”

“Naksitrallid” (kõik osad)

“Une-Mati, päris Mati ja Tups” (ja ka “Une-Mati Rannakülas”)

“Muumitrollid”

“Libarebased ja kooljad”

“Märtsi iidid”

“Agu Sihvka annab aru”

“Kirjud lood”

– oled kõiki neid lugenud?

Mina olen peaaegu kõiki lugenud, v.a. “Legend lõputust õnnest”. Ei saa öelda, et ma “Loomade käitumist” ka päriselt lugenud oleks, aga pilte sai küll vaadatud, nii et raamat oli päris kapsas.
Selles nimekirjas on ka üks minu lemmikraamatuid “Libarebased ja kooljad”.
“Märtsi iididest” meeldis film rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastasin siis ka kui EKRE liige:
1. kas te vihkate kõiki välismaalasi või ainult tumedamanahalisi?
EI vihka ei valgeid ei musti, kui nad on toredad eestit austavad inimesed, töötavad ja armastavad Eestit
2. kas te vihkate ainult pagulasi? Kui jah, siis kuidas te nt tänaval vahet teete, kes on pagulane ja kes lihtsalt turist?
vt eelmine küsimus. Tõesti aga vihkan islamiäämuslasi, muidusööjaid valelikke nn pagulasi kes tulevad siia märatsema, valetama, varastama, naisi põlema panema.
ei.

Aga teemapüstitus ise on provotseeriv ja solvav nagu ekrelased oleksi rassistid. Sellise rõlge pildi on maalinud meist nn eesti solgimeediaja kartellierakonnad. Vaadates kasvõi seda viimast Karoli Hindriksi valet kus see nn õnnetu välimaalane oli E. krossi naine Mary Jordan. Väga häbi! Taheti jälle Ekrele solk kaela tõmmata aga tõmmati endale. Loodan et mõlemad näitsikud saavad range karistuse edaspidi hoiatuseks teistele nn “kannatajatele”.
Ja edaspidi suhtun sellistesse (liba)teadetesse väga suure reservatsiooniga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on täielik nulltolerants teemaalgatajasuguste vihkavate ja sildistavate isikute suhtes. Nad teevad uskumatult palju halba oma väikluses, vihas ja piiratuses

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma rahvuse säilitamine ja parendamine

Vabandust, aga see tekitab küll hirmu. Mida tähendab “rahvuse parendamine”. Paratamatult seostub selliste väljenditega minul natsism.

Oma rahva parendamine tähendab meie rahvusliku omapära võimalikult suurt väljatoomist, nende joonte suurendamist, mille poolest me erineme teistest rahvastsest. Eestlsele sobiva ja eestlasele mittesobiva elustiili määramist ning rahva ühtsuse ja sisemise sarnasuse tugevdamist.

Kas te mäletate, milline vaimustus oli meil laulva revolutsiooni ajal? Või milline vaimustus on meil laulupidudel? Tooksime vähemalt osa sellest vaimustusest, õlatundest ja ühtsusetundest ka argipäeva ja meil on palju parem. Oleme kõik koos nagu üks suur küla, kes mõtleb, hingab ja tunneb ühes rütmis !!!!!

Need tänapäeva liberaalid, kes ekresid vihkkavad, neid polnud 1986-1988 veel sündinudki. Õnneks! Meil ei oleks sellist revolutsiooni siis olnudki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga see tekitab küll hirmu. Mida tähendab “rahvuse parendamine”. Paratamatult seostub selliste väljenditega minul natsism.

Oma rahva parendamine tähendab meie rahvusliku omapära võimalikult suurt väljatoomist, nende joonte suurendamist, mille poolest me erineme teistest rahvastsest. Eestlsele sobiva ja eestlasele mittesobiva elustiili määramist ning rahva ühtsuse ja sisemise sarnasuse tugevdamist.

Kas te mäletate, milline vaimustus oli meil laulva revolutsiooni ajal? Või milline vaimustus on meil laulupidudel? Tooksime vähemalt osa sellest vaimustusest, õlatundest ja ühtsusetundest ka argipäeva ja meil on palju parem. Oleme kõik koos nagu üks suur küla, kes mõtleb, hingab ja tunneb ühes rütmis !!!!!

Need tänapäeva liberaalid, kes ekresid vihkkavad, neid polnud 1986-1988 veel sündinudki. Õnneks! Meil ei oleks sellist revolutsiooni siis olnudki!

Parandus, enne kui keeleteadja ründab: vihkavad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

millised riigid need on?

Austraalia, Kanada, USA justkui neid vähe oleks.

täitsa Kuu pealt kukkunud
100 a tagasi vbl küll, aga praegu kindlasti mitte. eks proovi USA-sse emigreeruda

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Kedagi ei vihka, aga liberaal olen kyll. & 1988. aasta öölaulupidudel olin kambas, kes Lauluväljaku torni esimest korda sinimustvalge heiskas. Assamumeie, kuidas miilitsad olex tahtnud seda lippu oma käppadesse saada.

Veidi kummastav ju tundub, et meie toonase vabaduseideaali rekvisiitidega mängivad tänapäeval mingid äärmiselt piiratud mõtlemisvõime, selektiivse mälu & otsatu eluhirmu all kannatavad tegelased, aga ju on neil siis seda väljundit väga vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kedagi ei vihka, aga liberaal olen kyll. & 1988. aasta öölaulupidudel olin kambas, kes Lauluväljaku torni esimest korda sinimustvalge heiskas.

Ja nüüd oled ühes paadis seltskonnaga, kes väidab, et etniline rahvusriik on ohtlik düstoopia ja et Eesti Vabariigi alusdokumendist tuleks etniline komponent (ehk eesti kultuuri kaitsmine ja säilitamine kui Eesti riigi raison d’etre) välja võtta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

Milline erakond on soovinud eemaldada Põhiseadusest Eesti kultuuri kaitsmise punkti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline erakond on soovinud eemaldada Põhiseadusest Eesti kultuuri kaitsmise punkti?

Jesti-Dvesti ja oss on sellesuunalist juttu ajanud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus rassistidele/ekrelastele