Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus rassistidele/ekrelastele

Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )

Teema: Küsimus rassistidele/ekrelastele

Postitas:
Kägu

Milline erakond on soovinud eemaldada Põhiseadusest Eesti kultuuri kaitsmise punkti?

https://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/narva-kui-venekeelne-demokraatlik-euroopa/

Seal on sellised laused:
“Etnilisus tuleks riigi alusdokumentidest välja võtta või siis ümber sõnastada.”

“Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine, nende identiteedi ja keele toetamine, vaid kõigi Eestis elavate inimeste turvalisuse tagamine ja elatustaseme tõstmine. Eesti keel on sellises poliitilises ruumis ühine suhtluskeel, mitte ühe konkreetse kogukonna priviligeeritud keel. Eesti keele tähendus peab muutuma kogukonna identiteedi aluseks olevast keelest Eesti riigikeeleks. Eesti kultuur peab integreerima elemente kõikide Eesti elanike sümbolitest, representatsioonidest ja väärtustest. Eestlastele jäägu nende pastlad ja kannel ja „Tõde ja õigus“, kuid ka Andrei Ivanov on Eesti kultuur ja Eesti kultuuri saab väljendada vene keeles nii kirjanduses kui ka laulupidudel.”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milline erakond on soovinud eemaldada Põhiseadusest Eesti kultuuri kaitsmise punkti?

Väike kogumik siis jeestidveesti juhtfiguuri internatslikest üllitistest:

Kristina Kallas | Avatud rahvuslus peab muutuma vähem etniliseks, 28.02.2017 Õhtuleht
Kristina Kallas: riik on pagulased unarusse jätnud, 11.04.2012 Postimees
KRISTINA KALLAS: ajalugu tuleb arutada ühiskondlikul debatil, 21.05.2007 Delfi
KRISTINA KALLAS: Millal ikkagi sündis eesti rahvus?, 22.11.2004 Delfi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teod räägivad, mitte sõnad. Kas Nyah on tõesti pime või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Veidi kummastav ju tundub, et meie toonase vabaduseideaali rekvisiitidega mängivad tänapäeval mingid äärmiselt piiratud mõtlemisvõime, selektiivse mälu & otsatu eluhirmu all kannatavad tegelased, aga ju on neil siis seda väljundit väga vaja.

Sotse pead silmas? Olen sinuga nõus. Näiteks teemaalgataja on äärmiselt piiratud mõtlemisvõime, selektiivse mälu ja tõesti otsatu eluhirmu all kannatav tegelane.
Otsatu eluhirm on ka näiteks agressiiv-feministidel, kellele viirastuvad igal pool neid alla suruvad ja vägistavad mehed, mingi meeletu karvane palgalõhekoll, hirm, et peavad oma lapse tapmist hakkama ise kinni maksma (see on feministide silmis kõige rõlgem asi, seda nad kõige enam kardavad) ning kodune söögitegemine. Ah, ja vägistamine on alati kõige jubedam just oma abikaasa poolt. Mustanahaliste taharrush gamea on selle kõrval kukepea.

Piiratud mõtlemisvõime avaldub sotsleeris kõige halastamatumalt seal, kus nad kavatsevad homod ja moslemid ühte ühiskonda sõbralikult elama panna ja usuvad, et see läheb korda ja viib ühiskonda edasi. 😀 Selle mõttefenomeni uurimise võiks mõni spetsialist kohe eraldi ette võtta.

Selektiivsest mälust ei maksa rääkidagi, selle all kannatab Nyah ise samuti, rääkides uhkusega, kuidas ta kunagi vene võimu vastu võitles, aga nüüd ei tunnista enam neid väärtusi, mis tollal nii ihaldusväärsed tundusid. See on ka nii kummaline, et ei oska kohe kirjeldadagi.
Nii et sul on tõesti õigus: see otsatu eluhirm paneb inimesed meeletult valetama, laimama, vihkama ja lausa hulluma. Aga ärge tundke seda hirmu, läheb kergemaks. Uskuge mind, kui käituda looduse- ja loomuseaduste kohaselt turvaliselt, siis pole enam seda hirmsat hirmu ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus

Oleks teile teadjamatele selle EKRE suhtes üks tagasihoidlik küsimus.

Tiit Madisson kirjutab…

P.S. Kuigi ma EKRE sionistlikku välispoliitikat (õiglusest hooliva rahvuslasena) kuidagi toetada ei saa, kuulub minu ja mu pere hääl 3. märtsil kindlalt EKRE-le, kuna igasugune alternatiiv lihtsalt puudub.

Saan ma nüüd õieti aru, et EKRE pole mitte rahvuslik erakond vaid hoopis sionistlik erakond?

Nüüd omakorda tekkis veelgi enam küsimusi…

Kas perekond Helmed ei olegi siis rahvuslased vaid hoopis sionistid?
Kas perekond Helmed ei olegi siis eestlased vaid võibolla hoopis sionistidest kasaari konksninad?
Kas perekond Helmed on oma nime ja identiteeti muutnud illegaalidest infiltraatorite järeldulijad?
Kuhu on perekond Helmedel plaanis infiltreeruda?
Mis eesmärgil on perekond Helmedel plaanis infiltreeruda?
Kas perekond Helmedel on plaanis infiltreeruda Eesti rahvuslaste ridadesse, eesmärgiga see liikumine kaaperdada?
Kelle huve perekond Helmed infiltraatoritena rahvuslaste ridades esindavad?
Kui perekond Helmed esindavaid sionistidest infiltraatoritena rahvuslaste ridades sionistide huve siis, mis sellel kõigel rahvuslusega pistmist on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleks teile teadjamatele selle EKRE suhtes üks tagasihoidlik küsimus.

Tiit Madisson kirjutab…

P.S. Kuigi ma EKRE sionistlikku välispoliitikat (õiglusest hooliva rahvuslasena) kuidagi toetada ei saa, kuulub minu ja mu pere hääl 3. märtsil kindlalt EKRE-le, kuna igasugune alternatiiv lihtsalt puudub.

Saan ma nüüd õieti aru, et EKRE pole mitte rahvuslik erakond vaid hoopis sionistlik erakond?

Nüüd omakorda tekkis veelgi enam küsimusi…

Kas perekond Helmed ei olegi siis rahvuslased vaid hoopis sionistid?

Kas perekond Helmed ei olegi siis eestlased vaid võibolla hoopis sionistidest kasaari konksninad?

Kas perekond Helmed on oma nime ja identiteeti muutnud illegaalidest infiltraatorite järeldulijad?

Kuhu on perekond Helmedel plaanis infiltreeruda?

Mis eesmärgil on perekond Helmedel plaanis infiltreeruda?

Kas perekond Helmedel on plaanis infiltreeruda Eesti rahvuslaste ridadesse, eesmärgiga see liikumine kaaperdada?

Kelle huve perekond Helmed infiltraatoritena rahvuslaste ridades esindavad?

Kui perekond Helmed esindavaid sionistidest infiltraatoritena rahvuslaste ridades sionistide huve siis, mis sellel kõigel rahvuslusega pistmist on?

Et Madissonist aru saada, peab kõigepealt teadma, mis on sionism. Ilma selle baasteadmiseta pole su küsimustele mõtet vastatagi. Vii ennast kurssi ja siis langevad su küsimused iseenesest ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et Madissonist aru saada, peab kõigepealt teadma, mis on sionism. Ilma selle baasteadmiseta pole su küsimustele mõtet vastatagi. Vii ennast kurssi ja siis langevad su küsimused iseenesest ära.

Minu küsimused paraku ei lange iseenesest ära!

Ole nii kena ja vii meid esmalt kurssi sionismi definitsiooniga ja siis saame antud teemal edasi rääkida.

Mina olen aru saanud, et sionism ja rahvuslus on diametraalselt erinevad asjad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen aru saanud, et sionism ja rahvuslus on diametraalselt erinevad asjad?

Sa oled valesti aru saanud.
Muide, Madisson rääkis ekre VÄLISpoliitikast. Aga sionismiga tutvu esialgu kas või Vikipeediast, piisab algmaterjaliks. Ja siis pane pea tööle ja tutvu sellega, mis on USA ja kuidas sionismiga seotud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, Madisson rääkis ekre VÄLISpoliitikast. Aga sionismiga tutvu esialgu kas või Vikipeediast, piisab algmaterjaliks. Ja siis pane pea tööle ja tutvu sellega, mis on USA ja kuidas sionismiga seotud.

Olenemata EKRE sionistlikust välispoliitikast on EKRE rahvuslik erakond?
Wikipeedias on sionismi osas antud…

Sionism on rahvusvaheline juutide poliitiline liikumine, mis toetab juutide kodumaad Iisraeli.

Mis on sellel wikipeedias antud definitsioonil pistmist Eesti, eestlaste ja rahvuslusega?
Seega on EKRE juutide poliitiline liikumine Eestis, mis toetab juutide kodumaad Iisraeli?
Mis seos sellel Eestis asuval juutide poliitilisel liikumisel (EKRE), mis toetab juutide kodumaad Iisraeli siis eestlaste ja rahvuslusega on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et Madissonist aru saada, peab kõigepealt teadma, mis on sionism.

Et madissonist aru saada, peab teadma mis on skisofreenia.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina mõistan seda nii et kuna EKRE toetab Natot, Trumpi ja võtab malli USA poliitikast ja et USA on meile parim liitlane ning et kuna USA on väga Iisreali-sõbralik küllap siis sellele Madisson vihjabki, et EKRE on liialt USA-suunitlusega oma välispoliitikas. Ju temale ei meeldi selline liigne USA-meelsus.
Aga sa tule mõnele EKRE üritusele (neid on praegu palju) ja küsi otse. Nt Martin on tihti Nõmmel ja Magristarli juures valmispropagandat tegemas.
Või kirjuta neile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et Madissonist aru saada, peab kõigepealt teadma, mis on sionism.

Lapsik. Madisson on üks haruldane pärl just selle poolest, et tal pole mingit skisofreeniat. Margus Lepa on teine selline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsik. Madisson on üks haruldane pärl just selle poolest, et tal pole mingit skisofreeniat. Margus Lepa on teine selline.

Et siis kõigil teistel on? Kõlab veenvalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Helme toetab Trumpi ja Trump on juhtumisi sionist siis Madisson on skisofreenik?

Mina mõistan seda nii et kuna EKRE toetab Natot, Trumpi ja võtab malli USA poliitikast ja et USA on meile parim liitlane ning et kuna USA on Iisreali sõbralik küllap Madisson vihjabki sellele et EKRE on liialt USA-suunitlusega oma välispoliitikas. Ju temale ei meeldi selline liigne USA-meelsus.

EKRE ei toeta NATO-t sest EKRE toetab Trumpi kes samuti ei toeta NATO-t!
EKRE ei toeta USA-d sest EKRE toetab Trumpi kes samuti ei toeta senist USA-d!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Helme toetab Trumpi ja Trump on juhtumisi sionist siis Madisson on skisofreenik?

Mina mõistan seda nii et kuna EKRE toetab Natot, Trumpi ja võtab malli USA poliitikast ja et USA on meile parim liitlane ning et kuna USA on Iisreali sõbralik küllap Madisson vihjabki sellele et EKRE on liialt USA-suunitlusega oma välispoliitikas. Ju temale ei meeldi selline liigne USA-meelsus.

EKRE ei toeta NATO-t sest EKRE toetab Trumpi kes samuti ei toeta NATO-t!

EKRE ei toeta USA-d sest EKRE toetab Trumpi kellele samuti ei toeta senist USA-d!

Ekre on nupumees.
Ja Trump on nupumees.
Ja muidugi ka Madisson on nupumees. Neile ära parem näppu suhu pista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis kõigil teistel on? Kõlab veenvalt.

Enamikul poliitikutel jah. Ja nende kirglikel poolehoidjatel ka.
Mis sa tühja lahmid, sul pole ju lihtsalt teadmisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See mida EKRE esindab ei ole mingi konservatiivsus ega rahvuslus vaid puhas populism-sionism.

Sionismi õige definitsioon peaks olema umbes selline…

Their real intention was to force a reversal of world history, all the way back to pre-exile Eretz Yisrael. The plan was to force the fulfillment of “The Birthright,” without God’s help, creating a kingdom of Jews without God, enthroning themselves at the center of the world. Zionism is an atheistic movement masquerading as the fulfillment of religious prophecy. Zionism is a plan for an end run around God’s. It is Satanism.

EKRE on siis parempopulistlik-satanislik ühendus, saatana ilmutus, natsionaalsotsialismi ja fašismi kohalik miraaž.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma rahvuse säilitamine ja parendamine

Vabandust, aga see tekitab küll hirmu. Mida tähendab “rahvuse parendamine”. Paratamatult seostub selliste väljenditega minul natsism.

Oma rahva parendamine tähendab meie rahvusliku omapära võimalikult suurt väljatoomist, nende joonte suurendamist, mille poolest me erineme teistest rahvastsest. Eestlsele sobiva ja eestlasele mittesobiva elustiili määramist ning rahva ühtsuse ja sisemise sarnasuse tugevdamist.

Kas te mäletate, milline vaimustus oli meil laulva revolutsiooni ajal? Või milline vaimustus on meil laulupidudel? Tooksime vähemalt osa sellest vaimustusest, õlatundest ja ühtsusetundest ka argipäeva ja meil on palju parem. Oleme kõik koos nagu üks suur küla, kes mõtleb, hingab ja tunneb ühes rütmis !!!!!

Need tänapäeva liberaalid, kes ekresid vihkkavad, neid polnud 1986-1988 veel sündinudki. Õnneks! Meil ei oleks sellist revolutsiooni siis olnudki!

Kedagi ei vihka, aga liberaal olen kyll. & 1988. aasta öölaulupidudel olin kambas, kes Lauluväljaku torni esimest korda sinimustvalge heiskas. Assamumeie, kuidas miilitsad olex tahtnud seda lippu oma käppadesse saada.

Veidi kummastav ju tundub, et meie toonase vabaduseideaali rekvisiitidega mängivad tänapäeval mingid äärmiselt piiratud mõtlemisvõime, selektiivse mälu & otsatu eluhirmu all kannatavad tegelased, aga ju on neil siis seda väljundit väga vaja.

Mingi pooletoobine oled vä?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus rassistidele/ekrelastele