Esileht Ilu ja tervis küsimus rinnanibude kohta

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: küsimus rinnanibude kohta

Postitas:

Teate, mul on selline kummaline küsimus, et kas teil on tavaolekus rinnanibud pehmed või kõvad?
Mul on nad sellised täitsa pehmed, ainult väga erutunult või külma käes tõmbuvad väiksemaks ja kõvemaks, on palju ilusamad kui niisama. Kas see võib lapsesaamisega muutuda äkki? Novot, selline küsimus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne teist last samamoodi. Peale teise lapse imetamise lõppu jäid nö poolvedelaks. Päris pehmed pole, täitsa kõvad ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedust olid pehmed ja sellised kujutud suured lödid. Nüüd, emana, on nibud ilusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul muutusid ka peale esimest last ilusamaks, nibud joonistusid ilusasti välja. Enne olid pehmed ja väiksemad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nibu on jah pigem ilusam, varem oli selline kolmnurkne kotike tavaolekus:D

Aga seeeest pole enam rinda suurt alles, mida nad kaunistada saaks:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üldse rinnanibud sissepoole ja nii nõme. Peale imetamist oli mõnda aega ka normaalne enamvähem, aga nüüd paar aastat peale imetamist on jälle nagu vanasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem kõvad. Laps ka olemas. Ennast just häirib :S Aga noh nagu aru saan, siis see siiski ilus ja seksikas enamuste arvates 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul just nibud jäid peale imetamist pehmed ja veidi allapoole vajunud, rinnad ise enamvähem samad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on suured rinnanibud,mees ütles et nendega saab silma välja torgata kui vaja 🙂 ,aga jah ,tal on õigus,päris suured on nad tõesti ja ei ole näinud et kellelgi nii suuri oleks …suve l on päris raske,sest õhukesi riideid kanda ei taha ,muidu on näha,ja selle vastu on aidanud polstriga rinnahoidjad,kuigi mu rinnad on korralik C suurus ,siis ei tahaks üldse polstritega selga toppida,aga mis sa teed. talvel kannan mõnuga tavalisi rinnahoidjaid …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaolekus samasugused nagu lapsel, lamedad ja siidpehmed, märkamatud, aga reageerivad väga kiiresti ja korralikult külmale ja erutusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis küsimus rinnanibude kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.