Esileht Kodunurk Küsimus roosbegooniate kohta

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimus roosbegooniate kohta

Postitas:

Kui roosbegooniad on liiga pikaks kasvanud, siis kas tohib neid kääridega piirata?
Kuna õied on ka suhteliselt tipus, siis võib-olla peale piiramist ei jäägi enam suur midagi järele? Samas niimoodi väljaveninuna pole need ka eriti ilusad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 22:02; 27.06 22:45; 28.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

up

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

up

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 22:02; 27.06 22:45; 28.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen alati selle varre, millel õied ära õitsenud, üsna lühikeseks lõiganud. nagunii ajab ta terve suve jooksul altpoolt uusi varsi.

äkki on sul liiga pime, kui väga välja veninud? või oled ehk hoopis amplitaime ostnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole amplitaime ostnud.
Pime ei ole, pigem on isegi liiga palju valgust.
Need on kuidagi pikaks kasvanud, samas üsna kohevad. Aga ma ikkagi arvan, et madalas reas on need ilusamad. Samas ei julge ka tippe ära lõigata, äkki siis ei jäägi enam õisi või varred mädanevad ära?
Ega ma ei tea, ma olen algaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 22:02; 27.06 22:45; 28.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roosbegooniat võib küll tagasi lõigata. Algul jääb ilma õiteta aga varsti ajab uued varred-õied ja õitseb jälle. Varred tasub lühemaks lõigata lehekaenlast, sest siis ei teki mädanikku. Ja väeta taimi ikka kord nädalas kui nad on sul kastis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Küsimus roosbegooniate kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.