Esileht Ilu ja tervis Küsimus saledatele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 206 )

Teema: Küsimus saledatele

Postitas:

Milline on teie tavapärane päevamenüü? Kui palju/tihti ja mida sööte?

Ise aastaid ülekaaluline ning proovinud erinevaid kavasid, kuid tahaks väga teada, mida ja kui palju üks normkaalus inimene sööb.

PS. Kui suudate, siis hoiduge soovitustest jälgi kaloreid v söö rohkem kapsast või mul kûll see x kava toimib maru hästi.

See on konkreetne küsimus 🙂

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 25.11 20:08; 25.11 20:55; 25.11 21:00; 25.11 21:32; 28.11 16:47; 28.11 23:07; 29.11 13:53; 29.11 15:32; 30.11 16:35; 30.11 18:47; 01.12 11:11; 01.12 17:40; 01.12 19:15; 02.12 10:10; 11.12 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön vahel palju, aga mõni päev peaaegu üldse mitte. Ju siis tasakaalustab ära. Üldiselt söön umbes nii, et palju salatit, 100-150 g liha ja natuke mingeid süsivesikuid, üks kartul, natuke riisi vms. Magusasõber ei ole, puuvilja söön küll iga päev. Üldiselt nii süüa, et juurde ei tuleks, on märgatavalt kergem kui kaalu kaotada, seda olen ka teinud kunagi.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 20:16; 26.11 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. Kui suudate, siis hoiduge soovitustest jälgi kaloreid v söö rohkem kapsast või mul kûll see x kava toimib maru hästi.

See on konkreetne küsimus ????

Aga mis soovitusi sa saada tahad üldse siis? Midagi millega ennast petta lihtsalt? NB! Süüa võib kõike aga ainult teatud piirides. Täpselt nii ongi. Koogikesed ja muu rammus ei ole süüdi kellegi ülekaalulisuses vaid ülekaalulise harjumus toitu kuritarvitada on süüdi tema ülekaalulisuses.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. Kui suudate, siis hoiduge soovitustest jälgi kaloreid v söö rohkem kapsast või mul kûll see x kava toimib maru hästi.

See on konkreetne küsimus ????

  1. Aga mis soovitusi sa saada tahad üldse siis? Midagi millega ennast petta lihtsalt? NB! Süüa võib kõike aga ainult teatud piirides. Täpselt nii ongi. Koogikesed ja muu rammus ei ole süüdi kellegi ülekaalulisuses vaid ülekaalulise harjumus toitu kuritarvitada on süüdi tema ülekaalulisuses.

Mis on selles kuritegelikku, kui soovin teada,mille poolest erineb minu söömine saleda inimese söömisest? Tahad olla sale – söö nagu sale. Tundub ju loogiline. Ainult mul pole väga aimu, kuidas saledad inimesed tegelikult igapäevaselt söövad. Dieedid toimivad vaid lühiajaliselt, see pole normaalne söömine. Palju kiidetud kavades on mõned söögikogused ebaloomulikult suured. Ma ei usu, et kõhnad selliseid koguseid söövad.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 25.11 20:08; 25.11 20:55; 25.11 21:00; 25.11 21:32; 28.11 16:47; 28.11 23:07; 29.11 13:53; 29.11 15:32; 30.11 16:35; 30.11 18:47; 01.12 11:11; 01.12 17:40; 01.12 19:15; 02.12 10:10; 11.12 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt tuleb defineerida “sale”.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tead väga hästi. Loomilikult tähendab dieet seds, et sööd nii elu lõpuni.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 20:58; 29.11 19:24; 01.12 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Kõigepealt tuleb defineerida “sale”.

Kehamassiindeksi põhjal normkaalus.</p>

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 25.11 20:08; 25.11 20:55; 25.11 21:00; 25.11 21:32; 28.11 16:47; 28.11 23:07; 29.11 13:53; 29.11 15:32; 30.11 16:35; 30.11 18:47; 01.12 11:11; 01.12 17:40; 01.12 19:15; 02.12 10:10; 11.12 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen varemalt terve elu normaalkaalus olnud, aga umbes aasta tagasi hakkas kaalu juurde tulema ja üks hetk avastasin, et olen ülekaaluline. Tahtsin kaalus alla võtta. Ise ka imestasin, et kust ometi need kalorid tulevad, kui söön väikeseid koguseid ja üldse mitte tihti. Hakkasin kaloreid arvutama ja nii leidsin, mis minu puhul need “süüdlased” olid. Soovitan sul sama teha. Väga kergesti saab jälile ja kaalu kontrolli alla. Võib-olla pole see tervislik soovitus, aga minu puhul oli abiks ka hommikusöök ära jätta. Joon hommikul pärast ärkamist ainult vett, esimest korda söön lõunal.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 21:07; 22.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hakka oma menüüd siia kirja panema, aga üks, minu arvate ülioluline asi, millest pean kinni on see, et joon ainult magustamata jooke. Kaalulangetaja ainus jook peaks olema vesi. Ja kui oled kohvi või tee jooja, siis neid tuleb juua ilma suhkruta. Kõik muud joogid – piim, mahl, morss, limonaadid ja suhkruga kohv ja tee tuleb täiesti välistada. Selle arvelt hoiad uskumatu hulga kaloreid kokku.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.11 21:21; 28.11 12:13; 28.11 16:39; 28.11 18:01; 28.11 19:39; 28.11 23:40; 29.11 15:21; 29.11 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hommik:

1. praemuna(1), viil leiba, tükeldatud tomat, viil juustu

VÕI 2.kiirkaerahelbepuder veega, 2spl mett

kohv piimaga

snäkk: 1-3 kommi

lõuna: päevasupp sööklas, viil leiba

snäkk: kohv piimaga, 1-3 kommi

õhtusöök: ei viitsi eriti midagi teha, vahel võileib, vahel pelmeenidkalapulgad ja tükeldatud aedviljad

snäkk: mingi puuvili ja peotäis juustu

lisaks kohvile joon teed ilma suhkruta ja gaseeritud vett

 

istuv kontoritöö.

kui tunnen, et olen juurde võtnud, loen kaloreid. tavaliselt hakkan juba 1 lisandunud kilo peale seda tegema.

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.11 21:21; 26.11 12:49; 30.11 14:28; 16.12 13:37; 18.12 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hakka oma menüüd siia kirja panema, aga üks, minu arvate ülioluline asi, millest pean kinni on see, et joon ainult magustamata jooke. Kaalulangetaja ainus jook peaks olema vesi. Ja kui oled kohvi või tee jooja, siis neid tuleb juua ilma suhkruta. Kõik muud joogid – piim, mahl, morss, limonaadid ja suhkruga kohv ja tee tuleb täiesti välistada. Selle arvelt hoiad uskumatu hulga kaloreid kokku.

Kaloriga joogid ei ole minu kaaluprobleemi põhjus (ega ka maiustused või rämpstoit). Joongi kohvi mustalt ja suhkruvabalt. Enamasti joogiks vesi ning kui magustatud jooki tahan, siis vahel harva võtan Zero.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 25.11 20:08; 25.11 20:55; 25.11 21:00; 25.11 21:32; 28.11 16:47; 28.11 23:07; 29.11 13:53; 29.11 15:32; 30.11 16:35; 30.11 18:47; 01.12 11:11; 01.12 17:40; 01.12 19:15; 02.12 10:10; 11.12 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui looduse poolt on antud vähe rasvkudet, siis võib kõike süüa ilma paksuks minemata. Lihtsalt ei ole võimalik minna, sest keha ei talleta ülemäärast energiat rasvkoes. Samas ei saledal ega ülekaalulisel inimesel ole tervislik üle süüa: enesetunne on vilets, muudab loiuks. Lõpuks ikka tervis kannatab, isegi kui paksuks ei lähe.

Sõbranna sai häid tulemusi intervallpaastumisega. Ööpäev on jagatud 8+16 tunniks: 16 tunni jooksul paastub (õhtu + öö + hommik) ja 8 tunni jooksul sööb 2-3 einet: enamasti lõuna ja õhtusöögi ja vahepeal väikse snäki. Ütleb, et isu rohkemaks ei olegi, keha harjub kiiresti. Pead kastetama, kas sulle sobib pigem õhtune paastumine või ennelõunane.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magusat ei söö, ei maitse. Ja väga soolast (heeringas, ungari pekk, ämbrišašlõkk jms.) ka mitte kunagi.
Enamasti on mul kiire ja söön seda, mis mugav ja kiire- kodujuust, banaan, panen poes salativaliku kokku vms. Pasta, riis ja kartul ka ei meeldi, samuti ei söö leiba- saia.
Suhkruga jooke ja alkoholi ei joo pm kunagi. Kuigi mu joogivalik on sageli ebatervislik- coca, energiajoogid, maitsega mulliveed, kohv- siis kõik alati suhkruvaba. Piim meeldib, aga mitte rammus, koorese maitsega, vaid 0,05%.
Tegelikult söön kõike, mis meeldib, aga mulle meeldivadki kalorivaesed asjad- lillkapsas, värske kurk, tomatid, õunad, apelsinid, muna, spargel, brokoli…

Koguseid ja kellaaegu ei jälgi, võtan vabalt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön tihti ja vähe korraga. Lisaks kolmele põhisöögikorrale on ka vahepalad. Õhtuti sooja toitu ei söö , mõne snäki.

Kindlasti on hommikueine ja kohv on ilma suhkruta. Mahla ja karastusjooke joon harva.

Dieeti pole kunagi pidanud. Kogu täiskasvanuea olen olnud enam-vähem samas kaalus. Vanus 50.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On karjakaupa saledaid, kes söövad vahetpidamata ja absoluutselt kõike. Inimesed ongi lihtsalt erinevad.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ka juba mitu aastat intervallpaastu.

Söön tavaliselt 2, mõnikord 3 korda päevas. Oleneb, kui intensiivne päev on.

Esimene eine tavaliselt ca 10-11: munapuder, avokaado, lõhe või tuunikala. Smuuti (banaan, pirn, kreeka jogurt, maapähklivõi, vo veel mingid marjad), maisichipsid või kurk/porgand hummusega

Teine eine ca 17-18: mingi liha või kala (misiganes sel päeval perele teen) + suur salat (salatipõhi, kurk, suvikõrvits, tomat + fetajuust v salatijuust). Kui tahan, siis ka midagi magusat.

Kaloreid ei loe, aga jälgin et ei sööks liiga palju nisujahutooteid ja suhkrut.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:59; 10.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on asi ka kogustes. Minu jaoks on näiteks enamus söögikohtade portsud liiga suured.
Täiesti kindlalt jätan söömata ka kõik kastmed, nii soojad kui külmad. Magusaid jooke, sh ka mahlu igapäevaselt ei tarbi. Teed-kohvi juba alates lapseeast vaid suhkruta (kohvile lisan piima).

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 23:06; 30.11 22:36; 16.12 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsitaat ühest blogist:

” Üks vahe loomulikult saledate ja teiste vahel on see, et esimesed naudivad oma toitu, teised tarbivad. Olen oma loomulikult sihvaka sõbrannaga kohvikus ja kumbki meist tellib kuuma šokolaadiga jäätist pähklite, vahukoore ja kirsiga. Kui ettekandja selle minu ette asetab, asun kallale otsekui kiskjate eest kaitstes. Kugistan desserdi alla, nagu tahaks keegi seda minult ära võtta, olen selle 10 minutiga pintslisse pistnud. Mu sõber võtab vahepeal hõrke ampse, naudib iga suutäit. Ma arvan, et need mandlid on värskelt röstitud. Ja vahukoor on ehtne, tunnen suulaes koore maitset, ütleb ta. 10 minuti pärast lükkab ta pooleli söödud desserdi eemale ja pomiseb “mulle aitab”. Mina saan ülejäänu endale. Restoranist väljudes tabab mind ilmutus, olen söönud kolm korda rohkem kui sõbranna, aga peaaegu ei mäletagi seda sündmust.”

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad olla sale – söö nagu sale.

Ei, see kahjuks ei käi nii. Käib hoopis nii: tahad olla sale – oma saleda ainevahetust ja mikrofloorat. Ja kui need 2 punkti on täidetud, siis võib lisada, et söö ka nagu sale.

Tunnen mitut väga suure söömaga saledat, nii meest kui naist ja ka 40+ vanuses.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hommik:

1. praemuna(1), viil leiba, tükeldatud tomat, viil juustu

VÕI 2.kiirkaerahelbepuder veega, 2spl mett

kohv piimaga

snäkk: 1-3 kommi

lõuna: päevasupp sööklas, viil leiba

snäkk: kohv piimaga, 1-3 kommi

õhtusöök: ei viitsi eriti midagi teha, vahel võileib, vahel pelmeenidkalapulgad ja tükeldatud aedviljad

snäkk: mingi puuvili ja peotäis juustu

lisaks kohvile joon teed ilma suhkruta ja gaseeritud vett

istuv kontoritöö.

kui tunnen, et olen juurde võtnud, loen kaloreid. tavaliselt hakkan juba 1 lisandunud kilo peale seda tegema.

Õpi kirjutama!

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 23:28; 26.11 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hommik:

1. praemuna(1), viil leiba, tükeldatud tomat, viil juustu

VÕI 2.kiirkaerahelbepuder veega, 2spl mett

kohv piimaga

snäkk: 1-3 kommi

lõuna: päevasupp sööklas, viil leiba

snäkk: kohv piimaga, 1-3 kommi

õhtusöök: ei viitsi eriti midagi teha, vahel võileib, vahel pelmeenidkalapulgad ja tükeldatud aedviljad

snäkk: mingi puuvili ja peotäis juustu

lisaks kohvile joon teed ilma suhkruta ja gaseeritud vett

istuv kontoritöö.

kui tunnen, et olen juurde võtnud, loen kaloreid. tavaliselt hakkan juba 1 lisandunud kilo peale seda tegema.

Õpi kirjutama!

Õpi kirjutajal puudub vist elementaarne lugemisoskus ja arusaam teema postitusest. Sestap ta siin jaurabki “õpi kirjutama”.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen eluaegne sale. söön kõike, aga minuarust koguseliselt vähem kui paljud teised. samuti söön ma aeglaselt. olen täheldanud, et kaaluga kimpus olevad inimesed söövad väga kiiresti.

seda olen ka täheldanud, et sage saiakeste/pirukate söömine tõstab mul kaalu. kui järgi jätan, siis langeb kohe.

mulliga jooke ei joo, ei meeldi lihtsalt. kartulikrõpse ei söö ka mitte kunagi, ei maitse. komme, kooke, küpsiseid  – andke ainult kätte.

arvan, et põhiline on üldiselt väiksema koguse söömine. pane igast plaanitavast portsust veerand tagasi ja varsti harjud sellega ära ja võid veel veerandist loobuda.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen eluaeg samas kaalus olnud, mõõdud ja riidenumber on ka umbes samad, mis gümnaasiumiajal, praegu olen viiekümne ringis. Söön kolm korda päevas. Hommikusöögiks kohv ja selle kõrvale võileib või muna või natuke putru või kodujuustu või banaan või mis iganes kodus juhtub olema. Kaloreid ei loe, aga kogus pole kunagi suur. Võid, õlisid ja teisi rasvaineid ei karda, aga magusat hommikusöögiks ei tarvita kunagi, kohv on ka suhkruta. Võileib on tihti näiteks must leib rohelise salati, tomati ja kurgiga.

Lõunasöögiks söön korralikuma toidu, on see siis hea tummine supp, pastaroog või kartul kastmega, salat ka kindlasti juurde. Praegu teen lõunasöögi tavaliselt ise, sest töötan kodus.

Õhtusöök on jälle natuke kergem. Siis võtan teed, kõrvale mõne puuvilja, natuke pähkleid, võib-olla tükike šokolaadi, kui juhtub olema, või siis näiteks piparkooke.

Kogu elu olen ka trennis käinud, kolm-neli korda nädalas. Ja igal hommikul-õhtul jalutuskäik koeraga.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saledad söövad, aga mitte iga tunni tagant vaid kord-kaks päevas palju toitu korraga ja liiguvad ka palju. Kõnnivad, jooksevad jne. Pidevalt teevad midagi või lähevad kuhugile.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen eluaeg sale olnud, aga  läksin vahepeal paksemaks, viga oli snäkkides mida mulle väga meeldis näksida oma kontoritöö kõrvale. Need jätsin tahtejõuga kõik ära, algul oli päris raske, aga tasapisi harjusin. Mitte midagi sisuliselt muud ei muutnud. Söönud olen ma eluaeg vähe, aga kõike mis maitseb  ja söön väga aeglaselt toitu hoolikalt närides. Restoraniportsud on minu jaoks hiigelsuured ja ei suuda pooltki ära süüa.  Paraku enamus poolikuid portse ei tunnista.  Saiakesi, komme-šokolaadi  ja muidu magusat  pole kunagi eriti tahtnud. Vaid ühest vahvlijäätisest  ei suuda palava ilmaga keelduda.  Mingi aeg sõin kuivatatud puuvilju, need annavad ka kaloreid nii et mühiseb, lõpetasin needki,  Muidugi kui muud süüa pole ostan teeäärsetest bensukatest ühe piruka ja sellega piirdungi. Alates märtsist olen kodukontoris ja nüüd söön üldse kord päevas ja siis ka vähe, rohkem ei taha. Joogiks vaid vesi ja kohv. Kohvi joon palju kooreasendaja(maitseb noh!) ja suhkruga, kokku kõigi tasside peale 40g.  Igatahes KMI sain aasta jooksul  29 pealt  22,3 peale

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikuks puder moosiga või müsli, nädalavahetusel pannkoogid (2-3 ülepannikooki). Tööl kodust kaasa võetud lõuna või kohvikust midagi, tavaliselt üle poole kohvikuprae ära ei jõua süüa, õnneks saabki võtta väiksema portsu. Näksin puuvilju, pähkleid, šokolaadi.
5 ajal koju jõudes on kõht tühi, söön paar võileiba või puuvilja või šokolaadi- küpsist. Õhtuks teeme sooja söögi, näiteks ahjujuurikad ja liha, sööme 7-8 ajal.
Trenni nädalas u 4 h, KMI 18

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön harva, aga korraga väga palju. See söö tihti, aga korraga vähekene, on minu jaoks ennast piinav nokkimine, sest väikesest kogusest jääb mul kõht tühjaks ja siis on isu koguaeg laes. Ja mulle tundub, et sage söömine ajab mul seedimise aeglaseks. Ilmselt minu eripära, sest olen aru saanud, et teistel on just täpselt vastupidi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna, kes peab arsti nõudel juurde võtma, sööb nagu hobune.  Hommikusöök, siis kui tööle jõuab – sööb ära ka šokolaadi, müslibatooni, kell 12 on tugev lõuna, siis veel näkib ühte teist, õhtusöök on nagu rehelisel + enne magama minekut. Ja kaal ei tõuse, loobus jalgsi tööl käimisest, et äkki kosub.  Tutkit.  Kui raha vähe – siis praekartul majoneesiga menüüs.

Minul tõuseb kaal juba torti vaadates.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selline sale, kes peab ikka sellele sale olemisele mõtlema. Mina ei joo kindlalt suhkruga jooke. Joogiks on ainult vesi. Kohv ja tee kindlasti ilma suhkruta. Ma hoidun suhkrust, rafineeritud toitudest (valge jahu!) ja piimatoodetest. Ühesõnaga – magusat üliharva. Ei tõmba ka magusa poole, sest ülejäänud toitumine on tõenäoliselt aastatega tasakaalu punkti loksunud. Nooremalt küll pidin jõuga end magusast eemale hoidma ja ikka aegajalt sõin  ka, nüüd pole enam isugi. Heas restoranis muidugi võtan šokolaadi laavakoogi ja naudin seda 🙂

Kastmetest hoidun. Kui saan, siis ei võta kastet. Majoneesi ei söö. Ei snäkkidele. Muidugi, kui ikka silme eest must ja mõelda vaja, siis väikese küpsise või kommi võtan, aga see ei ole iga päev ning pigem hoian enda lähedal pähkleid ja rosinaid. Ei söö paneeritud toite.

Ei söö üldiselt ja enamasti valku ja süsivesikuid koos. Kui söön liha, siis salati või juurviljade-aedviljadega. Kui söön kartulit (teen seda harva), siis ka juurviljadega. Süsivesikuid söön nii vähe kui võimalik. Muidugi, söön võileiba küll ja karriga riisi, aga mitte niiviisi iga päev. Pastatoite ainult Itaalias (reisil kaloreid ei loe) 🙂 Pirukaid-saiakesi näost sisse ei aja. Jeerum! Mu ema sööb iga päev ja kui sööksin nii nagu tema, oleksin 60 kg asemel vist 160 kg. Aga ma ei hakka ka end üles pooma, kui midagi peale piruka mõni päev võtta pole ja seda juhtub vast 3 kuu jooksul korra. Mõni nädal tagasi ärkasin nädalavahetusel üles ja oli jube pannkoogi isu (täistera jahu ja valge jahu pooleks, sest oli natuke selline patustamise tuju), tegin ja sõin. Viimati oli pannkoogi isu, ma arvan, umbes aasta tagasi.

Kindlasti 5 portsu puu- ja juurvilju iga päev. Keha on harjunud sellega nii ära, et kui tekib mingi väike periood (2-3 päeva reisil või külas vms), kus saab neid vähem tarbida, hakkab kohe vastik. Puu- ja juurviljad on suht ohutu süüa ka ning tekitavad hea täiskõhu tunde. Üks tavaline ports ongi nii, et tükk liha ja siis suur hunnik salatit või aurutatud aedvilju. Või on näiteks ainult ahjujuurviljad hummusega.

Alkoholi tarbin. 1-2 korda nädalas joon veini (kuiv punane talvel, kuiv valge suvel). Vahest joon õlut ka.

Kiirtoitu ei söö. Ei ole harjumust ja mingit soovi – ei pea ennast tagasi hoidmagi. Kartulikrõpsud on minu jaoks rõvedad.

Trennis käin keskmiselt 3 korda nädalas. Püüan liikuda niipalju kui saab: 4-korrusele lähen kindlasti trepist. Kui on aega, siis igale poole jala.

Olen täheldanud seda, et kui vahest on mingi arusaamatu isu, siis tuleb ennast liigutada ja see isu läheb ära + olen saanud veel kaloreid kulutada. Kui otseselt kuskile trenni ei lähe või jooksma, siis lähen teen väikese pooletunnise kõnnitiiru.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 09:04; 29.11 15:26; 01.12 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikusöögiks joon ainult suure kruusi piimaga kohvi. Lõunasöögiks suur kruus piimaga kohvi. Kella viie-kuue ajal tuleb meelde, et peaks midagi sööma. Ja siis söön valimatult kõike, mis ette juhtub. Suure portsu pastat või praekartulit või kartul+kaste+lihatükk. Salatit kõrvale harva. Sealt edasi algab näksimine, kommid, pähklid, kartulikrõpse ei armasta… joon palju tavalist kraanivett. Magama keskööl ja hommikul jälle otsast peale. Võin olla ka terve päeva ainult kohvi peal, juhtub sedagi. Olen 178 pikk ja pea kogu elu kaalunud 60 kilo ringis. 42 aastane, trenni ei tee… ei viitsi…  Kõik mu õed on samasugused saledad (4tk, kokku meid 5 tüdrukut), mõni lausa liiga kondine kuigi sööb nagu hobune… head geenid ilmselt.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 206 )


Esileht Ilu ja tervis Küsimus saledatele