Esileht Pereelu ja suhted Küsimus seksi kohta

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Küsimus seksi kohta

Postitas:

Ole kena ja esita näidisstsenaarium, siis järgmisel kordadel saab kõikidele enne esimest seksikohtumist lugeda anda.

Tüüpiline teine eesti, teen oma seksi ära, alles pärast tegelen tagajärgedega, olgu selleks siis soovimatu rasedus või hirmus suguhaigus. Või mingile lepingule kirjutad kohe ja pimesi alla, pärast siis ärkad, et oi..mis ma nüüd teen. Iga normaalsel inimesel on omad tingimused, mida ta aktsepteerib seksis, mida mingis lepingus jne.., ma ei tea küll kedagi (välja arvatud siin need perekooli käod), kes nii lõdvalt iseendasse suhtub, et mul täiesti savi, küll pärast tagajärgedega tegelen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 03:46; 12.10 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas asi on selles, et ta ei suuda kiiremini lõpetada või selles, et ta lihtsalt naudib pikemat vahekorda ja ei taha kiiremini lõpetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole kena ja esita näidisstsenaarium, siis järgmisel kordadel saab kõikidele enne esimest seksikohtumist lugeda anda.

Tüüpiline teine eesti, teen oma seksi ära, alles pärast tegelen tagajärgedega, olgu selleks siis soovimatu rasedus või hirmus suguhaigus. Või mingile lepingule kirjutad kohe ja pimesi alla, pärast siis ärkad, et oi..mis ma nüüd teen. Iga normaalsel inimesel on omad tingimused, mida ta aktsepteerib seksis, mida mingis lepingus jne.., ma ei tea küll kedagi (välja arvatud siin need perekooli käod), kes nii lõdvalt iseendasse suhtub, et mul täiesti savi, küll pärast tagajärgedega tegelen.

Mis kuradi soovimatust rasedusest või suguhaigusest sa räägid? Kaitsevahendite kasutamine sekssuhte alguses on nii elementaarne, et seda mingiks tingimuste kokkuleppimiseks nimetada on ausalt öeldes veider. Ja teemaalgatajal pole probleemiks kondoomi kasutamine/mittekasutamine, vaid see, et mees liiga pikalt nühib. Või peaks sinu arvates tõesti ta mehele tingimuse seadma, et üle 10 minuti ma sinuga ei seksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 10:13; 12.10 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aplaus!!!:D:D:D teema läks põnevaks, naeru nabani!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin uue mehega, kellega oleme nüüd jõudnud ka seksini. Kas kellelgi on kogemust, mida pihta hakata, kui mees ei suuda lõpetada? Kuna tema varustus on ka väga suur, siin minu jaoks on väga pikk seks juba pigem valus ja ootan selle lõppu.

vaheta meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin uue mehega, kellega oleme nüüd jõudnud ka seksini. Kas kellelgi on kogemust, mida pihta hakata, kui mees ei suuda lõpetada? Kuna tema varustus on ka väga suur, siin minu jaoks on väga pikk seks juba pigem valus ja ootan selle lõppu.

vaheta meest.

Ja sina tahaksid seda suure varustusega meest omale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, siin oli ju keegi kägu, kelle jaoks mehe varustus oli liiga väike…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 08:56; 12.10 13:28; 12.10 17:01; 12.10 22:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus seksi kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.