Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus seoses uriiniproovi viimisega Pelgulinna

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küsimus seoses uriiniproovi viimisega Pelgulinna

Postitas:

Käisin Pelgulinnas ämmaemanda juures ja ta ütles mulle, et enne uut visiiti pean 1 päev enne uriiniproovi viima. Kahjuks aga ununes ära, et ma viibin visiidile eelneval nädalal Tallinnast kaugel, seega ei saa proovi viia 1 päev enne. Kas viin siis nädal varem või viin sama päeva hommikul kui lähen ÄE juurde? Oskab keegi aidata? Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal päeval ilmselt hilja… Mina viin alati kolm päeva enne visiiti proovi, võib ka varem viia. Midagi vast ei juhtu. Minu arst pole Pelgus kunagi rangelt 1 üäev enne nõudnud. Alati ütleb, et ma vaadaku, millal saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole samal päeval hilja. Kell 9 saadavad proovid ära ja ca 12 ajal peaks juba käes olema. Olen ka õigel päeval unustanud viia ja viisin samal päeval ja minu imestuseks oli proov käes. Ja kui ei olegi, siis saad järgmisel päeval telefonitsi üle küsida. Nädal varem minumeelest liiga vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on pealelõunane äe aeg, siis võib viia ka samal hommikul. Ise ka püüdlikult viisin päev varem, lõpuks küsisin et kas samal hommikul ka sobiks. Öeldi et sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te viite iga kord enne äe juurde minemist? Kas äe ise tuletab meelde ka teile või on öelnud et alati tuleks viia? Ma olen alles ühe korra käinud. Järgmine kord lähen alles 30ndal märtsil aga äe mulle küll ei öelnud et peaks enne seda proovi viima..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äe annab iga kord kaasa analüüside saatekirja(d), vastavalt nendele siis viid uriiniproovi või käid vereproovi andmas või mõlemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama lugu et elan kaugel. Viin alati enne visiiti ja helistan veel järgmisel päeval ämmaemandale, et kas proovid korras? Kui juhtun varem linnas käima, viin varem kohale. Äe ja arst on mõistlikud ja saavad aru et elan kaugel. Kui pissiproov või vereproov pole korras olnud siis äe on jätnud saatekirja registratuuri ja järgmisel päeval lähen siis proove viima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus seoses uriiniproovi viimisega Pelgulinna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.