Esileht Väikelaps Küsimus soojakoti kohta

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimus soojakoti kohta

Postitas:

Kuulge, kuidas see käib üldsegi: kui laps on sellises vanuses, et õues veidi tatsab omal jalal ja veidi istub kärus või vahepeal nt poes käies on kärus, aga enne poodi minekut jooksis mänguväljakul, siis mismoodi ta pärast kotti toppida? Kas koos talvesaabastega? Need ju märjad ja porised, määrivad koti seest ära. Aga ma ei hakka ometi õues või poes vms saapaid edasi-tagasi kiskuma.
Mul muutub see probleem kohe aktuaalseks, laps pikalt käia ei jaksa, aga ilma kotita kärus istuda on ju pikemalt külm. Kogu aeg näen õues kärudes lapsi, kes välimuse järgi on nii vanad küll, et kõnnivad. Aga vähemalt alumine ots on neil kotti pistetud. Kas nad istuvad saabastega kotis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta lapsele korralik talvekombe ja kihiline (villa) riie alla ning kui ta sul just tunde ei maga õues, siis ma ei usu, et külm hakkab. No ja kui lähete selle eesmärgiga, et õue magama, siis jah kotti ja ilma saabasteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kõndival lapsel külma ilmaga kasutasin seda jalakatet, mis käruga kaasas oli, see oli selline vähe paksem ka. Vajadusel sai sinna veel mingi tekikese ka lapsele jalgade peale panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütleks, et kombekas lapsel vankris külm hakkaks, meil oli ka kaasas olnud jalakate kasutusel ja laps oli ilusti soe. Vajadusel tõesti võib teki jalgade peale panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaldun ka arvama, et nendel lastel, keda sa niiviisi märkad, on käru jalakate peal 🙂 Ilmselt seal sees ikka saabastega, sest ega ta igalt poolt täiesti kinni pole, tuuleke võib augu leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enam tatsaval lapsel soojakotti ei kasutanudki. Peamisel just sellel samal põhjusel – ei ole mugav. Ja soojakoti mõte ongi just mugavus minu silmis 🙂 Kõndiva lapse puhul saab kasutada kihilist riietust, sooja kombekat, tekki, tavalist käru jalakatet jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Küsimus soojakoti kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.