Esileht Sünnitus Küsimus spiraalide kohta

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küsimus spiraalide kohta

Postitas:

Minul küsimus selline, et kumb oleks otstarbekam osta kas tavaline vaskspiraal või Gold T (kullast südamikuga)? Nende hinnavahe on u 20 eurot. Mul ei ole rahas probleem aga just see, et kas on mõtekas? Kes on Gold T endale paigaldada lasknud, kommenteerige kuidas olete rahule jäänud. Või kas üldse on vahet vaskspiraaliga (paigalduse ja organismi taluvuse seisukohast)

Vabandused ette, kui on kellegi jaoks äraleierdatud teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul endal oli vaskspiraal ja no eriti ei sobinud kuna veritsus oli rohke.sõbrannal aga hormonaalspiraal ja tema oli rahul,kallim küll aga see eest kõrvalmõjudeta..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, hormooni ma ei taha. Aga just huvitab see vaskspiraali ja kullast südamikuga vaskspiraali vahe või kas üldse on vahet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on NovaT, mis paigaldatakse aasta joosul peale sünnitust tasuta. Veritsus on küll rohke, aga see oli mul ka ilma tablettideta nii. Muidu olen rahul, olnud 6 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

GoldT ehk kullaga spiraali max seesoleku aeg on 7a, tavalisel vaskspiraalil 5a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vääriametalliga spiraalide v6imalikud eelises vaskspiraali ees:
1) väärismetalliga traat stabiilsem ja vastpidavam ja seega on traadi killustumise (terava servaga tükikeste lahti murdumine traadist) oht on väiksem
2) väärismetall v6ib olla ka vähese nn desinfitaeeriva toimega. – v6imalike p6letike oht väiksem
3) pikem kasutusaeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Küsimus spiraalide kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.