Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus sünnituspuhkuse kohta

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küsimus sünnituspuhkuse kohta

Postitas:

Rasedust on hetkel 9 nädalat. Aga tööandja juba tahab teada, millal ma suvel puhkusele lähen. Ma pole talle veel öelnudki, et rase olen. Tahtsime oodata kuni 12nda nädalani.

Muidu ämmaemanda järgi on sünnituskuupäevaks 14 september. Sünnituspuhkusele tahaks jääda võimalikult hilja, ehk siis kuu aega enne. Töö on lihtsalt kontoris istumine ja vajadusel saan alati ringi liikuda või varem koju minna. Enne tahan aga kogu oma puhkuse ühes jutis välja võtta ja sujuvalt sünnituspuhkusele minna.

Seega ma peaks juba praegu ütlema, mis kuupäevad ma soovin.

Rasedusega olen ämmaemanda juures juba paar korda käinud, aga raseduskaart vormistatakse alles 15ndal veebruaril.

Kuidas Teie minu olukorras käituksite? Kas paneksite juba suvepuhkuse paika?

Tegu on esimese rasedusega ja lapseootele jäime esimesest katsest. Mingeid komplikatsioone pole siiani olnud. Süda lööb. Endal enesetunne normaalne ja kõik tundub hästi minevat.

P.S. Nagu ma aru saan, kui mu eeldatav sünnituskuupäev on 14 september, siis sünnituspuhkusele võin ma minna 14 august, 30 päeva enne (tahaks võimalikult hilja). Või on see 16 august hoopis? (kui lugeda täpselt 30 päeva…) Ja siis enne seda oleksin suvepuhkusel kuskil kuu aega ja natuke peale. Kuidas tundub? Kas kuupäevadest saan õigesti aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:04; 13.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane puhkus paika. Vajadusel saad ju 14-päevase etteteatamisajaga puhkuse aega muuta (nt mõne nädala siia-sinna nihutada) või lepid nt kolleegidega kokku.
100% pole võimalik ette plaanida – võib tulla enneaegne sünnitus võid pead paar kuud varem haiguslehele minema.
Tasub teada, et alates 30.nädalast enam ei taheta haiguslehte anda – pigem saadetakse dekreeti.
Mina soovitan: tee esialgu nii nagu plaanid (puhkus+30p enne TA-d dekreeti).
Vajadusel saad ju hiljem muuta. Isegi seaduse järgi on õigus rasedal puhkust saada enne dekreeti (11 päeva dekreedi eest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee puhkuseplaanid ära.

Näiteks puhkus kuni 14.08, sest
alates 15.08 rsp-le st dekreeti (30p ENNE tähtaega tähendab, et tähtaeg on 31.päev)
sest
tõesti, sa võid plaane muuta, teavitades kirjalikult 30p ette, rasedana see õigus võtta puhkus vahetult enne dekreeti(kui muutub rsp algus, muudad puhkuse algust).

NB!
sul on võimalus valida, kas on soodsam VH 2011a või 2012.a alusel. Kui soovid 2011a alusel, mine dekreeti mõni päev varem st 13.08, siis lõpeb dekreet 2012 ja VH on 2011 alusel.
Lihtsalt infoks, kui eelmise aasta keskmine suurem kui praeguse oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sinu asemel vaataksin neid kuupäevi praegu VH suuruse järgi hoopis. Kuna su Dekreedi lõpetamine on nii õnnelikult jäänud täpselt nii, et saad ise valida, kas soovid VH saada 2011a sissetulekute järgi või 2012 järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud vastuste eest. Tahtsingi VH võtta eelmise aasta tulude põhjal. Nii et tulebki siis 13.08 :). Hea, et mu tähelepanu sellele juhtisite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:04; 13.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus sünnituspuhkuse kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.