Esileht Koolilaps Küsimus Tallinna Arte Gümnaasiumi õpilaste vanematele?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Küsimus Tallinna Arte Gümnaasiumi õpilaste vanematele?

Postitas:

Kas olete kasutanud seda võimalust lapsele sooja lõunasöögi võimalusest? Kas see on mõeldud kõikidele peredele või vähekindlustatud laste perele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 19:29; 02.04 04:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on kõigile kes soovivad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.03 19:37; 01.04 19:15; 02.04 18:24; 03.04 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Pole küll Arte, aga meie koolist tuli teade, et nüüd saab sooja toidu asemel nädala toiduaineteportsu.

Alates 1. aprillist muutub Tallinnas õpilastele koolilõuna jagamise korraldus. Selleks, et piirata inimeste vahelisi otsekontakte, saavad lapsed edaspidi kord nädalas kaasa toidupaki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsed üks ühes Tln kesklinna koolis, teine teises. Saatsin täna just sooviavalduse, et soovime kord nädalas toidupakke saada. Loodetavasti saan kätte ühest koolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 23:29; 01.04 12:42; 02.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on kõigile kes soovivad.

kas see muutus millalgi või? alguses, kui otsus tuli, oli küll ikkagi abivajajatele.

aga see toidupakk sellisel kujul on täiega mõttetu. esiteks, kuidas peaks laps koolist käe otsas ära tooma kuue lõunasöögi jagu tooteid? teiseks, mis sooja lõunat saab sellest pakist?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 12:08; 01.04 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tõsine abivajaja, siis saab sest pakist söönuks küll, aga mitte kuus päeva.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 12:36; 01.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakid sisaldavad toiduaineid kuue päeva lõunasöökide valmistamiseks. Seekord on pakis must leib; kurk, tomat ja porgandid; õunad, banaanid ja apelsin; makaronid; juust; lihapallid; purgisupp; piim ja keefir; maisikepikesed. Edaspidi menüü muutub, et kasvav organism saaks mitmekesiseid toitaineid. Toidud valitakse toitlustajate ja terviseedenduse spetsialistide koostöös.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 23:29; 01.04 12:42; 02.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see kõik maksab 6 eurot?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 12:36; 01.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tõsine abivajaja, siis saab sest pakist söönuks küll, aga mitte kuus päeva.

Keegi pole väitnudki, et sellest 6 päeva süüa saab, kuus korda saab ehk kuus lõunasööki. Ega enne ka koolist terve päeva kõiki söögikordi ei antud ju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakid sisaldavad toiduaineid kuue päeva lõunasöökide valmistamiseks. Seekord on pakis must leib; kurk, tomat ja porgandid; õunad, banaanid ja apelsin; makaronid; juust; lihapallid; purgisupp; piim ja keefir; maisikepikesed. Edaspidi menüü muutub, et kasvav organism saaks mitmekesiseid toitaineid. Toidud valitakse toitlustajate ja terviseedenduse spetsialistide koostöös.

minu jaoks täielik hämming, sooja lõunasöögi tegemiseks on siin ju ainult makaronid, lihapallid ja purgisupp. kuueks päevaks? muidu täiesti normaalne sisu, aga miks nimetada seda sooja lõuna pakiks?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 12:08; 01.04 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teile antakse midagi tasuta ja te virisete selle üle… oujeee

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:18; 03.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on kõigile kes soovivad.

kas see muutus millalgi või? alguses, kui otsus tuli, oli küll ikkagi abivajajatele.

aga see toidupakk sellisel kujul on täiega mõttetu. esiteks, kuidas peaks laps koolist käe otsas ära tooma kuue lõunasöögi jagu tooteid? teiseks, mis sooja lõunat saab sellest pakist?

No Arte kooli listis oli teade, et avatud on taotluse vorm mille saab iga lapsevanem täita kui soovib koolitoitu. Mingit muud infot sh ka vähekindlustatuse kohta polnud.Nüüd saime teate, et sooja lõuna saajad saavad paki ja paluti lapsevanemal appi tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.03 19:37; 01.04 19:15; 02.04 18:24; 03.04 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on kõigile kes soovivad.

kas see muutus millalgi või? alguses, kui otsus tuli, oli küll ikkagi abivajajatele.

aga see toidupakk sellisel kujul on täiega mõttetu. esiteks, kuidas peaks laps koolist käe otsas ära tooma kuue lõunasöögi jagu tooteid? teiseks, mis sooja lõunat saab sellest pakist?

No Arte kooli listis oli teade, et avatud on taotluse vorm mille saab iga lapsevanem täita kui soovib koolitoitu. Mingit muud infot sh ka vähekindlustatuse kohta polnud.Nüüd saime teate, et sooja lõuna saajad saavad paki ja paluti lapsevanemal appi tulla.

Täitsin eile vormi ja seal valikus kaks varianti kas ühekordne 8.04 või korduv kuni olukorra muutuseni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 19:29; 02.04 04:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakid sisaldavad toiduaineid kuue päeva lõunasöökide valmistamiseks. Seekord on pakis must leib; kurk, tomat ja porgandid; õunad, banaanid ja apelsin; makaronid; juust; lihapallid; purgisupp; piim ja keefir; maisikepikesed. Edaspidi menüü muutub, et kasvav organism saaks mitmekesiseid toitaineid. Toidud valitakse toitlustajate ja terviseedenduse spetsialistide koostöös.

minu jaoks täielik hämming, sooja lõunasöögi tegemiseks on siin ju ainult makaronid, lihapallid ja purgisupp. kuueks päevaks? muidu täiesti normaalne sisu, aga miks nimetada seda sooja lõuna pakiks?

Ühele lapsele jätkub purgisupist 4 söögikorraks ehk lõunaks, vanemale lapsele 2-3 söögikorraks. Makaronidest ja lihapallidest samuti 2-3 söögikorda ehk kokku on 5 lõunasöögikorda ilusti olemas. Piim-keefir, puuviljad-juurviljad veel lisandiks ja näksiks kõrvale.
Selle pakiga ei peagi kogu pere söönuks saama vaid 1 laps 5 lõunasööki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas need vingujad koolivaheaegadel vôi suvel lapsi toidavad? Ma saan aru, et kui septembris maksaksid vanemad terve kooliaasta söögiraha, siis on nagu “õigus” midagi nö saada. Lastel TASUTA koolilõuna ja siin veel halatakse ja loetakse lihapalle üle?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei ole asjaga kursis (ei ela Eestis): kas praeguses eriolukorras antakse siis igale koolilapsele tasuta koolilõuna asemel toiduainete pakk? Päris veider ju! Teete siis ühele pereliikmele eraldi süüa nendest tasuta toiduainetest?

Teisest küljest on sellise luksuse puhul küll patt nuriseda, et pole nii hea, nagu lootsite. Kingitud hobuse suhu ei vaadata! Selline abi võiks siiski minna tõelistele abivajajatele ehk vähekindlustatud peredele, praegusel kujul tundub pigem riigi raha raiskamisena ja nagu näha, tekitab saajates veel nurinatki.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just puruvaene ei ole, siis võiks jätta selle toidupaki välja võtmata.
Keskmisel inimesel võiks nii palju raha olla, et ilma selleta paar last ära toita.
Samas kuskil maapiirkonnas teatud inimeste jaoks võiks sellest pakist abi olla.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 17:01; 02.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just puruvaene ei ole, siis võiks jätta selle toidupaki välja võtmata.

Keskmisel inimesel võiks nii palju raha olla, et ilma selleta paar last ära toita.

Samas kuskil maapiirkonnas teatud inimeste jaoks võiks sellest pakist abi olla.

Lastele on üks tasuta toitukord koolis ette nähtud ja eelarves sees. Raha eelarvesse tuleb maksumaksja maksudest. Perede toidukulud on ilmselgelt tõusnud, sest lapsed on nüüd juba kolmandat nädalat kodus. Mina küll selles midagi halba ei näe kui üks keskmine inimene oma lastele selle toidupaki võtab. Sellise halvustava suhtumise pärast võib hoopis juhtuda, et need, kes seda tõesti vajaksid, ei julge toidupakki küsida, sest kuidas ometi ei suuda ise oma lapsi toita.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise halvustava suhtumise pärast võib hoopis juhtuda, et need, kes seda tõesti vajaksid, ei julge toidupakki küsida, sest kuidas ometi ei suuda ise oma lapsi toita.

Väga õige! Küsides toidupakki on oht saada külge vallavaese silt! Mul oma laps käib Tallinna koolis ja mina seda toidupaki võimalust ei kasuta. Üks põhjus on ka selles, et muidu mõni arvab, et ma olen vaene.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 17:01; 02.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise halvustava suhtumise pärast võib hoopis juhtuda, et need, kes seda tõesti vajaksid, ei julge toidupakki küsida, sest kuidas ometi ei suuda ise oma lapsi toita.

Väga õige! Küsides toidupakki on oht saada külge vallavaese silt! Mul oma laps käib Tallinna koolis ja mina seda toidupaki võimalust ei kasuta. Üks põhjus on ka selles, et muidu mõni arvab, et ma olen vaene.

Meil on palju peresid, ka linnades kes on ootamatult täiesti sissetulekuta või miinimumpalga peal. Hea, et on võimslus veidigi abi saada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.03 19:37; 01.04 19:15; 02.04 18:24; 03.04 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise halvustava suhtumise pärast võib hoopis juhtuda, et need, kes seda tõesti vajaksid, ei julge toidupakki küsida, sest kuidas ometi ei suuda ise oma lapsi toita.

Väga õige! Küsides toidupakki on oht saada külge vallavaese silt! Mul oma laps käib Tallinna koolis ja mina seda toidupaki võimalust ei kasuta. Üks põhjus on ka selles, et muidu mõni arvab, et ma olen vaene.

ka väga-väga heal järjel pered kasutavad paljud seda võimalust. aga neil pole mingeid probleeme enesehinnanguga.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 23:29; 01.04 12:42; 02.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres pole probleemi ja pole ka enesehinnanguga muresid, palusin oma laste toidupakid suunata koolis nendele peredele, kus on neli kooliskäivat last ning vanemad jäid töötuks.
Loodan, et saavad abi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:18; 03.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise halvustava suhtumise pärast võib hoopis juhtuda, et need, kes seda tõesti vajaksid, ei julge toidupakki küsida, sest kuidas ometi ei suuda ise oma lapsi toita.

Väga õige! Küsides toidupakki on oht saada külge vallavaese silt! Mul oma laps käib Tallinna koolis ja mina seda toidupaki võimalust ei kasuta. Üks põhjus on ka selles, et muidu mõni arvab, et ma olen vaene.

Kes see mõni inimene on? Kui see pakisaajate nimekirja koostaja levitab andmeid, on tegu andmekaitse seaduse rikkumisega. Ja Tallinn on nii suur linn, et mingeid külamuttide jutte siin ei levitata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.03 19:37; 01.04 19:15; 02.04 18:24; 03.04 19:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Koolilaps Küsimus Tallinna Arte Gümnaasiumi õpilaste vanematele?