Esileht Väikelaps Küsimus talvekombeka müümise kohta

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Küsimus talvekombeka müümise kohta

Postitas:

Ostsin lapsele eelmine talv Reimatec Oulu kombeka. Kombekas on väga heas korras AGA laps on ilmselt jäänud taskunurgaga kuhugile kinni ja tõmbas katki. Auk oli pisike. Kuna kombekas on taskute juurest kirju siis lappisin selle augu kinni. Kirjutasin Reimasse ja nad saatsid mulle kombeka värvusega vastavad kleebitavad riidelapid. Kui teraselt ei otsi lapitud kohta siis polegi aru saada. See paigatud koht nö sulab sinna mustri sisse ilusti ära.
Kas sellist tasuks müüki panna ja mis hinnaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

müügis on tohutult palju kulunud ja “pisike auk põlvel” kombesid. Hinnad varieeruvad, aga alka 20 ei küsita naljalt. Ei tea, kas ostetakse, ise parandatud asju ei müü ja müün ainult väga korralikke asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 19:41; 31.10 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on lasteriiete turg üleküllastunud, aga hinda küsitakse meeletult (samas ei tea, kas ka ära müüakse). Ma nüüd teise lapsega olen püüdnud asju müüa, aga see ajakulu… see pidev hinna alla tingimine, postikulu mitte maksta soovimine, koju kohale toomise nõudmine. Ma siiani vaid lugenud sellistest. Uhh. Ok, see selleks

Mina arvan küll, et tasub müüki panna ja parandusele kindlasti viidata, muidu pärast petturina üleval. Hinda pakkuda ei oska. Mina müün võib öelda, et kulumisjälgedeta kombekat 25.euroga ja huvilisi on, aga mingil põhjusel siiski ei osteta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parandatud kohast teed eraldi pildi ja paned müügikuulutuse juurde täpse info, mis parandus jne. Kui ülejäänud kombe on korralik (põlved ja pepu kulumisjälgedeta ja terved), siis 10-20 euroga läheks müügiks küll. Inimesed usaldavad järjest vähem kasutatud asju osta, kuna kuulutuses kõik ilus, kätte saad trööbatud asja, nii et selle pärast juba järelturul väga vilgas ost-müük ei toimu. Ise loobusin mitu aastat tagasi lastele järelturult üleriiete ostmisest, mitu korda läksin ostuga orki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüa võib alati proovida – kui ei osteta, saab ju alati ära visata.
Ma müün hetkel kallemaid lasteriideid (soodsamate müügiga ei viitsi tegeleda, need lähevad Humana konteinerisse) – korralikud ja sümboolse hinnaga. Praeguseks on kõik kombed, mütsid ja saapad ära ostetud. Täiesti uus suusakombe osteti paari päeva jooksul ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüa võib alati proovida – kui ei osteta, saab ju alati ära visata.

Ma müün hetkel kallemaid lasteriideid (soodsamate müügiga ei viitsi tegeleda, need lähevad Humana konteinerisse) – korralikud ja sümboolse hinnaga. Praeguseks on kõik kombed, mütsid ja saapad ära ostetud. Täiesti uus suusakombe osteti paari päeva jooksul ära.

Miks kohe ära visata? Kui on muidu korralik kombe ja parandus sellises mitteolulises kohas, siis on olemas ka facebookis tasuta asjade grupid, puuetega inimeste grupid jne, kus oleksid paljud sellise abi eest õnnelikud. Tallinnas ja võibolla ka teistes linnades toimub iga aasta mais puuetega inimeste tasuta asjade turu jaoks asjade kogumine – olen alati asjad, mis selleks ajaks pole müüdud või laiali jagatud, sinna viinud. Siiski topilisi jmt, mida oma lapsele ei paneks, ei vii ka abivajajatele – need viin kõik HMi kogumiskasti, kus riided ja ka kaltsud lähevad ümbertöötlemisse (ja ise saan 10% sooduskupongi). Samamoodi toimetan ka enda riietega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 19:41; 31.10 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No proovi nt 35-ga (sh tingimisruum)
Alati saab ju odavamalt uuesti proovida, kui kohe ei lähe.

Kindlasti info juurde, et parandatud. Aga palun ära kasuta sõna “lapitud”, see mõjub ülekäe käkerdatud parandusena 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viin tavaliselt uuskasutuskeskusesse. Seal nad niikuinii sorteerivad, mis antakse abivajajatele, mis lähevad nende poes müüki, mis ei kõlba üldse.

Või kui on mõni väike sugulane, siis pakun talle. Ise võtan tuttavatelt kõik vastu, mida pakuvad. Mis ei sobi, läheb ka uuskasutusse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 10:24; 01.11 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi just müüs antud kasutatud kombet 95 euroga. Minu meelest on teise ringi “firmakad” siiski väga ülehinnatud.
Ise annaks ilmselt mingi sümboolse 30-ga ära,sest selle kalli hinnaga ostab inimene poest juba uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise annaks ilmselt mingi sümboolse 30-ga ära,sest selle kalli hinnaga ostab inimene poest juba uue.

Vaat, kui erinevad on inimesed! 30 eurot kasutatud kombe eest ei ole minu jaoks kuskilt otsast sümboolne hind (olenemata srllest, mis on olnud eseme algind). “Annan sümboolse hinna eest ära” viitaks kommikarbile või 5 eurole.

Jah, mulle tundub ka, et 30 on ikka juba palju, sest nt Lenne talvekombekaid saab ka 60 euro ringis kätte, eriti kui osta kevadtalvel soodukaga ette ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 10:24; 01.11 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin paar nädalat tagasi lapsele 20 euroga talveks lasteaiakombeka, mis oli väga korralik. Põlved kulumata jne. Samas on käise peal parandamata auk (sulanud, nagu põletus vms). Müüja kirjelduses oli see viga ära mainitud. Nõelusin augu kinni ja olen ostuga siiani väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tasu muretseda, eriti kui oled vaeva näinud ja reima materjaliga parandanud.
kui korralik foto ja kirjeldus juures, saab ostja ise juba otsustada.
edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksaks üle 25€. Ostan hooaja lõpus järgmiseks talveks ette, uus ja korralik ca 45-60€. No siis ei raatsiks kasutatud kombe eest palju maksta. Lapsele
ostsin väikeste kulumisjälgedega Didriksonsi talvekombe lasteaeda 12€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Küsimus talvekombeka müümise kohta