Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus targematele….

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Küsimus targematele….

Postitas:

Tere!

Minul nimelt küsimus OV kohta. Mul oli peetumine 20 juunil (puhastus ise, kuna sel hetkel oli rasedust 5n6p). Päevad hakkasid paar páeva hiljem kui tavaliselt. Sel kuul oli ka OV hiljem… Samas olime partenriga vahekorras 10p járjest kaasaarvatud siis OV járgsel páeval. Minul aga küsimus, nimelt OV oli 7p enne uute páevade algust ( st páevad peaksid algama 1/2 sept ), kas on ûldse mingi võimalus rasestuda sellise vahega? pesastumine vajab 7-10p….
Palun halavsti mitte midagi öelda….

Parimat,

Mannike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et OV oli ja millega kindlaks tegid? Pikk su tavapärane tsükkel on?
Peale peetumist võib olla limaskest õhuke ja mitte sobiv järgnevaks pesastumiskatseks, seega lootusi esimeseks tsükliks peale peetumist liiga suureks ei ajaks.
7-10 päeva on lühike aeg, aga kui tsükkel on tavapäraselt lühem kui normaalpikkusega tsükkel (28 päeva), siis võib juat nende päevade jooksul pesastumine toimuda ja tänu sellele siis päevad lükkuvad edasi ehk jäävad ära. Kui sul on agaa tavapärane tsükkel ja luteaalfaas peale ovulatsiooni on lühike (näiteks 7 päeva), siis kahjuks sel ajal ei jõua pesastuda, tuleks kontrollida hormoone (näiteks progesteroon).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 20:51; 31.08 14:07; 01.09 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et tsükkel lihtsalt paigast veel. Kui ov kindlaks tehtud, siis reeglina päevad hakkavad 12-16 päeva pärast.Et luteaalfaas on keskmiselt 12-16 päeva. Sinu ov oli sel tsüklil lihtsalt hiljem eeldatavasti(kui muidu tsükkel normaalne k.a luteaalfaas). Ja uusi pàevi oodata alles siiski umbes 8-9 september.
Nii ütleks minu loogika.
Ise ka jälgin ov-d. Kui ov on hiljem, siis ov lükkab ka päevad edasi. Kui tsükli esimene pool nihkub, kas ette või edasi, siis tànu sellele muutub ka päevade algus. Ei taha väga uskuda, et nii lühike luteaalfaas on, 7päeva???? pigem tsükkel pole peale peetumist paika läinud veel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 11:39; 31.08 19:37; 01.09 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane, miks sa ei usu, et luteaalfaas võiks olla 7 päeva? Mul on olnud 6 ja 7 päeva, ootan aega mil jõuaks kasvõi 10 päevani. Jah, tsükkel on pikkusel korrapärane, aga OV jääb alati hiljaks ja luteaalfaas seepärast lühike.
Hetkel väga ei ravi seda (muud asjaolud segavad), aga usun et varsti on korras.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 20:51; 31.08 14:07; 01.09 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ov cd18/20, tsükkel 28 päeva niiet ka mul lühike luteaalfaas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane, miks sa ei usu, et luteaalfaas võiks olla 7 päeva? Mul on olnud 6 ja 7 päeva, ootan aega mil jõuaks kasvõi 10 päevani. Jah, tsükkel on pikkusel korrapärane, aga OV jääb alati hiljaks ja luteaalfaas seepärast lühike.

Hetkel väga ei ravi seda (muud asjaolud segavad), aga usun et varsti on korras.

Miks ei usu?. Pigem arvan, et pole tsükkel taastunud. Aga kui nii ennegi olnud, siis tõesti võib ka nii olla.
Avaldasin lihtsalt arvamust. Pole väga kuulnud , et tsükkel nii lühike oleks???? 10 päeva küll, aga alla selle????
Vabandust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 11:39; 31.08 19:37; 01.09 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane, miks sa ei usu, et luteaalfaas võiks olla 7 päeva? Mul on olnud 6 ja 7 päeva, ootan aega mil jõuaks kasvõi 10 päevani. Jah, tsükkel on pikkusel korrapärane, aga OV jääb alati hiljaks ja luteaalfaas seepärast lühike.

Hetkel väga ei ravi seda (muud asjaolud segavad), aga usun et varsti on korras.

Miks ei usu?. Pigem arvan, et pole tsükkel taastunud. Aga kui nii ennegi olnud, siis tõesti võib ka nii olla.

Avaldasin lihtsalt arvamust. Pole väga kuulnud , et tsükkel nii lühike oleks???? 10 päeva küll, aga alla selle????

Vabandust.

Sa vist said valesti aru. Tsükkel võib olla korrapärane, st näiteks 30 päeva, aga ovulatsioon toimub näiteks 23.-ndal tsüklipäeval, mis jätab ovulatsiooni ja päevade vahele ainult 7 päeva. See ongi aeg peale ovulatsiooni ehk luteaalfaas, ning kui see on lühike siis ei jõua pesastuda.
Neil, kel on tsükkel näiteks 23 päeva pikk ja ovulatsioon on 10.-ndal tsüklipäeval, siis neil on kõik hästi, st jõuab pesastuda. Samamoodi tavapärase tsükli korral (st 28 päeva ja ovulatsioon on 14.-ndal päeval). 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 20:51; 31.08 14:07; 01.09 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane, miks sa ei usu, et luteaalfaas võiks olla 7 päeva? Mul on olnud 6 ja 7 päeva, ootan aega mil jõuaks kasvõi 10 päevani. Jah, tsükkel on pikkusel korrapärane, aga OV jääb alati hiljaks ja luteaalfaas seepärast lühike.

Hetkel väga ei ravi seda (muud asjaolud segavad), aga usun et varsti on korras.

Miks ei usu?. Pigem arvan, et pole tsükkel taastunud. Aga kui nii ennegi olnud, siis tõesti võib ka nii olla.

Avaldasin lihtsalt arvamust. Pole väga kuulnud , et tsükkel nii lühike oleks???? 10 päeva küll, aga alla selle????

Vabandust.

Sa vist said valesti aru. Tsükkel võib olla korrapärane, st näiteks 30 päeva, aga ovulatsioon toimub näiteks 23.-ndal tsüklipäeval, mis jätab ovulatsiooni ja päevade vahele ainult 7 päeva. See ongi aeg peale ovulatsiooni ehk luteaalfaas, ning kui see on lühike siis ei jõua pesastuda.

Neil, kel on tsükkel näiteks 23 päeva pikk ja ovulatsioon on 10.-ndal tsüklipäeval, siis neil on kõik hästi, st jõuab pesastuda. Samamoodi tavapärase tsükli korral (st 28 päeva ja ovulatsioon on 14.-ndal päeval). ????

Sain aru. Jaa vahet pole kas tsükkel 28-30 päeva. Ma ei pidanudki tsükli pikkust silmas. Vaid luteaalfaasi ikka. Ja kirjutasin ka , et pole nagu väga kuulnud , et luteaalfaas nii lühike????.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 11:39; 31.08 19:37; 01.09 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane, miks sa ei usu, et luteaalfaas võiks olla 7 päeva? Mul on olnud 6 ja 7 päeva, ootan aega mil jõuaks kasvõi 10 päevani. Jah, tsükkel on pikkusel korrapärane, aga OV jääb alati hiljaks ja luteaalfaas seepärast lühike.

Hetkel väga ei ravi seda (muud asjaolud segavad), aga usun et varsti on korras.

Miks ei usu?. Pigem arvan, et pole tsükkel taastunud. Aga kui nii ennegi olnud, siis tõesti võib ka nii olla.

Avaldasin lihtsalt arvamust. Pole väga kuulnud , et tsükkel nii lühike oleks???? 10 päeva küll, aga alla selle????

Vabandust.

Sa vist said valesti aru. Tsükkel võib olla korrapärane, st näiteks 30 päeva, aga ovulatsioon toimub näiteks 23.-ndal tsüklipäeval, mis jätab ovulatsiooni ja päevade vahele ainult 7 päeva. See ongi aeg peale ovulatsiooni ehk luteaalfaas, ning kui see on lühike siis ei jõua pesastuda.

Neil, kel on tsükkel näiteks 23 päeva pikk ja ovulatsioon on 10.-ndal tsüklipäeval, siis neil on kõik hästi, st jõuab pesastuda. Samamoodi tavapärase tsükli korral (st 28 päeva ja ovulatsioon on 14.-ndal päeval). ????

üldiselt on nii, et tsükli pikkust määrab esimene pool, mis võib kõigil kõikuda päris palju, ehk kui hilja hakkab OV. Tsükli teine pool peale OV on 10-14 päeva.see on üldiselt teada tõde. eks erandeid on ikka ja võib mõelda, et hiljem OV jne, aga see on see, kuidas üldiselt ikkagi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus targematele….