Esileht Pereelu ja suhted Küsimus tarkadele.

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Küsimus tarkadele.

Postitas:

Mida arvavad perekooli kogenumad kasutajad. Kas meessoost sõber peaks naissoost sõbrale välja tegema väga kalli soojamaa reisi või mida Te ise sellises olukorras teeksite? Kui armastus on ühepoolne – naine ei armasta, mees armastab. Sõprus kestab juba 4 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tahaksin hea sõbra reisile kaasa võtta, temal raha ei oleks, aga minul oleks ning ta oleks nõus, siis ma ostaksin sõbrale selle reisi, sest ma saan reisile kaasa hea seltskonna. See on ka ainus põhjus, miks ma sellise väljamineku teeksin. Muud omakasupüüdlikud põhjused oleks välistatud (tähelepanu võitmine, armastuse ostmine vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei peaks, miks peaks?

Sõber peaks pigem üksi reisile minema, äkki saab selle sõbranna endal peast välja, neli aastat õnnetult armunud olla on ikka nadi küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma reisiks üksi Taisse, sest seal saab selle välja tegemise hinna eest keppi nii palju, et peale tagasi tulemist ei taha sellest veel mõnda aega mõeldagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ar22 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida arvavad perekooli kogenumad kasutajad. Kas meessoost sõber peaks naissoost sõbrale välja tegema väga kalli soojamaa reisi või mida Te ise sellises olukorras teeksite? Kui armastus on ühepoolne – naine ei armasta, mees armastab. Sõprus kestab juba 4 aastat.[/tsitaat]
Ei teeks just sellepärast, et tunded on ühepoolsed. Ei lass ennast ära kasutada, see oleos alandav.
Kui tunded vastastikused, siis teeks küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:26; 05.12 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mis teenuseid mees vastu ootab/saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes PEAKS? Ei pea. Aga võib. On nähtud selliseid asju. Kas hiljem tekkisid naisel tunded ja jooksis mehe rüppe? Haha, naerukoht. Ei jooksnud. Raha ka reisi eest mehele ei pakkunud. Ise kutsusid, ise maksid, vsjoo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:50; 04.12 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha nii laialt oleks, et reis oleks nagu suvaline lõbustus, võrdeline kino või teatriga mõne teise inimese jaoks, siis ikka teeks. Sellesmõttes, et armastab või ei armasta, kui raha on piisavalt, siis võimaldab see igal juhul lõdvemalt võtta olukorda. Muidu aga kahtlen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:51; 04.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ar22 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida arvavad perekooli kogenumad kasutajad. Kas meessoost sõber peaks naissoost sõbrale välja tegema väga kalli soojamaa reisi või mida Te ise sellises olukorras teeksite? Kui armastus on ühepoolne – naine ei armasta, mees armastab. Sõprus kestab juba 4 aastat.[/tsitaat]

Kui tõepoolest sinna reisile lähed, siis näitad sellega poolehoidu oma armukesele. Kui naine ei armasta, miks ta siis sinna reisile läheb? Hirmus piin ju niimoodi koos olla.
Missugune see sõprus teil välja näeb? Sms – mine ja igatsusavaldused igapäevaselt?
Või mis põhjusel ta selle reisi sulle välja teha tahab?
Olete pereinimesed ka mõlemad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:39; 04.12 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Ar22 kirjutas:[/small]

Kui tõepoolest sinna reisile lähed, siis näitad sellega poolehoidu oma armukesele. Kui naine ei armasta, miks ta siis sinna reisile läheb? Hirmus piin ju niimoodi koos olla.
Missugune see sõprus teil välja näeb? Sms – mine ja igatsusavaldused igapäevaselt?
Või mis põhjusel ta selle reisi sulle välja teha tahab?
Olete pereinimesed ka mõlemad?
[/tsitaat]
Ma ei saa aru, millest sa aru ei saa. Inimesed on sõbrad, aga mees tahaks enamat, naine mitte.

Ilmselt ma sellises olukorras ei laseks endale välja teha (ei kallist ega odavat), kuna ei tahaks valesid signaale anda. St ma oleksin üleüldse sellises olukorras vaid siis, kui inimene oleks sõbrana armas, lihtsalt mehena ei huvitaks sugugi, ja siis ei tahaks armsale sõbrale ilmaaegu lootust anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 22:06; 04.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks lootust ja valesid signaale anda? Mismoodi on koos reisimine vale signaal? Mees tahab välja teha, naine tahab reisida. Kõik saavad seda mida soovivad. Ma saaks aru, et abieluettepanekuga nõustumine oleks vale signaal, kui naine huvi ei tunne. Muul juhul, naudi seda, mida pakutakse ja ära juurdle nii palju. Kohutav on see naiste allaheitlikus ja hirm, et mida teised küll mõtlevad. Kõik ilusad ja huvitavad asjad elus lükatakse tagasi, sest äkki ikka nii ei sobi.
Teemaalgataja, sa ei ole talle armastust avaldanud ega midagi lubanud? Siis on kõik korras ja mees on ilmselt rahul sellega mis on ja kui pole, las pingutab ja ponnistab, küllap saab aru ühel päeval, et kui midagi vastu tahab, siis peab teise naise otsima.
Rohkem omakasu ja egoismi kuluks küll naistele ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh inimesed. Palju igsugu mõtteid tuli pähe – tore on Teie seisukohti lugeda. Kõik teevad vigu aga kui teistelt ka arvamust küsida, siis on sihte lihtsam seada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siiski veendunud, et mees ootab reisi eest ka vastuteenet seksuaalteenuse näol. Kui naine aga meest ei armasta, aga reisile tahab siiski minna, siis tuleb naisel karmilt väljendudes alluda vägistamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen siiski veendunud, et mees ootab reisi eest ka vastuteenet seksuaalteenuse näol. Kui naine aga meest ei armasta, aga reisile tahab siiski minna, siis tuleb naisel karmilt väljendudes alluda vägistamisele.[/tsitaat]
Loomulikult ootab mees seksi.
Seks võib olla MÕLEMAPOOLSELT vägagi nauditav. Ega see, et mees arvab, et naine ei armasta, ei sega naisel seksi nautimast. Seks võib ikkagi klappida imehästi.
Kui mees ja naine lepivad kokku, et mees teeb reisi välja, seks klapib kah omavahel hästi…siis milles on probleem?
Kas rahast on kahju, mis toreda meelelahutuse peale läheb?
Kui palju üldse on neid paare, kes suure armastuse ajel ainult seksivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad mehele valesid lootusi anda, siis palun väga, asu kotte pakkima. Reisile (eriti veel kallile soojamaareisile) läheksin mina AINULT siis, kui mul on mehe vastu tunded ja ma SOOVIN ISE temaga magada. Siililegi on selge, et mees näeb vaimusilmas teid rannas või hotellitoas hullamas kirglikult. Või on see lihtsalt temapoolne ¸est, millega ta loodab, et sul tekivad tema vastu tunded aja jooksul.

Palun ürita ennast mehe kingadesse panna. Kas sina tahaksid, et mees jookustaks sind lõa otsas ning annaks oma käitumisega sulle lootust, aga pärast tuleb välja, et tegelikult pole tal tundeid? Kas sulle tõesti meeldib teistele inimestele haiget teha? Või annab see sulle egolaksu, et üks mees sinu pärast niimoodi võimleb?

Mina reisile ei läheks mehega, vaid ütleksin viisakalt ja diskreetselt ära, et “mul pole sinu vastu selliseid tundeid ning ei soovi sõprusest enamat”. See oleks tema suhtes aus. Samal ajal, kui temaga reisile minek kõlab nagu alatu ärakasutamisena stiilis “ma meest ei taha, aga tahan tema pakutavaid hüvesid”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõepoolest enamus “tarku” arvavadki, et peaksid minema, kuigi sul tema vastu tundeid pole?

Kasutad teda ja tema rahakotti lihtsalt ära. Ja arvesta, et reisi väljategemise tulemusel sul on ju ka kohustus tekkinud. Mis ullikest sa mängid?
Kui tema ja sina veel ka abielus või muus suhtes olete, siis on see ju kõige ehtsam nn kõrvaltpanemine, mis toob kaasa hulganisti jama ja närvesööva edasise elu. Isegi kui vallalised olete, oleks minek sinu poolt tema ärakasutamine.
Kui sa kutsujast ei hooli, miks siis ometigi temaga tasuta reisida ihkad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:39; 04.12 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastukaaluks: minul näiteks on üks meessoost sõber (olen naine), kellest ma ise enamat ei tahaks ega loodaks kui lihtsalt sõprus. Temal on olnud ja tõenäoliselt on veelgi mingid tunded ja lootused. Siiski olen hoopis mina see, kes teda tema sünnipäeval välja kutsub ja restoraniskäigu välja teeb. Lihtsalt niisama, lihtsalt kuna see on minu jaoks normaalne pisike ¸est ja võimalus üle pika aja inimest näha. Mida nüüd sellest peaks arvama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:51; 04.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle veits tundub, et teemaalgataja on ise hoopis mees, kes tahab südamedaami reisile viia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:50; 04.12 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vastukaaluks: minul näiteks on üks meessoost sõber (olen naine), kellest ma ise enamat ei tahaks ega loodaks kui lihtsalt sõprus. Temal on olnud ja tõenäoliselt on veelgi mingid tunded ja lootused. Siiski olen hoopis mina see, kes teda tema sünnipäeval välja kutsub ja restoraniskäigu välja teeb. Lihtsalt niisama, lihtsalt kuna see on minu jaoks normaalne pisike ¸est ja võimalus üle pika aja inimest näha. Mida nüüd sellest peaks arvama? [/tsitaat]
Mina näiteks arvan, et sünnipäev on natuke teine asi kui suvaline väljategemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 22:06; 04.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Ar22 kirjutas:[/small]

Ei teeks just sellepärast, et tunded on ühepoolsed. Ei lass ennast ära kasutada, see oleos alandav.
Kui tunded vastastikused, siis teeks küll.[/tsitaat]
Juba see, kuidas mu postitust miinustati, näitab, millised hoorad ja ärakasutajad eesti naiste seas liiguvad. Öäkk…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 19:26; 05.12 00:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus tarkadele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.