Esileht Pereelu ja suhted Küsimus teadjatele!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Küsimus teadjatele!

Postitas:

Kui mina ja minu mees oleme saanud lapse, laps isa nimel,kes on soomlane.Elame Soomes.Mul tekkis selline küsimus, et kui me peaksime minema lahku ja laps on tema nimel siis kas ta saab taodelda hooldusõigust omale kuna minul vaid sissetulekuks lasteraha? Või jäetakse ikka laps ema hooldada? Olen korralik pereema.Tänud vastajatele:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 14:18; 06.05 17:04; 06.05 18:11; 07.05 03:24; 07.05 03:27; 07.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestis üldiselt saaksid lapse omale kuna eestis on seadused aga ebaõiglaselt naiste kasuks keeratud. soomes kui sul sissetulekut pole siis mees saab omale. kui sa lapse eesti viid siis oled lapseröövija. ärge tülli minge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 14:25; 06.05 17:20; 06.05 17:30; 06.05 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on ju lapseraha sissetulekuks! See ei loe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 14:18; 06.05 17:04; 06.05 18:11; 07.05 03:24; 07.05 03:27; 07.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ju lapse raha mitte sinu sissetulek. seda võib isa ka saada ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 14:25; 06.05 17:20; 06.05 17:30; 06.05 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mina ja minu mees oleme saanud lapse, laps isa nimel,kes on soomlane.Elame Soomes.Mul tekkis selline küsimus, et kui me peaksime minema lahku ja laps on tema nimel siis kas ta saab taodelda hooldusõigust omale kuna minul vaid sissetulekuks lasteraha? Või jäetakse ikka laps ema hooldada? Olen korralik pereema.Tänud vastajatele:)[/tsitaat]

sa pead silmas ainuhooldusõigust sest hooldusõigus on teil mõlemal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 14:25; 06.05 17:20; 06.05 17:30; 06.05 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuhooldust pean silmas jah! No mis vahet sel on kelle raha mul arvele tuleb, kui ma olen olnud korralik pereema siis miks ma ei peaks saama ise oma last kasvatada? Ja nii väikest(2ndl)ei saa ju võtta emalt ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 14:18; 06.05 17:04; 06.05 18:11; 07.05 03:24; 07.05 03:27; 07.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 1a lapse puhul siiski kergelt teda isa hoolusele ei määrata, eriti kui laps saab rinda ja tema ema on tema päralt=kodune.

Vanema lapse puhul võidakse vabalt rakendada hooldusõiguse ja ka tegeliku hoolduse jagamist(lapse elukoht vaheldumisi isa ja ema juures nädal ja nädal on Soomes väga levinud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ainuhooldust pean silmas jah! No mis vahet sel on kelle raha mul arvele tuleb, kui ma olen olnud korralik pereema siis miks ma ei peaks saama ise oma last kasvatada? Ja nii väikest(2ndl)ei saa ju võtta emalt ära?[/tsitaat]

väga suur vahe on. kui sa tööl käid ja palka saad siis jah pole hullu aga see on antud juhul lapse raha mida sa enda omaks pead ning seda võib väga vabalt isa ka kasutada ja oma arvele saada. ning milleks rõhutada \”korraliku pereema\” staatust kui ise mehe selja taga ussitad ning last tema juurest ära kavatsed huijaaritada. pole sel juhul sa korralik pereema midagi. isa on korralik pereisa ma arvan. aga kuna laps alles 2 nädalane siis kas tegu on sommilt lapse saamisega hilisema rahapommimise(elatise nime all) äriplaaniga äkki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 14:25; 06.05 17:20; 06.05 17:30; 06.05 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida tähendab: laps isa nimel? kinnisvara saab olla kellegi nimel. auto saab olla kellegi nimel. laps sünnitunnistuses on küll vahel, et isa nime ei ole, aga vaevalt nii saab olla, et seal ema nime ei ole (kui just vanemlikke õigusi ära pole võetud). seega – laps on sünnitunnistuse järgi ju nii-öelda mõlema nimel :)? Ja TAOTLEDA on see sõna, mitte taodelda. kus sa sellist sõna kuulsid nagu taodelda? kindlasti räägid sa ka: töödata :)? ja toedata? aga vastuseks su küsimusele – lastekaitset ei huvita ilmselt mitte niivõrd sinu isik, kuivõrd lapse huvi. korralik võid sa ju ollagi, aga laps on ilmselt soome kodanik. esiteks. teiseks, millised on su elamistingimused? lastekaitse võib võtta sellesama lapsetoetuse ja selle ka mehele määrata, seda ei ea kindlalt just ema saama, kui laps veidike kasvab. sa võid korralik naine ju olla küll, aga mees ehk on ka korralik? ühesõnaga, ära tülli mine, see ei tee sulle midagi head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siin mingit ussitamist ja kus on öeldud,et ma kavatsen lapsega isa juurest ära minna???Õpiks äkki lugema?? Miks ma ei või selliseid asju uurida kui ma tõesti Soome seaduseid ei tea ja iial ei või olla 100 protsenti kelleski kindel! Miks ma rõhutan korralikku pereema? Sest just sinusugused ristivadki kõiki kehvadeks emadeks! Pole mingit plaani lahku minna,ei ole suvaline linnuke kes lasi omale lapse teha ja nüüd rahasid nõuda. Meil on pikk suhe olnud ja ka armastus on olemas, uudishimust küsisin, et end siin tarkade juures harida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 14:18; 06.05 17:04; 06.05 18:11; 07.05 03:24; 07.05 03:27; 07.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see eesti keele vigade parandus on nüüd eluoluline eksole! Ega ma ei lähegi tülli nagu enamus pr kägud kohe arvavad. Ja muide siin nii mõnelgi on ikka vale info, uurisin Soomest teadja käest ja see kes esimese käo all kirjutab,on veel lollim kui ma ise. Täiesti jamajutt on see mis ta siia kirjutab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 14:18; 06.05 17:04; 06.05 18:11; 07.05 03:24; 07.05 03:27; 07.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja see eesti keele vigade parandus on nüüd eluoluline eksole! Ega ma ei lähegi tülli nagu enamus pr kägud kohe arvavad. Ja muide siin nii mõnelgi on ikka vale info, uurisin Soomest teadja käest ja see kes esimese käo all kirjutab,on veel lollim kui ma ise. Täiesti jamajutt on see mis ta siia kirjutab![/tsitaat]

Ma ei tea, mis osa sa mõtled, aga see on küll tõsi, et kui sa lapsega ilma isa loata riigist lahkud, võib ta politseisse avalduse teha, et laps on röövitud ja tuuakse teid tagasi nagu naks.

Ja kui sa \”ei lähegi tülli, eksole\”, vähemalt mitte praegu, jõuab laps ilmselt tiba suuremaks kasvada, enne kui reaalne tüli ükskord tuleb, ja ei ole enam paarinädalane, nii et juhul, kui hetkel tüli ei ole, on vanusele rõhumine mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestisse tagasi ei naaseks ma nii või naa, see on täiesti välistatud ja mul pole küll plaanis last ilma isata jätta. Laps on siiski meie armastuse vili ja väärib mõlema vanema armastust! Soomes on üksikemadele omad lahendused, ei võeta last lihtsalt ära sellepärast, et ema on äsja sünnitanud ja tööl ei käi. Selleks on sots. ametnikud kes seda ema aitavad!Vanusele rõhusin just sellepärast,et siin keegi mainis,et kui ma tööl ei käi siis pole mul mingit õigust aga 2 ndl-se lapsega ei pea ükski ema ei Eestis ega ka Soomes tööl käima!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 14:18; 06.05 17:04; 06.05 18:11; 07.05 03:24; 07.05 03:27; 07.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus teadjatele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.