Esileht Tööelu, raha ja seadused. küsimus teise töökoha üle???

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: küsimus teise töökoha üle???

Postitas:

Tere, ma väga tänaks neid kes oskaks sellel vastata.Põhiliselt , kui mu nn emapalk löppeb ja ,kui ma lähen näiteks tööle klienditeeindajane ise lph teises firmas olles on see ikka vöimalik ?Ning tekkis ka küsimus, kui mu töölepingus on punkt ,et ei tohi töötada teises ettevöttes samal erialal , kas see kehtib ka siis , kui lph ajal on ju tööleping peatatud ju siis ma vöin teises kohas töötada samal erialal? Ma loodan ,et keegi sai sellest segasest jutust aru ja oskab aidata(S)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkurentsikeeld(keeld töötada konkurendi juures) kehtib juhul, kui sa saad selle eest lisatasu.
St
kui tööandja maksab sulle ka nüüd, VH ajal, seda tasu, siis on keeld siduv…

Kas makstakse teile üldse lisatasu st see on töölepingus kirjas, et teatud summa/kuus on selle eest? Või mille pärast sa nõustusid konkurentsikeeluga töölepingus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uurisin ise ka seda.Töölepingus on see kirjas ,aga tasu ei ole saanud niiet siis on see kehtetu ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen väita küll, et tööandja ei saa takistada sinu töötamist mujal kuna ta ei kompenseeri hetkel sulle seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures pangas töötates on see ka kirjas, et 6 kuud peale töölepingu lõppu ei tohi töötada konkureerivas finants ettevõttes (lisaks samal ajal muidugi mitte). Lisatasu ei saa.
Ise kirjutasin alla ja ise olen loll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt samaoodi ,aga kui ma seadust lugesin siis seal oli jah kirjas ,et peab maksma seda uidu on see tühine.Meil on see ettevöte nii suur ning ma arvan ,et see pandi lihtsalt sisse teiste töötajatle , kellega tehti eraldi see blanket.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. küsimus teise töökoha üle???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.