Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus toisupanga kohta.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Küsimus toisupanga kohta.

Postitas:
Kägu

Tere. Kuna tekkinud on ajutiselt väga keeruline olukord,otsustasin abi küsida toidupangalt. Toidupangast öeldi,et pöörduksin valda. Elan nimelt Võrumaal,Antsla vallas. Valda helistasin,küsiti nime,isikukoodi ja lubati uuesti ühendust võtta. Praeguseks on möödas mitu päeva,kuna olukord on siiski täbar ja ma pole perekonnas üksi,vaid on ka laps,siis mõtlesin küsida siit. Kas peaksin ise veel kuskile pöörduma või võtavadki asjad selles osas lihtsalt aega? Varasemalt ma toimetulekut saanud ei ole,aga kuna kuu tagasi juhtus õnnetus,mis jättis mu haiguslehele ja praegusest hetkest veel mitmeks kuuks,siis on olukord kehv. Ehk lihtsalt keegi oskab selgitada,kuidas see protsess toimib?Aitäh.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab jah aega. Võiksid helistada sotsiaal töötajale ja lastekaitse ametnikule.

Mõne panga väikelaenu ei julge võtta? Tulevik ebakindel?

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris laenu peale jah välja minna ei julge praeguses olukorras,seetõttu mõtlesingi koheselt toidupangale,et ehk mingi võimalus ajutist abi saada. Selgitasin olukorra ära ja ütlesin ka,et esialgu piisaks vaid toidu abist ja seda ka lühiajaliselt,kuni olukord paraneb. Olen alati hakkama saanud. Jah mitte nii,et õnnestuks väga palju kõrvale koguda,aga praeguseks on ka varud otsas.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab jah aega. Võiksid helistada sotsiaal töötajale ja lastekaitse ametnikule.

Mõne panga väikelaenu ei julge võtta? Tulevik ebakindel?

Vabandust! Miks sa soovitad keerulises rahalises olukorras inimesel laenu võtta? Sa nagu tahad, et inimene satub veel raskemasse olukorda?

+34
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kiiresti mingit abi vaja, toidu osas, siis  igasugused sotsiaalosakonnad on aeglase vinnaga. Kui sul kohe vaja, mine kohalikku kirikusse, räägi seal oma mure ära. Ehk sealt saad niipaljuks abi kuni sotsosakonna kaudu sinu järg kätte jõuab.

Linnades soovitaks toidujagamiskappe. Tartus on, ma Võru kohta ei tea. Sealt midagi ikka saab, nii et näljas ei pea elama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab jah aega. Võiksid helistada sotsiaal töötajale ja lastekaitse ametnikule.

Mõne panga väikelaenu ei julge võtta? Tulevik ebakindel?

Vabandust! Miks sa soovitad keerulises rahalises olukorras inimesel laenu võtta? Sa nagu tahad, et inimene satub veel raskemasse olukorda?

Kindlasti ei tohi laenu võtta. Esmaspäeval pöördu kindlasti uuesti valda.  Räägi neile ausalt ära, kui raske majanduslik olukord teil praegu on. Ka sotsiaaltoetust on võimalik vallas saada. Võrus oli ju ka mingi grupp naisi, kes tegelesid toidupäästmisega ja selle jagamisega. Uuri fb-st.  Kui ikka päris toidupuudus, siis usun, et kui naabrite poole pöördud, saad ka neilt seniks veidi toiduabi.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna tekkinud on ajutiselt väga keeruline olukord,otsustasin abi küsida

Kõigepealt  tere õhtust ja kao tööle! Alustame nii nagu perekoolis ikka kombeks. Käituksin antud olukorras naisena, emana nagu mees- juhtimaks tähelepanu ühiskonnale. Helistaksin lastekaitsesse, valda, paneksin endale elatise peale. Loobuksin id-kaartist, passist, autojuhtimisõigusest, reisimisest. Mina oleksin seadustega ema, minu lapsel oleksid õigused! Päriselt nii teeksin mina. Laps ei ole süüdi!

+1
-32
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja astun koheselt enda kaitseks välja. Esiteks ma EI ole töötu ja seda juba viimased 12 aastat. Teiseks taastun ma väga raskest operatsioonist. Kolmandaks! Olen ma juba pöördunud nii toidupanka kui ka elukohajärgsesse sotsiaalametisse! Küsisin siit lihtsalt nõu kuidas asjad käivad,sest ei ole kunagi pidanud mingeid toetusi taga ajama. Aga tänan kõiki vastuste eest!

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab jah aega. Võiksid helistada sotsiaal töötajale ja lastekaitse ametnikule.

Mõne panga väikelaenu ei julge võtta? Tulevik ebakindel?

Vabandust! Miks sa soovitad keerulises rahalises olukorras inimesel laenu võtta? Sa nagu tahad, et inimene satub veel raskemasse olukorda?

Kindlasti ei tohi laenu võtta. Esmaspäeval pöördu kindlasti uuesti valda. Räägi neile ausalt ära, kui raske majanduslik olukord teil praegu on. Ka sotsiaaltoetust on võimalik vallas saada. Võrus oli ju ka mingi grupp naisi, kes tegelesid toidupäästmisega ja selle jagamisega. Uuri fb-st. Kui ikka päris toidupuudus, siis usun, et kui naabrite poole pöördud, saad ka neilt seniks veidi toiduabi.

Kas keegi nagu ütleks, miks ta miinustab seda kommentaari? Te siis ikka nagu päriselt ka soovitate raskustes inimesel veel laenu võtta? Vabandust, aga mis teil nagu viga on?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja astun koheselt enda kaitseks välja. Esiteks ma EI ole töötu ja seda juba viimased 12 aastat. Teiseks taastun ma väga raskest operatsioonist. Kolmandaks! Olen ma juba pöördunud nii toidupanka kui ka elukohajärgsesse sotsiaalametisse! Küsisin siit lihtsalt nõu kuidas asjad käivad,sest ei ole kunagi pidanud mingeid toetusi taga ajama. Aga tänan kõiki vastuste eest!

Aga, miks sa siis miinustad teda, kes soovitas sul laenu mitte võtta?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigepealt  tere õhtust ja kao tööle! Alustame nii nagu perekoolis ikka kombeks. Käituksin antud olukorras naisena, emana nagu mees- juhtimaks tähelepanu ühiskonnale. Helistaksin lastekaitsesse, valda, paneksin endale elatise peale. Loobuksin id-kaartist, passist, autojuhtimisõigusest, reisimisest. Mina oleksin seadustega ema, minu lapsel oleksid õigused! Päriselt nii teeksin mina. Laps ei ole süüdi!

Vabandage väga, kas võib küsida, miks tuleb loobuda id-kaardist, passist ja juhiloast? Mida see juurde annab?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenu ära võta ja siinsete trollidega vaidlusse ära ka astu.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja astun koheselt enda kaitseks välja. Esiteks ma EI ole töötu ja seda juba viimased 12 aastat. Teiseks taastun ma väga raskest operatsioonist. Kolmandaks! Olen ma juba pöördunud nii toidupanka kui ka elukohajärgsesse sotsiaalametisse! Küsisin siit lihtsalt nõu kuidas asjad käivad,sest ei ole kunagi pidanud mingeid toetusi taga ajama. Aga tänan kõiki vastuste eest!

Ühiskonda ei huvita põhjused! Kui palju on sinutaolisi, kes millestki toibub. Ei huvita. Olgu makstud! Miks sina oma kohustustest peaksid mingil x põhjusel priiks saama! Ei pea. Nõuame maksmist ja lapse sünnitades sa ju teadsid ette, et pead söötma nii enda kui lapse. Mis tunne see on muidu,kui ühiskond jalga beesse virutab! Kirjelda! Kõik olgu võrdsed ja ühe pulga peal.

0
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandage väga, kas võib küsida, miks tuleb loobuda id-kaardist, passist ja juhiloast? Mida see juurde annab?

Dokumendid peatatakse kui sa riigi silmis maksuvõimetu könn oled. Mina paluksin dokumentide peatamist ja vaataksin peeglisse, saamatu ja laisk, mis muud. Pekske nüüd, pead maksma ja lapsel ei tohi olla vähem. Siis tuleb teise käe ja jalaga tööd teha, kui teine pool operatsioonist toibub.

+1
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

trollidega vaidlusse ära ka astu.

Las käib ise põhjas ära,  ehk tärkab edaspidi väike empaatia sarnases olukorras olevate vastu. Lootust on!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenu ära võta.

Supiköögid on olemas. Päästearmee tegutseb ka Võrus. Ehk saad hakkama kuni toidupangani.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

trollidega vaidlusse ära ka astu.

Las käib ise põhjas ära, ehk tärkab edaspidi väike empaatia sarnases olukorras olevate vastu. Lootust on!

Mulle küll ei paista, et sellisel empaatiavõimetul trollil mingigi empaatia võiks kunagi tekkida. TA-le soovitan mõnda FB heategevuse gruppi. Mõnes saab anonüümselt ka küsida.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

trollidega vaidlusse ära ka astu.

Las käib ise põhjas ära, ehk tärkab edaspidi väike empaatia sarnases olukorras olevate vastu. Lootust on!

Mulle küll ei paista, et sellisel empaatiavõimetul trollil mingigi empaatia võiks kunagi tekkida. TA-le soovitan mõnda FB heategevuse gruppi. Mõnes saab anonüümselt ka küsida.

Ah ära pane tähele, ta lõugab ka teistes teemades, inimesel vaimne häire.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ära pane tähele, ta lõugab ka teistes teemades, inimesel vaimne häire.

Minge lugege enda kirjutatud kommentaarid üle. Ja mõõtke palun ära, kui suur ja lai on teie endi vaimne häire. Vaadake kuidas teisi maksma lõugate. Aga siis kui endal leivakuubikut suhu panna ei ole, lõugaja väsib, siis on mure. Kuidas nii!

0
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle küll ei paista, et sellisel empaatiavõimetul trollil mingigi empaatia võiks kunagi tekkida.

Oioioioiiiiii, kes siin aastaid inimeseks olemisest rääkinud on! Mõtle kõigepealt!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene on tööl seni käinud, siis ta oskab ka hinnata, kas tema tervis paraneb piisavalt, et tööle minna.

Aga Facebookis on grupp toidujagamine Võrus.  Ja ka toidupäästmisega tegeletakse ja saadud kraam läheb pisikesele ringile kogukonnas. Otsi veebist artikleid, leiad nimed kelle poole pöörduda.

 

Piibelehti pole kuskilt korjata ja müüa või tervis ei lubaks ka?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facebookis on abivajajad-heategevus grupp, kus moderaatorile kirjutades on võimalik saada toiduabi. Täpse protsessiga pole kursis, aga tean, et teevad väikese taustakontrolli ehk pead olema valmis oma olukorda vajadusel tõendama.

Aga lapsega/lastega naisi aidatakse seal üsna usinalt, seega soovitan kirjutada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja astun koheselt enda kaitseks välja. Esiteks ma EI ole töötu ja seda juba viimased 12 aastat. Teiseks taastun ma väga raskest operatsioonist. Kolmandaks! Olen ma juba pöördunud nii toidupanka kui ka elukohajärgsesse sotsiaalametisse! Küsisin siit lihtsalt nõu kuidas asjad käivad,sest ei ole kunagi pidanud mingeid toetusi taga ajama. Aga tänan kõiki vastuste eest!

Ma asjaajamise koha pealt ei oska aidata, aga kui tõesti peate tühja kõhtu taluma, saadaksin sulle ja su lapsele hea meelega toidupaki – pudruhelbed jne. Kui soovid, palun kirjuta karujomps@yahoo.com. Maksan postikulu ise. Olge tublid!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere olen teemaalgataja! Loomulikult võtan vastu võimalusel toidupaki,kirjutasin teile meilile karujomps!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naabreid, sugulasi ei ole kes kartulit ja paki kaerahelbeid annaks? Ära häbene, kui häda käes, siis tuleb küsida. Maakohtades on väga sõbralikud inimesed. Nägin olukorda kus isegi bussipileti raha laenati tundmatule võõrale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks ka lähedastel küsida, inimesed on tegelikult väga abivalmid. Ei tasuks kindlasti häbi tunda sellepärast. Teinekord on lihtsam ka, kui on keegi, kes sinu olukorrast on teadlik. Edu teile.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dokumendid peatatakse kui sa riigi silmis maksuvõimetu könn oled. Mina paluksin dokumentide peatamist ja vaataksin peeglisse, saamatu ja laisk, mis muud. Pekske nüüd, pead maksma ja lapsel ei tohi olla vähem. Siis tuleb teise käe ja jalaga tööd teha, kui teine pool operatsioonist toibub.

Issand, OT on päris segi läinud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, OT on päris segi läinud.

Esiteks, ära süüdista OT, kui see ei ole OT kommentaar. Ära eelda. Teiseks, teemaalgatajal on ju laps,  miks antud teemas keskendume sellele, mis teemaalgatajal juhtus, mitte sellele, mis lapsele seadusega on ette nähtud, sõltumata sellest kas juhtus või ei juhtunud. Põhjendage.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kui sul on väga keeruline olukord, siis anna mingi kontakt, kartulit, sibulat ja võibolla veel miskit saab kokku panna, kui oled vähegi huvitatud. Raha ei taha, aitaks heast südamest. Oma kontakti siin hea meelega ei avaldaks, tean, missugune jälitusmaania ja muttatampimise temaatika siin käima läheb.

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dokumendid peatatakse kui sa riigi silmis maksuvõimetu könn oled. Mina paluksin dokumentide peatamist ja vaataksin peeglisse, saamatu ja laisk, mis muud. Pekske nüüd, pead maksma ja lapsel ei tohi olla vähem. Siis tuleb teise käe ja jalaga tööd teha, kui teine pool operatsioonist toibub.

Vabandust, aga kas sa oled peast puhta segi läinud???

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus toisupanga kohta.