Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus toisupanga kohta.

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Küsimus toisupanga kohta.

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas sa oled peast puhta segi läinud???

Vabandust, mulle tundus 20 aastat, et kohus ja naised on segi keeranud. Vabandust, vabandust.  Mis õigusega mina oma lapse oma lohakuse tõttu rahast ilma peaksin jätma. Selgita. Ei jäta, lasen endale elatise peale panna ja tahan olla aus võlgnik haigestumise või välja mõeldud põhjuste puhul.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, OT on päris segi läinud.

Esiteks, ära süüdista OT, kui see ei ole OT kommentaar. Ära eelda. Teiseks, teemaalgatajal on ju laps, miks antud teemas keskendume sellele, mis teemaalgatajal juhtus, mitte sellele, mis lapsele seadusega on ette nähtud, sõltumata sellest kas juhtus või ei juhtunud. Põhjendage.

Sa ei ole jah, OT! Sa oled see teine…, see, kelle nime ei tohi perekoolis nimetada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see teine

Jah, ma olen peegel, seadus, lapse õigused, vanema kohustused ja inimeseks olemine. Ma tegelikult ootasin, et teemaalgataja oleks enesekaitsekõne asemel öelnud: sa oled ülekohtune ja teed palju haiget. Läbi selle tunde saaksime mõista kõiki teisi hädasolijaid. Me teeme neile haiget.  Ei mõistaks hukka igat võlglast.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,olen teema algataja. Täna pandi mulle toidupakk teele ühe selle foorumi kasutaja poolt. Olen talle väga tänulik. Raha ma ei oota,ega ka küsi,kuid toiduabist ära ei ütle. Ühendust saab võtta minuga näiteks meilitsi sirlitamm77@gmail.com

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,olen teema algataja. Täna pandi mulle toidupakk teele ühe selle foorumi kasutaja poolt. Olen talle väga tänulik. Raha ma ei oota,ega ka küsi,kuid toiduabist ära ei ütle. Ühendust saab võtta minuga näiteks meilitsi sirlitamm77@gmail.com

Ei ole tänu väärt. Hea meelega aitasin. Me kunagi ei tea, millal ise abi vajame, seega rohkem headust ei tee kunagi paha. Vast homme pakk jõuab juba. Olge tublid!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus toisupanga kohta.