Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus tööandjatele.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimus tööandjatele.

Postitas:

Kas CV saatmisel on üldse võimalik tööle saada ? Või eelistate, et inimene ise firmasse kohale tuleks?
Olen otsinud aktiivselt tööd juba aasta aega, pole eriti valiv, aga ikkagi ei taheta tööle võtta. Praegu mõtlengi, et äkki peaks ise koos CV ja Kaaskirjaga firmasse minema. Aga kuidas tööandjad sellesse suhtuvad ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtu hästi. Vaata pigem oma cv kriitilise pilguga üle ja lase ka teistel seda teha. Välimus korrektseks ja korralik pilt cv (fotograafil tehtud). Meie lükkame kõrvale kõik cv-d millel on kodus voodinukal tehtud pilt ja kellel on mingi imelik meiliaadress … nt. iluspoiss@… need inimesed ei saa normaalsed olla. Seega cv korrektseks ja üle vaadata, siis leiad ka tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=57905&class=forum_schnell&action=view_post&post=8816492

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige, cv korrektsus on tõesti väga oluline.
Samas kõik ametikohad ei eelda absoluutselt, et cv-le oleks ka pilt lisatud.

Loomulikult on oluline ka see, mis seal cv-s kirjas on.

Mina suhtun positiivselt sellesse, kui inimene tuleb kohale. Soovitavalt muidugi selleks eelnevalt aeg kokkuleppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast võiksin cv-d lugeda ja neutraalsena kommenteerida, mis \”puudu\” jääb või \”üle\” on. Nime võid ära kustutada.

marag@hotmail.fi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtu ka kohaletulijatesse hästi – mul pole aega, et hakata neile suvalisel ajahetkel töökuulutuses toodut ümber jutustama või küsimustele vastata vmt. Samuti tuleks CV saata kuulutuses märgitud aadressile, mitte nt otsida välja tegevjuhi oma ja talle saata.
CVst võiks ebaolulise välja jätta. Nt kandideerides juhiabi-raamatupidaja kohale ehitusettevõttes, ei taha ma kandidaadi CV-st lugeda tema läbitud küünetehniku kursuste kohta jne.
Fotol ei tohiks olla seljas õlapaeltega top. jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus tööandjatele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.