Esileht Tööelu, raha ja seadused. küsimus töökoha kohta.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: küsimus töökoha kohta.

Postitas:

mul on küsimus teie käest, kes te olete vast targemad.
olen ühes töökohas töötanud 3aastad,aga nüüd mõned nädalat tagasi tulin ära, kuna sain uude kohta tööle.tegin juba uues kohas lepingugi ära. 23aprillist olen sinna vormistatud tööle.nädal tagasi sain teada et olen rase.ja uues kohas olen 4kuud katse ajal.kas neil on õigus mind lahti teha, kui ma neile ütlen et olen rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kohe paugust ei saa lahti lasta kui leping sõlmitud, vaid pigem võib karta, et peale katseaja lõppu leitakse, et sa siiski ei sobi misiganes põhjusel (kui nad ei ole huvitatud rasedast ja koju jäävast töötajast).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui nüüd õigesti arvutan, siis kestab katseaeg kuni 23.08. Kui said oma rasedusest teada varakult, siis on praegu seda nii 5-6n vast. Seega katseaja lõpuks on rasedust 23-24n. Sellise suurusega rasedus tavaliselt paistab juba välja. Seega ega eriti varianti pole, kas teatada rasedusest katseajal või mitte. Ma ilmselt kohe ei teataks, sest väikese rasedusega on reaalne katkemisoht.

Raseduse tõttu ei ole õigust sind lahti lasta. Aga katseaja ebarahuldavate tulemust tõttu on küll, ka rasedana. Ega head varianti pole. St kui sind ei taheta ja ise hakkad pressima töövaidluskomsjoniga jne, siis ilmselt ei ole seal just eriti mõnus töötada ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sel põhjusel, et oled rase, ei saa sind lahti lasta. küll aga võidakse sinuga lõpetada leping katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu, kui ad seda tahavad ning suudavad ka ära põhjendada, miks sa sellele tööle ei sobi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. küsimus töökoha kohta.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.