Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus tööle kandideerimise kohta

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Küsimus tööle kandideerimise kohta

Postitas:
Kägu

Nimelt on palju töökuulutusi, kus nõutud kõrgharidus või kutsekeskharidus. Kui paljud reaalselt saavad tööle nii, et need tingimused täidetud pole?

Kuskilt kuulsin, ühe kasiino personalijuhi käest, et kui sul on juba 50% nõuetest ette näidata, mida tööpakkuja kandidaadilt ootab, kandideerige!

No see kõlab ju absurdsena, mis kvaliteetset tööd me sealt oodata saame, kui need asjad nii pooleks on, ma saan aru, et veel 70% nõutavast on isiku puhul olemas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Küsimus tööle kandideerimise kohta

Eelnev töökogemus loeb. Kui inimene on antud valdkonnas enne heade tulemustega tegutsenud, siis vaadatakse mõne teise nõudmise täitamata jätmisele läbi sõrmede.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie firma otsib pidevalt uusi töötajaid. ja kui ma vaatan kokkukirjutatud töökuulutusi ja siis pärast seda, mis inimesed sinna kohale on võetud…. njah. ei usu mina, et neid töökuulutusi tõsiselt kirjutatakse. nõudmised paisutatakse ikka väga üle tänapäeval.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meie firma otsib pidevalt uusi töötajaid. ja kui ma vaatan kokkukirjutatud töökuulutusi ja siis pärast seda, mis inimesed sinna kohale on võetud…. njah. ei usu mina, et neid töökuulutusi tõsiselt kirjutatakse. nõudmised paisutatakse ikka väga üle tänapäeval.[/tsitaat]

Mis firmaga tegu? Otsin tööd praegu. Lõpetamata kõrgharidus on, ametlikult siis keskharidus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]meie firma otsib pidevalt uusi töötajaid. ja kui ma vaatan kokkukirjutatud töökuulutusi ja siis pärast seda, mis inimesed sinna kohale on võetud…. njah. ei usu mina, et neid töökuulutusi tõsiselt kirjutatakse. nõudmised paisutatakse ikka väga üle tänapäeval.[/tsitaat]
no aga ju siis paremat pole võtta olnud. ma olen ka konkursse korraldanud, kuhu laekub üle 200 cv, kuid selliseid, kes mingilgi määral nõuetele vastaks, on heal juhul 10%. no ja siis tuleb neist vähegi kõlvulik leida.
samas on olnud ka konkursse, kus on palju tõsiseid kandidaate ning on lausa raske valida

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no aga ju siis paremat pole võtta olnud. ma olen ka konkursse korraldanud, kuhu laekub üle 200 cv, kuid selliseid, kes mingilgi määral nõuetele vastaks, on heal juhul 10%. no ja siis tuleb neist vähegi kõlvulik leida.
samas on olnud ka konkursse, kus on palju tõsiseid kandidaate ning on lausa raske valida[/tsitaat]

ma ju töötan ise selles firmas, ma tean, mida üks või teine ametikoht endast kujutab ja mis tegelikult töö tegemiseks vaja on. kui näiteks töökoht eeldab palju inglise keeles suhtlemist (rahvusvaheline kontsern), siis on igati normaalne, et see kuulutusse kirja pannakse. aga kui ma pärast näen, et tööle on võetud inimene, kes reaalselt inglise keeles rääkimisega hakkama ei saa… siis milleks? polnud paremat võtta? vaevalt küll. aga see pole muidugi mitte töökuulutuse süü, vaid juhtkonna süü, kes neid kuulutusi kirjutab ja pärast inimesed värbab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tööandjad ei oska ka kunagi sellepeale mõelda, et see paber veel inimesest head töötajat ei tee. Kurb on ka see, et inimestele ei anta võimalust. Muudkui nõutakse töökogemusi, aga kuskohast need võetakse kui ei antagi ju võimalust neid saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töötasin kunagi riigiametis väga kõlava nimetusega ametikohal. Tööle kandideerimisel oli ka kaks lehekülge tingimusi, reaalne töö aga seisnes peaasjalikult perse sügamises. Kahju, et olin noor ja tahtsin nö karjääri teha, sisuliselt edasi liikuda. Muidu oleks seal vist siiamaani edasi vegeteerinud. On tõesti nõme, et kandideerijale seatakse imetingimused, aga töö koosneb lõpuks ikka kopist ja peistist.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus tööle kandideerimise kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.