Esileht Tööelu, raha ja seadused. küsimus töövestlusel – milliseid kolleege endale soovid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: küsimus töövestlusel – milliseid kolleege endale soovid?

Postitas:

Ühest küljest nagu labane küsimus. Kuidas saab üldse keegi soovida halbu kolleege:)? Ikka sõbralikke, toetavaid, töökaid ju. Miks sellist küsimust küsitakse ja mida olete vastanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 08:04; 27.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei puutu praegu teemasse aga lihtsalt jäin mõtlema oma töökaaslaste peale. mõtlesin, et mulle meelidivad vähe lobisevaid. Oma nina minu tööasjadesse mitte toppivaid- a la, kuulab mu tel.kõne kõrvalt pealt ja siis hakkab üks targutamine. Ma ei talu tagarääkimist. Ma ei kannata kahepalgelisust, et ülemusest halvasti suhtumisest hoolimata ollakse näo ees lipitsevad. Saab ju olla ka lihtsalt neutraalne, vastata küsimusele ja suhelda, mitte lõkerdada ja itsitada, et oi sa ülemus oled lahe sell ja sa meeldid mulle sajaga. Nõme noh. Ainult et vestulsel ju nii öelda ei saa, seega tuleb olla täde mitte rääkiv ehk valetav ja lipitsev. Vastik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka sina oleksid saanud meeldivaid kolleege kirjeldada viisakalt ja neutraalselt, mitte aga halvustada, põlastada ja maha teha, ja arvata, et elementaarne viisakus kaasinimeste kirjeldamisel on tõe mitterääkimine, valetamine, lipitsemine, vastik ja nõme. Iga asja saab kirjeldada normaalslet, ennast ja teisi austavalt.

Kolleege, kes sulle meeldivad, saab kirjeldada näiteks nii: Mulle meeldivad asjalikud kolleegid, kes on vajadusel toeks, aga sekkuvad vaid vajadusel ja diskreetselt ja hindavad ka igaühe õigust iseseisvalt otsustada ja töötada. Kes on võimelised kollektiivis hoidma normaalselt tööõhkkonda, st käituma professionaalselt, mitte muutuma konfliktide lahendamisel isiklikuks. Hoiavad lahus oma isiklikku ja tööelu.

Ja vastuseks teemaalgatajale: loomulikult soovivad kõik endile häid kolleege. Kuid \”hea kolleeg\” on sama erinev kui \”ilus naine\”. Inimeste ootused ja vajadused on erinevad, sellepärast küsitaksegi, et vaadata, kas sinu nägemus klapib ülejäänud kollektiivi omaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See ei puutu praegu teemasse aga lihtsalt jäin mõtlema oma töökaaslaste peale. mõtlesin, et mulle meelidivad vähe lobisevaid. Oma nina minu tööasjadesse mitte toppivaid- a la, kuulab mu tel.kõne kõrvalt pealt ja siis hakkab üks targutamine. Ma ei talu tagarääkimist. Ma ei kannata kahepalgelisust, et ülemusest halvasti suhtumisest hoolimata ollakse näo ees lipitsevad. Saab ju olla ka lihtsalt neutraalne, vastata küsimusele ja suhelda, mitte lõkerdada ja itsitada, et oi sa ülemus oled lahe sell ja sa meeldid mulle sajaga. Nõme noh. Ainult et vestulsel ju nii öelda ei saa, seega tuleb olla täde mitte rääkiv ehk valetav ja lipitsev. Vastik.[/tsitaat]

olen Sinuga 100% nõus!!! Töövestlus on ikka mäng, iga kandidaat püüab end ikka kõige sõbralikuna välja näidata. Nii, et vastama peab ikka seda, mida TAHETAKSE kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma mõtlengi, et igaüks vastab ju töövestlusel seda, mida ta arvab, et see personalijuht tahaks kuulda. Selleks, et teha kindlaks inimese isikuomadused, selleks on olemas mitmeid pikemaid ja lühemaid isiksuse testimise võimalusi. Täitsa kummaline ja naljakas tundub selline küsimus töövestlusel. See on sama hea, kui küsida inimeselt, kas sa oled töökas. Loomulikult olen! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 08:04; 27.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seda ma mõtlengi, et igaüks vastab ju töövestlusel seda, mida ta arvab, et see personalijuht tahaks kuulda.[/tsitaat]

Ja nii tulevadki lõpuks välja inimesed, kes ei salli oma tööd, kolleege, töökohta, kliente, koera, meest, ämma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vastanud seda, mida ise arvan, sest tõepoolest ei tea, mida personalijuht kuulda tahab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. küsimus töövestlusel – milliseid kolleege endale soovid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.