Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus vaktsiiniteadlikutele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küsimus vaktsiiniteadlikutele

Postitas:
Kägu

Nüüd tehti vaktsineerimine vabaks, st. ei pea enam registreerima. Kuna ma iseenesest vastane ei ole, aga seni pole viitsinud tegeleda, siis mõtlesin, et äkki käin ära. Aga nüüd küsimus. Oletame, et mul vaktsineerima minnes on juba koroona, aga ma ei tea seda. Süptomeid kas ei ole või pole veel välja löönud. Kuidas mulle seljuhul vaktsineerimine mõjub? Kas teeb haiguse kulu väga palju hullemaks? Oskate ehk viidata selle kohta ka mingit artiklit/ infot. Liigun ise väga palju ja ka töö tõttu kohtun iga päev väga paljude erinevate inimestega. Seega ei ole absoluutselt võimatu koroonasse haigestuda. Kuna üldiselt mu immuunsüsteem on ka väga tugev ja reaalselt haige ma polegi elu jooksul olnud, siis suure tõenäosusega ma võingi põdeda eriliste sümptomiteta.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui niiväga muretsed siis kiirtesti saab ca 7 euroga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest ei ole midagi, lihtsalt siis vaktsiin sind kaitsma ei hakka, pärast saad aga ilgema hunniku antikehti, sest põdemine+vaktsiin teeb antikehadele tohutu boosti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Panen ühe lingi ka https://www.ideastream.org/news/what-happens-if-you-get-the-vaccine-and-dont-know-you-have-covid-19

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi praegu eestikeelset artiklit otsida, aga hiljuti kirjutati, et just tugeva immuunsüsteemiga inimesed põevad raskemalt, sest nad ei ole viirustega kohanenud. Küllap sa sel juhul aru saaksid, et koroona on.

See ongi põhjuseks, miks lapsed ei põe raskelt, et nad on pidevalt mingis tatitõves ja immuunsüsteem on selliste viirustega võitlemisega harjunud.

Aga need 2 last, kes Eestis koroona tõttu ära surid?

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus vaktsiiniteadlikutele