Esileht Ilu ja tervis Küsimus “valgu-käole”! :)

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Küsimus “valgu-käole”! :)

Postitas:

Olen märganud, et siinsetes kaaluteemades võtab sõna üks kägu, kes edukalt kaalu langetab, alustades hommikuid 5 muna, kodujuustuga jne. Küsiksin sinu käest, millised on su soovitused neile, kes kaalus juurde tahavad võtta? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgu-kägu siin. 🙂 No juurde võtmiseks toiduga võib kasutada minu raseduseagset menüüd. Mul mõjus nii, et 23 kg tuli juurde:

H: 2-3 võileiba + kohv piimaga ja ilma suhkruta.

Vahepala: ca 200 g jogurtit või 1 kohupiimakreem (150g).

L: Tavaline praad liha, kastme, kartulite ja salatiga, joogiks vesi.

Vahepala: puuvili või paar.

Õ: Tavaline praad või supp.

Seda kõike siiski huumoriga, sest suure osa inimeste jaoks on see ilmselt suhteliselt normaalne toitumine ja juurde nad niimoodi ei võta.

Tegelikult saab juurde võtta siiski peamiselt lihastreeninguga ning teatud lisandeid tarbides. NB! Mitte mingeid steroide. Teen siin väljavõtte raamatust, mida järgin ka rasvalangetamisel(!) ja autor on juurde võtta proovinud ja väidetavalt edukalt 1 kuuga ca 15 kg juurde võtnud (\”4-hr Body,\” Tim Ferriss):

H: 2 kopatäit No-Xplode (v.a. 1 päeval nädalas), 500mg aeglaselt imenduvat niatsinamiidi.

Igal söögikorral: chormium polynicotinate (mitte picolinate!) 200 mcg, alfa-lipoidhapet 200 mg.

Enne treeningut: 2 kapslit BodyQuick’i 30 min enne.

Peale treeningut: 30 g Micellan kaseiinvalku

Enne magamaminekut: policosanol 23 mg, ChromeMate 200mcg, alfa-lipoidhape 200mg, Slo-Niacin 500 mg.

Mina ei oska selle kõige kohta midagi öelda, mul juurdevõtmisprobleemi pole olnud. Aga eks igaüks võib ise edasi uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 10:55; 29.03 15:21; 29.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgukägu, aga miks peab kaalu alandades selliseid loomakoguseid sööma (5 muna + 200g kodujuustu jne)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 14:31; 29.03 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valgukägu mina tahaks hoopis teada, kuidas alla võtta ? Mis raamatu järgi sa toitud ?
kui ruttu alla võtsid ja mis kaalus olid ka ?
kui kaua oled nii toitunud ?

nime järgi võiks arvata, et toitud valkudest peamiselt, siit ka küsimus : kas tervisele ei hakka ?

kriba menüü nt meile kõigile, kes on hädas oma ülekaaluga 🙂

ootan rõõmuga mõnda head nõuannet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Valgukägu, aga miks peab kaalu alandades selliseid loomakoguseid sööma (5 muna + 200g kodujuustu jne)?[/tsitaat]

mina pakun , et valgu-kägu on mees, kulturist ja kaalub nii veidi alla 100 kg ja on väga lihaseline 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
mina pakun , et valgu-kägu on mees, kulturist ja kaalub nii veidi alla 100 kg ja on väga lihaseline :)[/tsitaat]
Mkm, möödas! Kaal on hetkel 80 kanti, soov veel vähemalt 5 kg pekki alla saada ning siis vaadata, milline on puhasmassi ja peki suhe, kuna samal ajal tegelen ka lihaste kasvatamisega. Sünnitasin veits rohkem kui pool aastat tagasi, sellest see ülekaal üldse tekkis. Menüüst on paljudes teemades juba juttu olnud, k.a. siin: http://www.perekool.ee/index.php?id=88067&class=forum_schnell&action=view_post&post=9029366

Ja mis loomakogused? 5 tavalist keskmist muna, millest 3-4 kollased eemaldatud, ei tee klaasitäitki kokku. Tean täpselt, kuna panen munad igal hommikul enne pannile keeramist niimoodi valmis. Oma putru sööte ka hommikul ainult supilusikatäie või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 10:55; 29.03 15:21; 29.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgu ja muude pulbrite tarbimisel tasub kindlasti teha ka vereanalüüse üle kuu. Veri kipub sellise dieegiga paksuks minema+ kolesterool tõuseb.

Valgudieeti soovitatakse kiireks kaalu alandamiseks enne op-i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Valgu ja muude pulbrite tarbimisel tasub kindlasti teha ka vereanalüüse üle kuu. Veri kipub sellise dieegiga paksuks minema+ kolesterool tõuseb.

Valgudieeti soovitatakse kiireks kaalu alandamiseks enne op-i. [/tsitaat]
Nõus. See on üks asi, mida ma seni teinud pole. 🙁 Siiski olen üritanud vastukaaluks igasse võimalikku toitu küüslauku toppida, samuti punast kuiva veini juua nii palju kui imetamise kõrvalt seda on olnud ratsionaalne kombineerida. St. klaasike siin ja seal kui olen teadnud, et ei imeta enne kui alkohol kehast enam-vähem kadunud. Loodetavasti nüüd saan hakata ka lisandeid võtma kui enam imetama ei pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 10:55; 29.03 15:21; 29.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mkm, möödas! Kaal on hetkel 80 kanti, soov veel vähemalt 5 kg pekki alla saada ning siis vaadata, milline on puhasmassi ja peki suhe, kuna samal ajal tegelen ka lihaste kasvatamisega. Sünnitasin veits rohkem kui pool aastat tagasi, sellest see ülekaal üldse tekkis. Menüüst on paljudes teemades juba juttu olnud, k.a. siin: http://www.perekool.ee/index.php?id=88067&class=forum_schnell&action=view_post&post=9029366

Ja mis loomakogused? 5 tavalist keskmist muna, millest 3-4 kollased eemaldatud, ei tee klaasitäitki kokku. Tean täpselt, kuna panen munad igal hommikul enne pannile keeramist niimoodi valmis. Oma putru sööte ka hommikul ainult supilusikatäie või?[/tsitaat]Mul oli ka esimene mõte sinu menüüd lugedes, et keegi on endale Ott Kiivikase menüü maha kopinud. Naisterahva kohta sööd ikka väga palju. Pole ime, et kaaluprobleemid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 14:31; 29.03 15:46;
To report this post you need to login first.

Esiteks on minu arvates selline valgudieedi propageerimine äärmiselt vastutustundetu. Jah, ta toimib, kuid võib põhjustada väga tõsiseid tagajärgi tervisele. Ja sorri 11:08, kui pettumuse valmistan sulle, et kaasa ei kiida valgu- käole. Teadmata inimese tervislikku seisundit, ei saa öelda, et tee samamoodi, kui mina, et jube hästi töötab. Kõigepealt tuleks igasuguse kaalu alandamise puhul teha omale baasvereanalüüsid ja nendest lähtuvalt siis vaadata, mida ja kust otsast kärpida või lisada. Vajadusel võib ka dietoloogiga nõu pidada.
Inimene vajab just peale ärkamist süsivesikuid. Ei, mitte muffineid või shokolaadikringlit, vaid just aeglaselt imenduvaid süsivesikuid. Kuna inimene öösel reeglina ei söö, siis nii umbes 10- 12 tundi peale eelmist õhtusööki hommikul ärgates on glükogeeni hulk veres madal. See on vaja asendada.
Lisaks peaks sisaldama hommikusöök rasva ja valku. Ainuke erand võiks hommikusele massiivsele valgumanustamisele olla see, kui inimene kohe peale ärkamist teeb intensiivselt trenni. Kuid ka siis peaks olema sees ikkagi ka süsivesikuid ja rasva. Kuid põhimõtteliselt peale öist paastumist omale hommikul proteiinilaksuga musklit ehitada on aja raiskamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

aga mul on hoopis selline küsimus, et mis sa nende igal hommikul üle jäävate 3-4 munakollasega teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Küsimus “valgu-käole”! :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.