Esileht Ilu ja tervis küsimus vooluse kohta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: küsimus vooluse kohta

Postitas:

Olen 3-kuuse lapse ema. Juba vähemalt kuu olen vaba sünnitusjärgsetest eritistest, on olnud väga puhas ja kuiv tunne. Käisin hiljuti ka arstil kontrollis, kõik oli korras. Paar nädalat on laps nüüd pikemaid ööunesid maganud, nii 5-6 tundi ning sellega seoses mul meenus selline unustatud nähtus nagu päevad. Olen kuulnud, et pikemate söögivahedega võivad need alata.

Paar päeva tagasi tundsin õhtul paar teravat torget alakõhus. Samal ööl last imetades hakkas midgai minust voolama. Arvasin, et päevad, mis muud, aga üllatuseks verd polnud. Oli läbipaistev lõhnatu vedelik. Kui oleksin rase, arvaks, et lootevesi. Ühe päeva tuli seda päris palju, nüüd on järjest vähenenud ja kerge kollaka varjundiga.

Kas on võimalikud päevad ilma vereta? Või siiski sünnitusega seotud voolus (veidi kahtlen, sest see oli mitte just kõige meeldivama lõhnaga, kuid praegu lõhnata). Misasi mitteraseda naise emakas võib eritada veetaolist voolust?

Tean, et arst oskaks vastata, kuid erakasse ma ei lähe ja aja saab muidu 2 kuu pärast ehk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:40; 22.04 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla ovulatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See võib olla ovulatsioon.[/tsitaat]

Oh sa mait. Guugeldasin nüüd ja tundub, et ovulatsioon jah. Torkivast valust ma teadsin, aga sihuke veesahmakas oli küll uudis. Varsti selgub tõde. Kahju muidugi, et ainult kuu oligi nii mõnusat kõigest-vaba aega…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:40; 22.04 22:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis küsimus vooluse kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.