Esileht Sünnitus Küsimus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Küsimus

Postitas:

Olen kuulnud, et alt raseeritakse sind haiglas ära. Kas see peab paika? Olen esmasünnitaja ja võibolla tundub tobe küsimus aga äkki keegi oskab vastata. Äkki oleks kodus mõistlikum ennast mehel lasta ära raseerida kui seal valude käes seda arstil lasta teha.
Tänud juba ette, kes viitsivad vastata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seda küll ei tehtud. Sünnitasin 2010 sügisel Fertilitases.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda kuulen, minul küll ei raseeritud augustis Pelgus. Muidugi ega ma ennast päris metsa ka ei lasknud kasvada raseduse ajal, ikka aeg-ajalt sai raseeritud, lõpus, kui kõht päris suur, siis tunde järgi, ei teagi kui ilus see oli:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen hetkel sama. Aga ma usun, et kasutan veet kreemi, mitte ei lase mehel raseerida, minu jaoks tundub see kahtlane, kui mees seda teeks. Aga eks igaüks on omamoodi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada tehti seda nö nõuka ajal:P
Samas ise sünnitama minnes käisin veel enne haiglasse minekut dushi all ja tegin ilusti kõik puhtaks:) Ei kannata muidu ka kui juba okkad hakkavad torkima:D
Endal kodus kindlasti lihtsam igaks juhuks ära teha, sest olen kuulnud, et nad tõmbavadki siuh-siuh, et nagu mingit vahtu või pehmendust null:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ei raseeri sind haiglas keegi. Ise tead, kas teed ise või oled põõsas. Ämmakal ja lapsel mingit vahet pole. No ehk, kui õmblusi on vaja teha, siis oleks parem puhtam plats.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei raseerita. Küsisin seda rasedana ka Pelgu sünnituse loengus, kas peaks kodus raseerima. Vastati, et pole vajadust, kui just ise ei tunne millegipärast, et hirmsasti tahaks raseeritud olla. Ise sünnitasin suvel 2011 Pelgus, pärast oli vaja õmmelda (lahklihalõige, tuperebend), aga selleks polnud vaja ka haiglas raseerida, õmblemist \”põõsas\” ei seganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õmblusi on vaja teha ja plats on puhas, siis ei saa arst/ämmakas jälgida, mispidi karv normaalselt kasvab ning pärast tagasi kasvades võib see jääda ebamugavalt õmbuste vahele. Siiski päris paljudel seda vist ei juhtu.

Haiglas ei raseerita tavasünnitusel enam vähemalt 10a, varem tõesti tehti seda kõigile. Minu teada raseeritakse veidi nö põõsa ülemist äärt, kui peaks keiser tulema. Aga sellest ei pääse niikuinii, sest isegi siis, kui on raseeritud, siis sügatakse haiglas kuivalt ziletiga üle. Samas omal kogemus puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sünnitasin alles eelmine kuu ja minul raseeriti, enne kui õmblema hakati (õmblemist oli muidugi ka üksjagu). Muidu oleksin ise puhtana hoidnud, aga pühtfüüsiliselt oli see üsna keeruline ja mees ka eriti aidata ei viitsinud… Eks ka sünnitus tuli muidugi ootamatult varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 17:49; 16.01 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma mõtlen hetkel sama. Aga ma usun, et kasutan veet kreemi, mitte ei lase mehel raseerida, minu jaoks tundub see kahtlane, kui mees seda teeks. Aga eks igaüks on omamoodi 😀

[/tsitaat]
Oi, ära pabista. Ma ka natuke kõhklesin, aga mees läks väga indu täis ja asi sai igapäevaseks. Pidada hirmus erutav olema.
Ja ei lõika ta kuhugi sisse ka. Mehed on ju igapäevased raseerimisprofid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina sünnitasin alles eelmine kuu ja minul raseeriti, enne kui õmblema hakati (õmblemist oli muidugi ka üksjagu). Muidu oleksin ise puhtana hoidnud, aga pühtfüüsiliselt oli see üsna keeruline ja mees ka eriti aidata ei viitsinud… Eks ka sünnitus tuli muidugi ootamatult varem.[/tsitaat]

Kus sa sünnitasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oli Paides

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 17:49; 16.01 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma õieti mäletan,siis vist raseeriti aga osa sünnitusest on nii hägune ja keskendusin valutamisele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.