Esileht Koolilaps Küsimused adenoidi opil käinutele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küsimused adenoidi opil käinutele

Postitas:

Pojal on kolmapäeval adenoidi operatsioon Lastehaiglas, ühtlasi pannakse kõrvadesse ventilatsioonitorud. Palun vastuseid mõnele küsimusele:
Kui kaua tohib ema lapsega enne operatsiooni koos olla? Millal peale operatsiooni ema lapse juurde lubatakse? Millal koju saab (infolehel on kirjas, et järgmisel hommikul 8-9 paiku)? Mida tuleks veel haiglasse kaasa võtta (peale mänguasjade, vahetusjalatsite ja mugavate riiete)? Kui kaua on aega võtnud narkoosist toibumine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on? Pelgulinna haiglas tehti minu 4aastasele nii, et ema süles pandi narkoosi alla. Narkoosis laps juba tõsteti lõikuslauale ja minul paluti lahkuda. Ootasin palatis, siis toodi laps sinna ja toibus kohapeal, hoidsin oksekausikest käepärast ja ootasin. Magas algul, siis hakkas veidralt jupikaupa ärkama – ajas ennast püsti, vaatas seina, ütles paar sõna, naeris ja vajus uuesti pikali. Kokku kulus narkoosist toibumisele vist paar tundi, aga operatsiooni ootamisele kulus seda aega ka mingi tund vähemalt.
Mis on nõutav kaasa võtta, seda sulle öeldakse ja on infolehel ka kirjas. Lisaks soovitan sul enda jaoks mingit meelelahutust kaasa võtta, magava lapse kõrval või last opisaalist oodates hakkab igav ja pabin on ka. Käsitöö, kui oled selle tegija – mina pabinaga raamatut lugeda ei saanudki. Kõrvaklappidest kuulamiseks rahustavat muusikat. Jne.

Minu laps tegi veel selle triki… Pelgu haiglas antakse adenoidi opist toibuvale lapsele valida, kas tahab jäätist või jogurtit. Võttis jäätise, aga kui me juba lahkusime, kojuminekuriided seljas, siis oksendas kõik selle jäätise lifti ette põrandale… Hea, et oli teine pluus ka kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojale tehti 5-aastaselt, mandlid ja adenoidid opereeriti koos. See, kui kaua ema saab lapsega koos olla enne operatsiooni, sõltub sellest, millal enne teid järjekorras olevad opid lõpetatakse – meil tuli oodata 30-45 minutit. Sain emana algul ka operatsioonisaali kaasa ja last narkoosi tegemise ajal süles hoida. Kui laps oli uinunud, siis tõsteti ta ettevaatlikult opilauale ja minul paluti lahkuda. Poole tunni pärast oli op läbi ning mind lubati kohe magava lapse juurde tavapalatisse, kuhu ta opisaalist sõidutati. Seal ma siis valvasin niikaua kuni laps magas, mu meelest oma paar tundi. Vahepeal ta köhis ja nuuskas verd välja, mida aitasin pühkida. Kui laps oli täielikult ärkvel, toodi talle jäätist. Seejärel oli ta veel arstide valve all paar tundi ning seejärel lasti meid samal päeval kell 2 paiku koju. Põhimõtteliselt ei saanud lapsega koos olla ainult operatsiooni ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 18:35; 11.06 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole: Kas opereeriti Lastehaiglas? Olen kuulnud, et laps viiakse voodiga opituppa ja sinna ema kaasa ei lubata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]myrakaru08 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele käole: Kas opereeriti Lastehaiglas? Olen kuulnud, et laps viiakse voodiga opituppa ja sinna ema kaasa ei lubata.[/tsitaat]

Ei, minu last opereeriti Pelgulinna haiglas. Ta oli eelnevalt dr Oliver Vaide patsient, kes teda ise tahtis ka opereerida ja tema tegi operatsioone Pelgulinnas. Seal oli opi ooteruum eraldi, kust jalutasime omal jalal edasi opituppa, mingit voodiga vedamist enne oppi ei olnud. Kõik oli väga inimlik ja suhtumine lapsesõbralik, arst on minu meelest üks Tallinna parimaid selle valdkonna spetsialiste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 18:35; 11.06 00:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Küsimused adenoidi opil käinutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.