Esileht Väikelaps küsimused keskkõrva põletiku ja rohu säilivuse kohta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: küsimused keskkõrva põletiku ja rohu säilivuse kohta

Postitas:

Tere!
Mul selline mure, et unustasin lapse antibiootikumi külmikust välja üheks ööks ja nüüd siis mure, et mis see teha võib? Kuna tuba pole väga soe ja u 12 tundi oli valmis suspensioon väljas, siis kas on põhjust muretsemisex? Teine küsimus oleks, et lapsel on mõlema kõrva keskkõrvapõletik juba üle kuu aja ja eile tegin talle lõpuks vanni, kuna ta oli tõesti juba väga rokane (toit juustes jne), aga täna ta jälle väga viril- nüüd siis mõtlengi, et kas tegin talle karuteene, kui juhtus, et vesi läks kõrva :S Üritasin küll nii pesta, et ei läheks, aga mine sa tea :S Kuna arstiga pesemisest ei tulnud juttu, siis äkki keegi oskab öelda, et miks ei tohi vesi kõrva minna kui on põletikulised? Tänud kes viitsivad vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohu kohta helista 1220. Mul jäi ka kord rohi välja, apteegis küsisin veel, et kas peab külmikus hoidma ja tema vastas, et ei pea, ma üle ei kontrollinud ja nii ta läks. Meie seisund läks küll hullemaks, aga ei oska kindlalt öelda, kas rohu pärast.
Peaasi, et märg kõrv tuult/külma ei saa. Ürita vee sattumist kõrva vältida, kuivata kõrvad kenasti ja järgmiseks korraks osta spets kõrvatropid (silikoonist olid vist). Haige laps ei tähenda tingimata pesemata last 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Vähe tõenäoline, et suspensiooniga midagi juhtus.
2. Keskkõrvapõletiku korral ei ole vaja pesemisest loobuda ega paaniliselt vee kõrva minekut vältida, v.a. juhul, kui kuulmekile on põletiku tagajärjel purunenud. Kui arst sulle selle kohta eraldi märkust ei teinud ja laps juba nii pikalt haige, siis ilmselt on kuulmekile terve ja vee kõrva sattumise pärast muretsemiseks pole põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps küsimused keskkõrva põletiku ja rohu säilivuse kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.