Esileht Väikelaps Küsimused neile, kes väikelapsega USAs käinud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimused neile, kes väikelapsega USAs käinud

Postitas:

Sõidan peagi oma sel ajal 1 a 4 k lapsega USAsse. Lapsega lähen USAsse esmakordselt. Olen kuulnud, et USA piiril tuleb anda piimapulbri proov. Kuidas nad seda võtavad? Ja kas olete pidanud oma lapse purgisööki või jooki maitsma? Kas võtsite siis mingi lisalusika kaasa (ei topi ju sõrme lapse söögi sisse)?
Ja siis küsimus ka, et kas kuskil küsiti ka vaktsineerimise kohta? Küsin seetõttu, et ma pole oma last vaktsineerinud, välja arvatud ainult tuberkuloosi vastu sünnitusmajas. See sai tehtud seetõttu, et lastearst ütles mulle sünnitusmajas, et ilma selle vaktsiinita USAsse ei lasta. Kuna mul sugulased seal, siis saigi tehtud. Kuid ma pole kuulnud, et kuskil piiril vms keegi vaktsineerimise kohta seal küsiks või küsitakse?
Olen igasuguste nõuannete jne eest tänulik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen lastega USAs käinud ja mitte keegi ei ole kunagi küsinud vaktsineerimise kohta.
Toitu ma kaasa ei vedanud, mul sõi kõige väiksem alles rinda. Veepudelid kästi küll ükskord prügikasti visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 3-aastasega, piimapulbri kohta ei tea. Aga vaktsineerimise vastu ei tundnud küll keegi huvi. Ja loogiliselt võttes peaks siis ikka kõiki kontrollima, mitte ainult väikelapsi. Vaktsineerimine on USA-s iseenesest enam-vähem kohustuslik ja lasteaeda-kooli minnes võivad küll tõendeid nõuda. Ma täpseid reegleid muidugi ei tea, aga kui te ainult külla lähete, siis pole nagunii vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kaks korda oma väikse lapsega Usas ja vaktsineerimise kohta keegi ei ole küsinud,kuigi igaks juhuks vaktsineerimise pass oli mõlemad korrad kaasas. Purgisööki ei pidanud maitsma, piima kohta ei oska öelda,laps sai rinnapiima tol ajal. Kusjuures tagasi sõites võtsin lapsele joogijogurtit kaasa ja lasti ilusti läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan USA-s. Mõnikord tõmmatakse spets pulbriga koti seest üle ja ju siis seda selle pulbriproovi all silmas ehk peetigi? Mina olen siin nii riigisiseselt ja -väliselt lennanud suurte söögikottidega ja ka veetassidega (mul kaks väikest last) ja keegi pole kunagi palunud maitsta ega vett ära visata.
Piiripeal vaktsineerimispaberi küsimise kohta pole küll midagi kunagi kuulnud. Vaktsineerimine on siin tõepoolest suhteliselt kohustuslik aga seda ei saa laiendada välisriikide kodanikele. Ju sul arst lihtsalt hirmutas sind haiglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su arst ajas sulle ikka toelist jama. Kedagi ei huvita, mis vaktsiinid mingitel turistidel tehtud on. Paris karm. Kohe tahaks kuhugi teatada, et emasid niimoodi hirmutatakse.
Piimapulbri parast ma ei muretseks. Eelkoige otsivad nad vedelikke. Nii et valmis ma piima ei teeks. Kui on ainult pulber, eriti veel tootja pakendis, siis kindlasti pole probleemi. Void panna koik oma soogid-joogid yhte eraldi kotti, siis hea kohe turvakontrollis valja votta ja naidata, sest tavaliselt nad kysivad, kas on lastele mingit sooki-jooki kaasas.
Kui tahavad testida, testigu. See votab vaid minuti, ja nad votavad su pulbrist ehk mingi grammi. Mul oli kunagi lapsele piim tetrapakis, nii et ei oleks saanud enam sulgeda. Kui nad testida tahtsid, ytlesin, et votku siis juba ara, sest ma ei saa lahtise pakiga opereerida. Nemad selle peale loid yldse kaega. Samas voeti mul kuu aega tagasi USA siselennul ara Nivea kreemipotsik, mis olla liiga suur olnud, ja mu sugulaselt deodorant:)
Kui pyydlikud nad just turvakontrollis on, soltub igasugustest asjadest – kustkaudu sa lendad, kui usin ametnik juhtub olema, kas neil on parajasti mingi \”korgendatud valmisoleku periood\” jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Küsimused neile, kes väikelapsega USAs käinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.