Esileht Väikelaps Küsimusi Emmaljunga kohta (oodatud ka Brio omanike vastused)

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Küsimusi Emmaljunga kohta (oodatud ka Brio omanike vastused)

Postitas:

Soovin vahetada oma vanker-käru välja. Hetkel olemasolevaga rahul ei ole, kuna puudub üleviidav sang ja mina isiklikult tunnen sellest väga puudust.Lisaks sooviksin ehmemat vedrustust.
Millistel Ej mudelitel on sang üleviidav? Soovin osta kasutatud vankrit, hinnaga kuni 150¤. Seega tuleb otsida vist natuke vanemat mudelit.
Mida ma peaksin jägima kasuatud vankri ostmisel? Kas ej leviidava sangaga mudelitel on ka mingid tüüpvead? Olek hea kui tooksite välja nii plussid kui miinused. Kaalu oleks ka hea teada.
Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleviidavad on vist Sport raamiga mudelid (suured vankrid) ja Cerox. Teistel, va Scooteril saab isteosa suunda muuta.
See käis siis Emmaljungade kohta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Cerox töötas ilma vigadeta, seega vigu ei tea öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:31; 24.06 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest saad korraliku vanema Brio kombi küll. Super hea vanker. On üleviidav sang, hästi pehme vedrustus, pikk korv ja istumisosa. Ainuke miinus oli minu jaoks raske kaal(ligi 20kg, täpselt ei tea).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleviidava sanga miinus ongi vankri suur kaal. Torusid on topelt. Mul oli Brio Kombi ja väga rahul olen. Hea vesdrustus ning üleviidav sang leidis meil koguaeg kasutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Brio Kombit:) Vigadest – meie vankril on ilmnenud, et raami kokkupaneku süsteem vahel ei tööta. Peab natuke raami väänama ja loksutama. Puudust tunnen taskust, mis võiks isteosa küljes olla:) Muidu olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks on vaja üleviidavat sanga? Miks on see hea? Mul oli mitu vankrit, aga sellist omadust vankri juures ei teadnud tahta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brio omanik. Mitteüleviidavaga kogemused. Stabiilne käru, hea vedrustus, tugevad ja hästi jooksvad rattad, saab trepist ükes-alla sõita, vari ulatub pikalt ette, mistõttu pole puudust tundnud ka ükeviidavast sangast. Meie mudelil olid vankri sees väiksed taskud ja katte sees ka. All on mahukas korv. Kokku käib lihtsalt ja kui rattad ka ära võtta, mahtus pagasnikusse lisaks kärule palju asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes pole üleviidavat sanga kasutanud, ei saa selle mugavusest ilmselt ka aru. Kui päike paistab vankrisse, muudad suunda, kui tuul puhub vankrisse, muudad suunda, kui vihm sajab vankrisse, muudad suunda. Muidugi saab vankrit ka enda järel vedada, aga see pole mugav.
Kui laps saab suuremaks, tahab ta järjets rohkem vaadata ettepoole, seega lihtsa vaevaga saab sõidusuunda muuta.
Mistahes trepist alla sõitmine rikub aja möödudes vankri ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:31; 24.06 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üleviidava sanga miinus ongi vankri suur kaal. Torusid on topelt. Mul oli Brio Kombi ja väga rahul olen. Hea vesdrustus ning üleviidav sang leidis meil koguaeg kasutust.[/tsitaat]

Ei nõustuks 100%. Mul on vanemat tüüpi üleviidava sangaga vanker-käru (mingi 10a vana mudel juba) ja selle kaal natuke üle 12kg. Mingeid topeltorusid küll seal pole. Aga eks igal mudelil on oma erinevused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 10:59; 25.06 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga milleks on vaja üleviidavat sanga? Miks on see hea? Mul oli mitu vankrit, aga sellist omadust vankri juures ei teadnud tahta.[/tsitaat]

Teemaalgatuses oli juttu vanker-kärust. Algul kui on laps lamavas asendis, siis tavaliselt peaga sõidusuunas (et emaga oleks silmside). Hiljem kui istub juba, siis näoga sõidusuunas (tahab välja vaadata). Üleviidava sangaga saab vankrist imelihtsalt käru teha – ei pea korvigi ümber tõstma ega üldse korvi maha monteerima – seljatugi üles, jalatugi alla ja turvakaar ette.
Minul on selline vanker-käru – muudan sõidusuunda vastavalt päikese/tuule suunale (et need last ei häiriks). Praegu poiss veel ei istu, seega on vankri-seisundis. Aga sõidusuunana eelistab juba jalad ees (et saaks juba ise vankrist välja piiluda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 10:59; 25.06 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need, kes pole üleviidavat sanga kasutanud, ei saa selle mugavusest ilmselt ka aru. Kui päike paistab vankrisse, muudad suunda, kui tuul puhub vankrisse, muudad suunda, kui vihm sajab vankrisse, muudad suunda. Muidugi saab vankrit ka enda järel vedada, aga see pole mugav.
Kui laps saab suuremaks, tahab ta järjets rohkem vaadata ettepoole, seega lihtsa vaevaga saab sõidusuunda muuta.
Mistahes trepist alla sõitmine rikub aja möödudes vankri ära.[/tsitaat]

kasutasin mõlema ja rohkem meeldis ikka see, kus polnud üleviidavat sanga – EJ City on parim käru! Ennem oli DuoCombiSport aga kui laps kasvas korvist välja siis vahetasi istuva City vastu. Ülihea manööverdus, paigas tasakaal jne. Välimuselt meeldis rohkem kui Brio.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see, kas vanker jääb terveks või ei, sõltub kasutajast. Kui kellelgi tekkis ettekujutus, et vankriga trepust alla sõidetakse nii, et maja kajab ja laps teeb sees poolemeetriseid hüppeid, siis päris nii see pole. Vankriga sõidetakse ettevaatlikukt tagumistel ratastel trepist üles-alla. Kahtlemata jagan majaomanike rõõmu, kel pole ühtki astet ja sõida või vannituppa, kuid meie perel tuleb hakkama saada kortermajades, kus sisse ja väljapääsemiseks on vaja kasutada treppe. Ja kui see hädavajadus on, siis suuremate ratastega stabiilse vankriga on ohutum treppe läbida. Mina ei jaksa rasket Briot koos asjade ja lapsega tõsta ja treppe läbida. Kellegi eelistusi ma ei laida ja kedagi paika ei pane, et mis sa ka tead, sul pole seda või teist, aga vaat kus mina tean. Lihrsalt ise püüan ka erinevaid arvamusi hankida, kui miski suurem ost ees on, nt kergkäru, ja hea teada, miks ja mida arvatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Küsimusi Emmaljunga kohta (oodatud ka Brio omanike vastused)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.