Esileht Tasuta teated Küsimustik “Eesti inimeste hoiakud seoses vaktsineerimisega”

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Küsimustik “Eesti inimeste hoiakud seoses vaktsineerimisega”

Postitas:

Austatud küsimustiku täitja,

Minu nimi on Kristjan Malmstein ja olen Pääsküla kooli XI klassi õpilane. Antud küsimustik on osa minu gümnaasiumi lõputööst “Eesti inimeste hoiakud seoses vaktsineerimisega”.
Teie andmed on anonüümsed ja Teie vastuseid kasutatakse vaid agregeeritud kujul ilma igasuguse viiteta vastajale. Kolmandatele osapooltele saadud küsitluse algandmeid ei edastata.

Küsimustiku koostamisel ja oma saadud tulemuste analüüsimisel abistavad mind konsultantidena Tallinna Ülikooli sotsiaalpoliitika professor Anu Toots küsimustiku struktuuri ja analüüsi osas ning arst-resident Dr. Hans Arro meditsiinilistes küsimustes.

Tänan abi eest!

Link küsitlusele on leitav sellelt lingilt https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHVVQaIbUr_GuJAONezfPuy2iVhFU4E-S9iwwN-R2wb2gDmw/viewform

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastaks küll, aga avaneb küsimustiku viimane leht, kus on kiri: Küsitlus on edukalt lõppenud. Tänud huvi tundmast. Lugupidamisega, Kristjan Malmstein

või see on tulemuste näitamine, sest teema on vana?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trollimise teema, sest küsitluse vastused on lingilt juba näha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastaks küll, aga avaneb küsimustiku viimane leht, kus on kiri: Küsitlus on edukalt lõppenud. Tänud huvi tundmast.

Üldjuhul neid küsimustikke igavesti aktiivsena ei hoita, teema on tehtud üle 2 kuu tagasi. Kusjuures väga asjalikult koostatud teema, kes küsib ja mille jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tasuta teated Küsimustik “Eesti inimeste hoiakud seoses vaktsineerimisega”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.