Esileht Tasuta teated Küsimustik: Lääne-Eesti emad, kes saanud lapsevanemaks vanuses 15-19

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Küsimustik: Lääne-Eesti emad, kes saanud lapsevanemaks vanuses 15-19

Postitas:

Tere perekooli liikmed!

Palun abi Lääne-Eesti emadelt, kes on saanud lapsevanemaks vahemikus 15-19 eluaastat. Oma uurimistöö olen kirjutamas teemal “Teismeeas emaks saanud neidude haridustee kaardistamine, katkestamise põhjused ja neile vajaliku toetuse kaardistamine Lääne-Eesti näitel”.

Teisisõnu, olen uurimas noorelt lapsevanemaks saanud emade haridusteed ning selle jätkamist peale lapse sündi. Küsimustikus avaldatud vastuseid kasutan ainult uurimistöö tarbeks ja need on täiesti privaatsed. Küsimustikule vastamiseks kulub 5-10 minutit. Samuti on võimalik jätta juurde oma kommentaarid, kui soovite midagi antud teemaga mulle edasi anda.

Iga vastus on väga suureks abiks! Kui ise ei sobi vastama, aga tead kedagi, kes sobiks siis võid julgelt temalegi ankeeti jagada 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdABKxzCYSvfVNqAQ4aN_W4gXMIjtKnJAoZ7A8mgdZCyhcuOw/viewform?usp=sf_link

Ilusat päikeselist kevadet!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mitte üheski küsimustikus ei tohiks olla nii palju inetuid õigekirjavigu.

2. Küsimustikus on mitmeid küsimusi, mis on iseloomult avatud, kuid vastaja peab valima sobivate vastusevariantide vahel, mis on küsimustiku koostaja arvates ainuvõimalikud variandid. Niisuguste küsimuste puhul peab olema vastajal olema võimalus valida variant “muu” ja kirjutada oma kommentaar.

3. Küsimustiku koostaja eeldab, et ükski vastaja ei ole saanud emaks nooremana kui 15a vanuses, alustanud seksuaalelu nooremana kui 13a vanuses, ei ole küsimustikule vastamise ajal noorem kui 16 jne, samuti on tehtud eeldusi lapse isa minimaalse vanuse kohta. Kui aga mõni vastaja tahaks vastata, et ta on/oli noorem, siis ta peab esitama ebakorrektsed andmed.

Ja need on vaid mõningad tähelepanekud.

Hetkel jääb mulje, et küsimustik on koostatud viimasel hetkel. Enne avalikustamist võiks küsimustiku siiski kriitilise pilguga üle vaadata, et olla kindel, et see oma eesmärki täidab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tasuta teated Küsimustik: Lääne-Eesti emad, kes saanud lapsevanemaks vanuses 15-19