Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 94 )

Teema: Küsin huvi pärast: ..

Postitas:
Kägu

Kas siin on (abielu)naisi, kellele see on okei, et tema mees teiste naistega seksib?

Meil mehega tekkis arutelu sel teemal ja kui ma ütlesin, et mulle see kindlasti ei sobiks, siis ta väitis, et mul on sees mingid hirmud ja ma peaks nendega tegelema.

+8
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siin on (abielu)naisi, kellele see on okei, et tema mees teiste naistega seksib?

Meil mehega tekkis arutelu sel teemal ja kui ma ütlesin, et mulle see kindlasti ei sobiks, siis ta väitis, et mul on sees mingid hirmud ja ma peaks nendega tegelema.

Ja kuidas tema suhtub sellesse, et sina teiste meestega seksid? Temale kindlasti sobib?

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haige.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paratamatult hakatakse siis samuti ringi vaatama ja lõpuks on pere katki, sest juhul, kui üks kõrval käib, jäetakse pere palju väiksema tõenäosuega, kui mõlemate puhul. Lõpuks jääb üks armukesi pidama, teine aga teeb armukesest endale paarilise. Polekski kurb, aga lapsed.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mees sellega perele korralikku rahab teenib (mis selles valdkonnas on vägagi võimalik), siis minugi poolest. Kui mees teeb tasuta, siis muidugi on probleem. Kui naised ei taha maksta, siis saadaks meestesse.  Ja kui pärast seda ikka veel  kiima üle jääb, et jaksab minu kallal vinguda, siis jätaks maha.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

???

Sul on muidu plaanis edaspidi ka selle mehega abielus olla või?

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa peaksid tegelema sellise mehe pikalt saatmisega, kes oma naise kõrvale teisi lisaks vajab.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta on nõus, et sa ka teiste meestega magad, siis on ju ok.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks oleks see okei juhul kui

1. Mees teeks 2 nädala tagant terve paneeli suguhaiguste teste

2. Poleks mitte kunagi kaitsmata vahekorras minuga

3. Mehe jaoks oleks ok kui ka mina ringi kepin. Ja ma tõesõna kavatsesin seda teha sel juhul.

Ma ei usu et mees ühegi tingimusega sealt nõus oleks.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hirm haiguseid saada ntx. Normaalne hirm ju tegelikult.   Kui naine on vähese sexiisuga ja mees  väga kõrgega, siis võiks kokku leppida, et mees võtab armukese lisaks aga mitte igapäev uus.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niiiii…. Mida rohkem susid, seda rohkem häid mõtteid mehele pähe istutad. Jatka veel nende küsimustega ja varsti näed, kuidas kõrvalt nillib. Kas roosad püksid on teie majas juba ära olnud? Proual endal hakkavad roosade prillide taga silmad vaikselt avanema. Aga nagu minu kallis ema ütleb, kui koju hakatakse tooma, vot siis on alles probleem, abielus 50 a.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

???

Sul on muidu plaanis edaspidi ka selle mehega abielus olla või?

Kõigi naiste jaoks ei ole seks elus kõige tähtsam. Miks sul kõik väärtused algavad ja lõppevad kepiga?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigi naiste jaoks ei ole seks elus kõige tähtsam. Miks sul kõik väärtused algavad ja lõppevad kepiga?

Muidugi ei ole, kuid kes siin naistest räägib. Paraku meestel ikka on küll. Kui seda ei ole, siis ei ole nagu midagi. Vähe sellest, vaheldust tahavad. Ja teevad ka.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks oleks see okei juhul kui

1. Mees teeks 2 nädala tagant terve paneeli suguhaiguste teste

2. Poleks mitte kunagi kaitsmata vahekorras minuga

3. Mehe jaoks oleks ok kui ka mina ringi kepin. Ja ma tõesõna kavatsesin seda teha sel juhul.

Ma ei usu et mees ühegi tingimusega sealt nõus oleks.

Nimekirja lõppu tuleb lisa nr. 1.  Kuna mees ei ole nõus eelpool nimetatud punktidega, siis on ta jutt paljas mull, mis ei järgi tegusid. Järelikult jääb ära.
Ja lõpuks – miks ta püsisuhtes soovib olla, kas ta on kuulunud või lugenud sellest midagi ja sattunud segadusse, arvates, et see on kohustus? See mees on ju infosulus, elab kott peas.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuidas tema suhtub sellesse, et sina teiste meestega seksid? Temale kindlasti sobib?

Õige! Ja kui mees lubabki, et tõmmaku naine ringi teiste meestega, siis see mees tegelikult ei armasta oma naist siiralt ja südamest.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hirm haiguseid saada ntx. Normaalne hirm ju tegelikult.   Kui naine on vähese sexiisuga ja mees  väga kõrgega, siis võiks kokku leppida, et mees võtab armukese lisaks aga mitte igapäev uus.

Ja, kui armukesel on omakorda partnerid, siis kuidas see naist haigustest säästaks?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline küsimus tektaks minus sügavat pettumust. Nõustun ainult eksklusiivse suhtega. Ja minuga abielludes ta justkui tunnistas sama.

Sellel mehel on mingi egotripp vist käimas, kahju sinust!

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi ei ole, kuid kes siin naistest räägib. Paraku meestel ikka on küll. Kui seda ei ole, siis ei ole nagu midagi. Vähe sellest, vaheldust tahavad. Ja teevad ka.

Aga kui naise jaoks on seks midagi tähtsusetut, siis miks seda mehele keelata?
Meest nåiteks huvitab purjetamine või malemäng, keelad talle åra, sest sulle ei paku need tegevused pinget?

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

OriginalTaste jälle hoos?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle sobiks hästi, kui kambas oleks 2 meest, mm

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaaa OriginalTaste sinuga iga naine soovib seksida. mitte!

OriginalTaste jälle hoos?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õige! Ja kui mees lubabki, et tõmmaku naine ringi teiste meestega, siis see mees tegelikult ei armasta oma naist siiralt ja südamest.

Aga kui mees ise seda kõike teeb, siis armastab oma naist siiralt ja südamest?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui mees ise seda kõike teeb, siis armastab oma naist siiralt ja südamest?

Inimesed on egoistid. Kui mees tahab seksi ja armastab oma naist, naine ei anna ja mees 100% maha ei jäta, siis muidugi võtab kõrvalt. Teine asi on langeda depressiooni ja mitte kumagi enam seksida.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed on egoistid. Kui mees tahab seksi ja armastab oma naist, naine ei anna ja mees 100% maha ei jäta, siis muidugi võtab kõrvalt. Teine asi on langeda depressiooni ja mitte kumagi enam seksida.

Sa oled mees, eks?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled mees, eks?

Ei ole. Kui mees niisama kõrvalt võtab, kui seksiga on hästi või naine algatab ja mees tõrjub, on ka selliseid mehi, siis tõepoolest pole oma naise vastu tundeid.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meest nåiteks huvitab purjetamine või malemäng, keelad talle åra, sest sulle ei paku need tegevused pinget?

Ma ka aru ei saa osadest naistest. Kas tõesti seksi pärast ollakse koos ja see on kogu suhte mõte, algus ja lõpp. Muid väärtusi mehes ei näha, kui ainult riist?
Kui seks on naisele esikohal, siis milleks üldse püsisuhet luua? Püsisuhtes peaks küll olema tähtsad muud väärtused, kui see, kes kellega seksib.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui mu mees sellise jutuga tuleks, siis meie pulm jääks kohe ära.
Kui pärast pulmi, siis oleks halvasti.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka aru ei saa osadest naistest. Kas tõesti seksi pärast ollakse koos ja see on kogu suhte mõte, algus ja lõpp. Muid väärtusi mehes ei näha, kui ainult riist?

Kui seks on naisele esikohal, siis milleks üldse püsisuhet luua? Püsisuhtes peaks küll olema tähtsad muud väärtused, kui see, kes kellega seksib.

Kui tihti sa siis oma mehega seksid? Kuis korra? Iga poole aasta tagant?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka aru ei saa osadest naistest. Kas tõesti seksi pärast ollakse koos ja see on kogu suhte mõte, algus ja lõpp. Muid väärtusi mehes ei näha, kui ainult riist? Kui seks on naisele esikohal, siis milleks üldse püsisuhet luua? Püsisuhtes peaks küll olema tähtsad muud väärtused, kui see, kes kellega seksib.

Ju ikka nähakse teisi väärtuseid ka. Lihtsalt imelik on, kui kaks teineteist armastavat ja üksteist hindavat inimest peavad vajalikuks veel teistega seksida. Mina sellega ei lepiks ja otsiks mehe, kellel on samad väärtused kui minul – truudus nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Sina aga käid oma HPV kontrollides ja palud, et see vähiks ei areneks. Sa oled isegi nii loll,  et ei tea, kust see häda sulle külge on tulnud.

Jaa, seks paljude teiste inimestega – see pole ju üldse mingi näitaja. See pole ju üleüldse tähtis, et su nii sobiv ja hea mees sulle neid hädasid noku otsas koju toob.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole. Kui mees niisama kõrvalt võtab, kui seksiga on hästi või naine algatab ja mees tõrjub, on ka selliseid mehi, siis tõepoolest pole oma naise vastu tundeid.

Nii, aga kui naine tõrjub ja siis mees kõrvalt võtab, siis see mees armastab oma naist?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 94 )

Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..