Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )

Teema: Küsin huvi pärast: ..

Postitas:
Kägu

Meil mehega tekkis arutelu sel teemal ja kui ma ütlesin, et mulle see kindlasti ei sobiks, siis ta väitis, et mul on sees mingid hirmud ja ma peaks nendega tegelema.

???

Sul on muidu plaanis edaspidi ka selle mehega abielus olla või?

Kõigi naiste jaoks ei ole seks elus kõige tähtsam. Miks sul kõik väärtused algavad ja lõppevad kepiga?

Mhmm, täiesti arusaamatu vastus. Antud teemas on ju probleem selles, et mees halvustab oma abikaasat selle eest, et too soovib monogaamses suhtes olla. Pmst ütleb mees, et naine, kes soovib endale monogaamset partnerit, on argpüks, see on halb, puudujääk ja naine peaks püüdma end parandada. Soovitavalt võiks naine veel ka end loomulikult süüdi tunda ja hakata uskuma, et tema mõttemaailmas on midagi kapitaalselt valesti. Seda kõike tuleks kohe korrigeerida, et ikka mehele meelepärane olla.

Samas on just meessugu ise pea terve ajaloo vältel püüdnud igati kontrollida naiste seksuaalpartneri valikut ja hoidku alt, kui neid peaks olema mitu ja veel abielus olles. Huvitav, mis hirmud neil meestel küll on ja miks nad nendega sugugi aastasadade jooksul tegeleda pole suutnud?

Mina tõepoolest ei sooviks olla abielus mehega, kes minu isiklikesse valikutesse minu enda eraelu ja intiimelu kohta halvustavalt suhtub ja põlastavaid kommentaare teeb.

Kui see sinu arvates tähendab, et minu väärtused keerlevad ümber kepi, ok, nii on siis.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole. Kui mees niisama kõrvalt võtab, kui seksiga on hästi või naine algatab ja mees tõrjub, on ka selliseid mehi, siis tõepoolest pole oma naise vastu tundeid.

Nii, aga kui naine tõrjub ja siis mees kõrvalt võtab, siis see mees armastab oma naist?

Ma arvan küll, et armastab, aga lõpuks leiab teise.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed on egoistid. Kui mees tahab seksi ja armastab oma naist, naine ei anna ja mees 100% maha ei jäta, siis muidugi võtab kõrvalt. Teine asi on langeda depressiooni ja mitte kumagi enam seksida.

Sa oled mees, eks?

Ei, ta on mehe sugutunnustega naine. Ehk siis OriginalTaste.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta on mehe sugutunnustega naine. Ehk siis OriginalTaste.

Lionking olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta on mehe sugutunnustega naine. Ehk siis OriginalTaste.

Lionking olen.

On seal väga vahet, mis kasutajanimega sa parasjagu esined?

OriginalTaste, Revolver, Sina123, Lionking, Olgupealegi (või midagi sellist) ja veel palju, palju teisi kasutajanimesid, kelle taga seisab üks eit-mees – seelikus mees.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On seal väga vahet, mis kasutajanimega sa parasjagu esined?

OriginalTaste, Revolver, Sina123, Lionking, Olgupealegi (või midagi sellist) ja veel palju, palju teisi kasutajanimesid, kelle taga seisab üks eit-mees – seelikus mees.

????

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus. Saan temast hästi aru ja olen nõus, kuigi muidugi on väga valus. Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On seal väga vahet, mis kasutajanimega sa parasjagu esined?

OriginalTaste, Revolver, Sina123, Lionking, Olgupealegi (või midagi sellist) ja veel palju, palju teisi kasutajanimesid, kelle taga seisab üks eit-mees – seelikus mees.

See on see sama jah. Igas teemas võtab sõna mitme konto alt ja teeb neid juurde.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on see sama jah. Igas teemas võtab sõna mitme konto alt ja teeb neid juurde.

Just aga, kas sa vaatasid algusest lõpuni seda videot ilma kommentaare lugemata? Pärast loe kommentaare.

https://www.youtube.com/watch?v=Gi4zwxB9Rds&ab_channel=SoftWhiteUnderbelly

Mees väidab, et ta on õnnelik, aga tegelikult ju ei ole. Kas see teeb nüüd mu meheks või naiste vihkajaks? Ja too svingimise teemas lisatud teine link, kus küüntega naine, oli neist veel kõige mõistlikum, kuigi ma ei svingi.
Ja mingi originaltaste ma pole. Lihtsalt ma tean, et ka mehed võivad olla vägivallaohvrid, mida tõestas ka Deppi juhtum.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Just aga, kas sa vaatasid algusest lõpuni seda videot ilma kommentaare lugemata? Pärast loe kommentaare.

https://www.youtube.com/watch?v=Gi4zwxB9Rds&ab_channel=SoftWhiteUnderbelly

Mees väidab, et ta on õnnelik, aga tegelikult ju ei ole. Kas see teeb nüüd mu meheks või naiste vihkajaks? Ja too svingimise teemas lisatud teine link, kus küüntega naine, oli neist veel kõige mõistlikum, kuigi ma ei svingi.

Ja mingi originaltaste ma pole. Lihtsalt ma tean, et ka mehed võivad olla vägivallaohvrid, mida tõestas ka Deppi juhtum.

Üks konto, mille alt segast paneb, on tal Maruja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta on mehe sugutunnustega naine. Ehk siis OriginalTaste.

Lionking olen.

On seal väga vahet, mis kasutajanimega sa parasjagu esined?

OriginalTaste, Revolver, Sina123, Lionking, Olgupealegi (või midagi sellist) ja veel palju, palju teisi kasutajanimesid, kelle taga seisab üks eit-mees – seelikus mees.

See jah.

Lisaks on tal ka kasutaja Maruja. Lisaks on tal hobi teavitada kägude sobimatutest kommentaaridest. Mõnes teemas teavitab kõikidest kommentaaridest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just aga, kas sa vaatasid algusest lõpuni seda videot ilma kommentaare lugemata? Pärast loe kommentaare.

https://www.youtube.com/watch?v=Gi4zwxB9Rds&ab_channel=SoftWhiteUnderbelly

Mees väidab, et ta on õnnelik, aga tegelikult ju ei ole. Kas see teeb nüüd mu meheks või naiste vihkajaks? Ja too svingimise teemas lisatud teine link, kus küüntega naine, oli neist veel kõige mõistlikum, kuigi ma ei svingi.

Ja mingi originaltaste ma pole. Lihtsalt ma tean, et ka mehed võivad olla vägivallaohvrid, mida tõestas ka Deppi juhtum.

Üks konto, mille alt segast paneb, on tal Maruja.

Gerda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gerda on äkki hoopis? Mis maruja?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa praegu endale vastad ja pidevalt 6-7 plussikest endale laod? Vaimne vägivald.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti, miks sa iseendaga räägd pidevalt stiilis ise küsin-ise vastan?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gerda on äkki hoopis? Mis maruja?

Ühes teemas kutsus end Siretiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gerda on äkki hoopis? Mis maruja?

Ühes teemas kutsus end Siretiks.

Just. Halvasti suhtun sinusse ja su vaimsesse vägivalda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga pahasti suhtun. Täna lähen juba levist välja puhkama. Suhtle oma Gerdade ja Siretitega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga pahasti suhtun. Täna lähen juba levist välja puhkama. Suhtle oma Gerdade ja Siretitega.

Erinevad alter egod tal löövad välja, igal on tal oma nimi. Siis ohkab, nüüd ma lähen siit ära, te olete nii lollid, ja umbes õhtuks on taas tagasi trollimas. Siis tuleb esineb kolmanda konto alt ja hakkab neid korrale kutsuma, kes tema alter egode kommentaaridele vastavad. Iga kord sama skeem.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Halvasti suhtun sinusse ja su vaimsesse vägivalda.

Pöördub alati sinatavas vormis teiste kägude poole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga pahasti suhtun. Täna lähen juba levist välja puhkama. Suhtle oma Gerdade ja Siretitega.

Erinevad alter egod tal löövad välja, igal on tal oma nimi. Siis ohkab, nüüd ma lähen siit ära, te olete nii lollid, ja umbes õhtuks on taas tagasi trollimas. Siis tuleb esineb kolmanda konto alt ja hakkab neid korrale kutsuma, kes tema alter egode kommentaaridele vastavad. Iga kord sama skeem.

Jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Halvasti suhtun sinusse ja su vaimsesse vägivalda.

Pöördub alati sinatavas vormis teiste kägude poole.

Tõsi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätke hullukesega vaidlemine ja räägiks asjast. Minu jaoks on mehe käitumine psühholoogiline manipulatsioon ja sellise pakkumise naeraks välja. Isegi ei näe mõtet hakata vastu lahmima, et ma magan ka siis teistega, sest mina ju ei taha tegelikult ringi tõmmata. Nii peaks seda aga mehe ärritamiseks ikkagi tegema. Mis selle suhtega edasi teeksin, sõltub mitmest asjaolust: kui tõsine suhe on, kas on lapsed ja eelkõige – kas mees mõtleb seda küsimust tõsiselt või niisama arutab suusoojaks. Kui härra muudkui jaurab selle jutuga ja  kavatseb tõepoolest hakata seksuaalselt vabameelset elu elama, siis tehkugi nii. Mind sel juhul sinna võrrandisse vaja küll pole. Jääb ka arusaamatuks, miks sellisele kep.ivennale püsisuhe. Et keegi hoolitseks koduste kohustuste eest ja oleks veelgi mugavam ringi tõmmata?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui härra muudkui jaurab selle jutuga ja kavatseb tõepoolest hakata seksuaalselt vabameelset elu elama, siis tehkugi nii.

Minu mees hakkas ka kunagi jaurama, et tahaks ikka grupiseksi ja veel sada muud asja, mina olevat nii konservatiivne. Tegelikult oli vist lihtsalt pereelust tüdinud ja tahtis midagi uut. Leidis ühise keele minu sõbrannaga. Rääkis mulle, et küll on ikka naine, on kõigega nõus, on nõus mitmega voodis jne. Magasidki siis kolmekesi koos, sõbranna, tema mees ja minu mees. Pärast sõbranna mees käis mulle rääkimas, kui jube elu tal on, et talle teeb see nii väga haiget, aga ei taha, et sõbranna minema läheks ja sõbranna on minu mehesse armunud, sellepärast teeb kõike, mida minu mees tahab, et minu mees minema ei läheks. Minu mees käis aina uute ideedega peale, et ikka veel naisi voodisse vaja jne. Siis tuli mulle rääkima, et see sõbranna pole ikka ka piisavalt vabameelne, tal hoopis uus hingesugulane platsis. Ei tasu vist mainida, et mina läksin mehega lahku, kui see pull algas. Mees liiderdab siiani ringi ja elab üksi. See on tema unistuste elu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui härra muudkui jaurab selle jutuga ja kavatseb tõepoolest hakata seksuaalselt vabameelset elu elama, siis tehkugi nii.

Minu mees hakkas ka kunagi jaurama, et tahaks ikka grupiseksi ja veel sada muud asja, mina olevat nii konservatiivne. Tegelikult oli vist lihtsalt pereelust tüdinud ja tahtis midagi uut. Leidis ühise keele minu sõbrannaga. Rääkis mulle, et küll on ikka naine, on kõigega nõus, on nõus mitmega voodis jne. Magasidki siis kolmekesi koos, sõbranna, tema mees ja minu mees. Pärast sõbranna mees käis mulle rääkimas, kui jube elu tal on, et talle teeb see nii väga haiget, aga ei taha, et sõbranna minema läheks ja sõbranna on minu mehesse armunud, sellepärast teeb kõike, mida minu mees tahab, et minu mees minema ei läheks. Minu mees käis aina uute ideedega peale, et ikka veel naisi voodisse vaja jne. Siis tuli mulle rääkima, et see sõbranna pole ikka ka piisavalt vabameelne, tal hoopis uus hingesugulane platsis. Ei tasu vist mainida, et mina läksin mehega lahku, kui see pull algas. Mees liiderdab siiani ringi ja elab üksi. See on tema unistuste elu.

On ikka juhtumisi. Mis krdi kino need liiderlikud inimesed ikka välja mõelda suudavad…ohjah.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea, et see perekool olemas on. Inimesed (eriti vähekogenud) saavad siit palju mõtteainet ja teiste kogemusi, otsused tuleb muidugi endal teha.

TA mees on tüüpiline manipuleerija – sul on mingid hirmud, kui ei meeldi, et tema ringi tõmbab, no muidugi… Mina ütleks nüüd, et tegelikult on mul juba ammu soov ka teistega magada, lasku käia, mõlemale on siis see lubatud. vaata, mis siis vastab. Mees, kes on kohe nõus, ei armasta oma naist niikuinii, nii et siis võib küll kas ringi tõmmata ja paremat meest otsida või kohe lahku minna.

Kunagi ühe tuttava naise mees rääkis kolmekast, et kuidas see on tema suur soov ja unistus. Soovitasin tema naisel kohe nõustuda, ainult et esimesena olgu kolmekas, kus on kaks meest ja see naine. Noh, see unistus on mehel siiani täitmata:)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus. Saan temast hästi aru ja olen nõus, kuigi muidugi on väga valus. Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Me oleme seda sinu lugu juba kuulnud.

Mis asi on “kontrollitud keskkond”? Sellist asja ei ole olemas.

Sa vist oled Agathe?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme seda sinu lugu juba kuulnud.

Ja siis? Sinu lugusid oleme ka kindlasti korduvalt kuulnud.

Mis asi on “kontrollitud keskkond”? Sellist asja ei ole olemas.

Niivõrd-kuivõrd on olemas küll. 100% muidugi mitte.

Sa vist oled Agathe?

Ära tegele nõmedustega, Priit.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist oled Agathe?

Kas Agathe ei olnud vanatädi? Mis seksiprobleem nendel vanainimestel enam siis kodus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme seda sinu lugu juba kuulnud.

Ja siis? Sinu lugusid oleme ka kindlasti korduvalt kuulnud.

Mis asi on “kontrollitud keskkond”? Sellist asja ei ole olemas.

Niivõrd-kuivõrd on olemas küll. 100% muidugi mitte.

Sa vist oled Agathe?

Ära tegele nõmedustega, Priit.

Kes on Priit? See OriginalTaste või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..