Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: Küsin huvi pärast: ..

Postitas:
Kägu

Oled ju koguaeg olnud pardifilee.

Sul pole madalaimalgi määral stiilitaju, kui mind Pardifileeks pead.

aastaid kulutad perekoolile ja mingit kasu sellest pole olnud

See oli huvitav mõte, et perekoolis käiakse kasu pärast. Mina käin siin lõbu pärast.

Kui sa oled voodis kinni, siis polegi sul mujal olla. Mul on kahju sinu oleku pärast, aga see ei anna sulle õigust lahmida rumalusi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kui eluvõõras ikka sa oled.

Milles see eluvõõrus seisneb? Loomulikult ei garanteeri nende asjade läbi rääkimine võimalikku petmist või asjaolude muutumist tulevikus. Aga täiesti kindlalt on ka inimesi, kes avaldavad oma eelistusi kohe. Ja sel juhul ongi ju hea teada kohe ning teha selle järgi otsus, kas sulle sobib sama või mitte.

Näiteks tutvumisportaalis on ju mõnel mehel kohe kirjas, et meeldib grupiseks või sidumismängud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled voodis kinni, siis polegi sul mujal olla. Mul on kahju sinu oleku pärast, aga see ei anna sulle õigust lahmida rumalusi.

Mis ime pärast ma küll voodis peaks kinni olema? Mul hakkab sinuga juba lõbuski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ime pärast ma küll voodis peaks kinni olema? Mul hakkab sinuga juba lõbuski.

Troll on jälle tsüklis, ehk OriginalTaste siis. Siis sõimab naisi ja ajab mingit teemavälist soga igal pool. Minu arust küll eriti lõbus pole. Tahaks nagu midagi muud ka lugeda, aga selliseid teemasid on väga väheks jäänud, kuhu see päss ei jõua.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..