Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Küsin nõu

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Küsin nõu

Postitas:

Laste isaga läksid teed lahku aasta tagasi. Olime koos veidi üle 8aasta. Lapsed 2a ja 4a. Nimelt laste isa leiab,et tema ei pea lapsi toetama. Ei käi neid vaatamas jne. Alimendid 2kuud tagasi peale pandud ja kohus nõuab millegipärast istungit. See peaks juunis toimuma. Probleem aga rohkem seismeb selles,et meil ühine eluasemelaen võetud. Laenujääk on 30 000 euri. Selles korteris hetkel elab laste isa,kuna peale lahkuminekut ei olnud ta nõus ise ära kolima. Mina aga elan siis n.ö külapeal. Nüüd on nõus korteri mulle andma..aga juhul,et tema, kui laenusaaja eemaldatakse laenust. Kuidas oleks võimalik kõike teha. Mul vanemad oleksid nõus laenu enda peale võtma aga pank ei taha muuta laenusaajaid. Pakuvad kinkelepingu varianti… Aga seal ikkagi jääb ta panga ees maksekohustlaseks. Täiesti uskumatu,et midagi ei anna teha. Ema helistanud pangad läbi ja juristidelt nõu küsitud..ehk siiski on mingit võimalust.
Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatisrahasid olen ka ise kohtu kaudu nõudnud ja seda isegi 2 korda, ka istungiga. Mul sõbranna tegi netis kiirmenetluse ja ma olen rahul, et ise istungitel käisin ja sealtkaudu nõudsin. Minu lapse isa ei maksaks sedagi, mis nüüd, kui poleks olnud kohtunikku, kes talle asja selgeks tegi, et oma last on vaja toetada.

Korteriga on ka selline kogemus olemas. Eks võttis eluasemelaenu, mina olin kaastaotleja. Kui lahku läksime, kolis tema välja. Minu sissetulek oli liiga väike, et laenu enda peale võtta, seega eks maksis edasi, mina maksin talle igakuiselt summa tagasi. Seda siis seni,kuni pank mingi aeg teatas, et olgu- kirjutame laenu ümber minu nimele. See läks väga palju maksma- lepingu muutmise tasu, notar( korteri kirjutasime ka ümber ainult minu nimele). Mul siis tegemist swed pangaga.Ja see kõik toimus u 3-4 a tagasi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Aga mis on korteri turuväärtus?

0
0
Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Pereelu ja suhted Küsin nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.