Esileht Ilu ja tervis Küsitlus hüperaktiivsete laste vanematele

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Küsitlus hüperaktiivsete laste vanematele

Postitas:

Kirjutan kursusetööd teemal \”Ühiskonna suhtumine aktiivsus- ja tähelepanuhäirega last kasvatavasse perekonda\” ning töö autentsuse huvides vajaksin Teie arvamust. Selleks palun Teil täita ankeet veebilehel http://www.justask.ee/a/2366
Küsitlus on anonüümne. Aitäh kõikidele, kes vastavad. Lisaküsimused on siia teretulnud.

—-
Link aktiviseeritud. Moderaator.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:36; 17.04 23:49; 24.04 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh kui tore, muudaks see ka vaid midagi.
Täna just laps sattus erilisse kriisi, hüsteeriahoog ja sain vaid tapvaid pilke ja üks julgem proua tuli lausa teatama, et oi see ju ebanormaalne laps!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 23:39; 23.04 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valisingi kursusetöö teema selle järgi, et ka meie perekonnas on hüperaktiivne laps ning et midagi muuta, tuleb kusagilt alustada. Loodan, et see teema leiab laiemat kõlapinda, mida rohkem sellest räägitakse. Minu töö hüpoteesiks on, et ühiskond suhtub hüperaktiivset last kasvatavatesse perekondadesse negatiivselt. Aita mul seda tõestada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:36; 17.04 23:49; 24.04 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühiskond suhtub kõigesse, mis ei mahu NORMi piiresse taunivalt, sest nad ei oska seesuguses olukorras käituda. Minu jaoks on hüpotees natuke liiga kauge, samas kusagilt tuleb alustada. pigem läheneksin praktilisemat suunda pidi, eriti kui ühiskonda sel teemal harida tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kurb on, et ka lasteaed suhtub nii, et \”sa ei viitsi-oska-taha oma last kasvatada ja sellepärast on MEIL temaga raske\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellistel lastel aitab väga palju see, kui muudetakse toitumist, ainult mahetoit, lihale ei, piimatooteid väga vähe, enamus toidust võiks olla ka gluteeni ja suhkruvaba(valge suhkur).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:48; 23.04 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sellistel lastel aitab väga palju see, kui muudetakse toitumist, ainult mahetoit, lihale ei, piimatooteid väga vähe, enamus toidust võiks olla ka gluteeni ja suhkruvaba(valge suhkur).[/tsitaat]

Sa vist sellest teemast kauge?!
Me oleme selle läbi teinud tulemus null!
See ka arstide polt kindlaks tehtud, loe natuke uringuid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 23:39; 23.04 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin vastata kuid link suletud, mul kodus poiss 11 a, kool suhtub kodusse halvasti kuna laps ei taha koolis õppida viimasel ajal käiagi. Oleksin nõus vastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka vastaks. kodus 9-astane ATH diagnoosiga tüdruk, aga link suletud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa vist sellest teemast kauge?!
Me oleme selle läbi teinud tulemus null!
See ka arstide polt kindlaks tehtud, loe natuke uringuid.[/tsitaat]

Ei ole kauge, uuringuid tehakse pidevalt..üks uuring lükkab teise ümber jne. Kahjuks on igast haigused ja esmane ravi on ikkagist toit, uuri ja süvene ise rohkem. Arst ei ole ka tarkpea kuubis, ka neil veel palju vajaka. Lähene probleemile holistiliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:48; 23.04 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan lasteaiaõpetajana. Nimetagem neid siinkohal siis hellitavalt \”hüpikuteks\”- vanemad kurdavad tihti, et ei saa kusagil käia, suhtumine väga kehv. Lapse \”puue\” ei paista ju välja. Siis nad ei käigi kusagil, et mitte ise stressata.
See pole veel kõik. Selliseid koole- lasteaedu, kus oleks spetsialistid, kes mõistavad, ei olegi nii palju. Ja nad võivad saada aru diagnoosist, see ei tähenda veel, et meie koolisüsteem nende lastega hakkama saab.
Kõige hullem lugu on füüsilise vägivalla juhtumitega- siis surutakse koduõppele ja vanem saagu hakkama kuidas tahab.
Ma ei hakka testi täitma, sest ma ise ei kasvata hüpikut, aga olen mitmeid \”juhtumeid\” kõrvalt näinud.
Olukord on lapsevanemate jaoks ahastav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitlus on küll suletud, ent võtan ka siinolevat juttu arvesse. Aitäh kõikidele, kes sõna võtnud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:36; 17.04 23:49; 24.04 23:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Küsitlus hüperaktiivsete laste vanematele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.