Esileht Tasuta teated Küsitlus kooli loovtöö jaoks

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Küsitlus kooli loovtöö jaoks

Postitas:

Tere!
Olen 9. klassi õpilane ning viin läbi küsitlust Eestis hügieeni arengu ja välikäimlate ajaloo kohta oma uurimusliku loovtöö jaoks.
Küsitluse abil soovin teada saada, kui suurel määral on tänapäeval välikäimlad veel kasutusel ja kui vajalikuks neid peetakse.

Küsitlus on täiesti anonüümne ja võtab aega maksimaalselt viis minutit.

Küsitlus on leitav siit: https://forms.gle/kxqyc4eGKCcTipVF8

Ette tänades!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole suvekodu, elangi maal. On mõni aeg tagasi ehitatud välikäimla, kui maja renoveeriti ja veega WC-d veel polnud ehitatud. Praegu seisab tühjalt, aga las seisab, sest sagedased elektrikatkestused siin tuulepealsel maal takistavad vee liikumist kaevust ja siis on igati hea vanas heas puu-tsees istuda. Samas pole see kindlasti igapäevases kasutuses ja ka aastaaeg ei loe, seega ühele küsimusele olin sunnitud valesti vastama.

Mis loovtööd praegu, juulikuus, noormees Matukas teeb?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 17:34; 06.07 20:00; 07.07 07:51; 07.07 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäid 9. klassis suvetööle või teed järgmist aastat ette?
Küsimustikku ma kahjuks täita ei saanud, eelpool teistelt kommenteerijatelt juba sellekohased selgitused olemas. Valesid vastuseid ka andma ei hakka, see moonutab küsimustiku tulemusi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastasin. Vahet pole, miks vaja praegu teha, kui on vaja, siis miks mitte aidata, kui võimalus on. Mul ei olnud ka mingeid probleeme, et ei saaks vastata.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 18:46; 06.07 19:25; 06.07 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina täitsin ära, mis seal siis ikka nii keerulist.

Pole vahet, miks keegi just praegu loovtööd teeb minu arvates. Äkki teeb järgmise aasta oma ette vms.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistest küsimustest tuleb natuke piiratud tulemus. Näiteks meil on maal toas tavaline veega käimla, aga vanast ajast on õues alles ka välikäimla, mis sai ehitatud ammu enne seda, kui maale elektri ja veesüsteemi saime.
Aeg-ajalt kasutame seda ikka, kui näiteks ei viitsi tuppa minna õues toimetades või kui on õues grillpidu. Kätepesu võimaluse küsimus on ka imelik, sest iseenesest ei ole ju vetsus või vetsu kõrval seda, aga aias on kraan pisut eemal, samas pole see ju otseselt vetsu kätepesuvõimalus, aga kõik käijad seda ju ometigi kasutavad.
Oleks tahtnud vaba kommetnaari lahtrit, kuhu panna juurde täpsustused.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistest küsimustest tuleb natuke piiratud tulemus. Näiteks meil on maal toas tavaline veega käimla, aga vanast ajast on õues alles ka välikäimla, mis sai ehitatud ammu enne seda, kui maale elektri ja veesüsteemi saime.

Aeg-ajalt kasutame seda ikka, kui näiteks ei viitsi tuppa minna õues toimetades või kui on õues grillpidu. Kätepesu võimaluse küsimus on ka imelik, sest iseenesest ei ole ju vetsus või vetsu kõrval seda, aga aias on kraan pisut eemal, samas pole see ju otseselt vetsu kätepesuvõimalus, aga kõik käijad seda ju ometigi kasutavad.

Oleks tahtnud vaba kommetnaari lahtrit, kuhu panna juurde täpsustused.

See on põhikooli ühe aine töö, mitte ülikooli laiapõhjaline teaduslik uurimus.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 18:46; 06.07 19:25; 06.07 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun selgita, kuidas need küsimused peaksid sulle andma infot hügieeni arengu ja välikäimlate ajaloo kohta?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitluse abil soovin teada saada, kui suurel määral on tänapäeval välikäimlad veel kasutusel ja kui vajalikuks neid peetakse.

Algpostitusest: “Küsitluse abil soovin teada saada, kui suurel määral on tänapäeval välikäimlad veel kasutusel ja kui vajalikuks neid peetakse.”.
Täiesti võimalik, et see on ainult üks osa tema tööst.

Minu arust natuke imelik, et täiskasvanud inimesed nokivad 9. klassi lapse kallal. Ei, need pole heasoovlikud nõuanded, mida siin jagatakse, tonaalsus annab ju suhtumise ära.
Ei tea tõesti, kust lastel see kiusamine tänapäeval küll tuleb…

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 18:46; 06.07 19:25; 06.07 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun selgita, kuidas need küsimused peaksid sulle andma infot hügieeni arengu ja välikäimlate ajaloo kohta?

Vot sellest ajaloolisest osast ei saanud mina ka aru 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 17:34; 06.07 20:00; 07.07 07:51; 07.07 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes “Kas Te leiate, et välikäimla on kodusse/maakodusse vajalik”? Ilma selleta ju ei saa, aga samas tahaksin (ja hakkamegi ehitama) omale veesüsteemiga tualetti, mitte kuivkäimlat. Seega ma ei saa vastata “ei” ega “jaa”.

Meie ehitasime majja WC, aga seejärel ka õue kuivkäimla – sest leidsime, et on vajalik. Kui elekter ära, siis ilma ei saa, aastaajast sõltumata. Ja iga kord ei taha ka tuppa käia, kui õues tegutsed. Ja saunast ei viitsi ka majani joosta.

Minu jaoks olid kõik küsimused lihtsalt vastatavad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 20:48; 06.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on elektriline wc-pott?

Vesi tuleb elektriga majja.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 20:48; 06.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätepesu võimaluse küsimus on ka imelik, sest iseenesest ei ole ju vetsus või vetsu kõrval seda, aga aias on kraan pisut eemal, samas pole see ju otseselt vetsu kätepesuvõimalus, aga kõik käijad seda ju ometigi kasutavad.

Oleks tahtnud vaba kommetnaari lahtrit, kuhu panna juurde täpsustused.

Ega ei küsitudki ju, kas sa pesed pärast vetsus käimist käsi, vaid et kas seal käimlas on kätepesu võimalus olemas. Enamasti ilmselt ei ole, aga küsida ju võib. Võib-olla tuuakse välja võrdlus mõne muu riigiga, Vana-Rooma termidega või mida iganes.

Ise vastasin vanaema maja kohta. Ma arvan, et ei ole küsimusi vaja nii isiklikult võtta. Validki sobivaima variandi. Ja tegemist on koolitööga mitte üle-Eestisse statistikaameti ametliku uuringuga.

Oma laste koolitöödega olete ka nii kriitilised ja üleolevad?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa õpilasele ja tema vanematele, et nii rumal ollakse ja nii labast uurimistööd tehakse. Ootan huviga, mis sita ja wc eksperdiks antud inimene tulevikus õpib. Kahtlased huvid ja fetišid 🙂

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa õpilasele ja tema vanematele, et nii rumal ollakse ja nii labast uurimistööd tehakse. Ootan huviga, mis sita ja wc eksperdiks antud inimene tulevikus õpib. Kahtlased huvid ja fetišid ????

See on juba uus tase Perekoolis 🙁

Keegi küsis, kuidas see ajalooga seostub, siis mina kujutan küll ette, et uurimuse teoreetiline osa käsitleb ajalugu ja uurimuslik osa tänapäeva olukorda. Ning kokkuvõttes neid kõrvutatakse.

Sel käol on õigus, ei pea kaugelt otsima, kust tuleb koolikiusamine…

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa õpilasele ja tema vanematele, et nii rumal ollakse ja nii labast uurimistööd tehakse. Ootan huviga, mis sita ja wc eksperdiks antud inimene tulevikus õpib. Kahtlased huvid ja fetišid

Kardad konkurentsi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa õpilasele ja tema vanematele, et nii rumal ollakse ja nii labast uurimistööd tehakse. Ootan huviga, mis sita ja wc eksperdiks antud inimene tulevikus õpib. Kahtlased huvid ja fetišid ????

Kui see on nüüd täiskasvanud inimese kommentaar, siis mul pole lihtsalt sõnu. Ma saan aru, et mingi sadistlik kiusamishimu paneb sind niimoodi vastama teisele täiskasvanule (kuigi ka see pole ju normaalne), aga LAPSELE??? Mis inimene sa küll oled. Kas sul endal ei hakka piinlik?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on elektriline wc-pott?

Vesi tuleb elektriga majja.

Ta ei saa nii keerulisest asjast aru ja tipib siia oma “vaimukusi”. Anna olla, lapse asi! ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 17:34; 06.07 20:00; 07.07 07:51; 07.07 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi küsis, kuidas see ajalooga seostub, siis mina kujutan küll ette, et uurimuse teoreetiline osa käsitleb ajalugu ja uurimuslik osa tänapäeva olukorda. Ning kokkuvõttes neid kõrvutatakse.

Mina küsisin ajaloo kohta, sest küsimused “kas teil on kätepesuvõimalus” ja “kas kasutate suvel või aastaringselt” ei anna minu silmis küll ajaloole kuidagi selgitust. Tuleviku suhtes, kui meie praegune tänapäev on juba minevik, on teine asi. Peldikukultuuri* jõudmisest Eestisse see küll infot ei jaga.

* kasutan meelsasti seda saksa keelest tulnud sõna, juhuks kui keegi minestama hakkab ????

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 17:34; 06.07 20:00; 07.07 07:51; 07.07 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsisin ajaloo kohta, sest küsimused “kas teil on kätepesuvõimalus” ja “kas kasutate suvel või aastaringselt” ei anna minu silmis küll ajaloole kuidagi selgitust. Tuleviku suhtes, kui meie praegune tänapäev on juba minevik, on teine asi. Peldikukultuuri* jõudmisest Eestisse see küll infot ei jaga.

Häda selles, et sa kitsendad ajaloo mõistet – sinu jaoks on ajalugu ainult kauge minevik. Ajalugu kestab praeguse hetkeni ja töö uuribki, kuhu on välikäimla ajalooline areng jõudnud.
Kui kaasaegsed ajalugu ei talletaks, siis teaks me minevikust oluliselt vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tasuta teated Küsitlus kooli loovtöö jaoks