Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsitlus kooli uurimuse jaoks teemal motivatsioon

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küsitlus kooli uurimuse jaoks teemal motivatsioon

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen 11. klassi õpilane ning viin läbi küsitlust motivatsiooni kohta oma uurimusliku loovtöö jaoks.

Küsitluse abil soovin teada saada, kui suurt rolli mängib inimeste elus motivatsioon ning kuidas see rakendub. Küsitlus on täiesti anonüümne ja võtab aega maksimaalselt viis minutit.

Küsitlus on leitav siit: https://forms.gle/vumP6tzZXtFNoBrSA

Ette tänades!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on sinu jaoks oluline teada, mitu korda päevas keegi end motiveerituna tunneb, selle asemel et oleks üks vastusevariant “iga päev”? Motivatsioon on üldiselt siiski seotud pikemaajaliste protsessidega, mitte kuni nädalase tsüklitega, mistõttu on kummaline, et sul on valitud kõige harvemaks sageduseks nädal ja edasi on juba võimalik ise kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on sinu jaoks oluline teada, mitu korda päevas keegi end motiveerituna tunneb, selle asemel et oleks üks vastusevariant “iga päev”? Motivatsioon on üldiselt siiski seotud pikemaajaliste protsessidega, mitte kuni nädalase tsüklitega, mistõttu on kummaline, et sul on valitud kõige harvemaks sageduseks nädal ja edasi on juba võimalik ise kirjutada.

Eksisin, kõige viimane variant on kuni korra nädalas ja edasi on juba “harvem”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind motiveerivad tegutsema näiteks kohusetunne, igavus, motoorne rahtus, elukaaslase pahameel kui ma midagi mida tema eeldas pole teinud (no näiteks süüa oma vabal päeval, sest tema ju oma vabal päeval teeb), aga seda motivaatorit ma enamasti eiran, häbi, püüe ühiskonna normidele vastata.

Tegelikult mängib motivatsioon suurt rolli, lihtsalt enamus motivaatoreid ei kõneta mind või siis loodan, et suudan pea liiva alla peita ja ehk ei märgata tegemata asju.

Tundus nagu ma poleks teemaalgatuse sihtgrupp, kuigi uurimus võiks ju sellisedi laisku manjana inimesi ka kõnetada, kellele ükski preemia piisavalt ahvatlev ei tundu. Samas 11.klassi uurimustöö, no ma oleks vist veel vähem asjalikke küsimusi suutnud välja mõelda samas vanuses ja neid siis mingisse foorumisse postitada, kus vastuseid ka loota on, seega  rohkem ei nori.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11 klassi jaoks väga hea töö! Ei ole laialivalgunud, selline peabki üks korralik töö olema! Väga hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka kiidan, ometi üks kompaktne küsitlus ja 11.klassi jaoks saab siit analüüsimist (ja õppimiskohti) piisavalt.
Täitsin ära, edu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks märkus. Eesti keeles on väljend “üle päeva” (every other day).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsitlus kooli uurimuse jaoks teemal motivatsioon