Esileht Pereelu ja suhted Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?

Postitas:

Küsimus suurele ringile – kui vana olite kui teil tekkis viimane uus seksipartner? Kui vana olete praegu?
Kas usute, et ta jääb viimaseks või pigem mitte?

Vastan ka – olin 32, praegu 41.
Viimasele küsimusele vastata ei oska.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 17:23; 06.04 18:01; 06.04 19:27;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Olin 28,nüüd 32. Jääb viimaseks pole plaanis ei lahutada ega petta.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50/53

Pigem mitte.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 17:38; 06.04 19:05; 06.04 21:28; 08.04 06:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellist küsitlust teha? Ma olen juba 26a ühe sama partneriga olnud.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 17:50; 06.04 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei me keegi tea, mis tulevik toob. Mäletan, et mõne aasta eest oli artikkel sellest, kuidas suguhaigused levivad just meie pensionäride seas – paljud mehed surevad nooremalt ja naised, kes päris kuivale ei taha jääda, asuvad maailma avastama. Kondoomita, sest rasedust ju enam ei kardeta.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei me keegi tea, mis tulevik toob. Mäletan, et mõne aasta eest oli artikkel sellest, kuidas suguhaigused levivad just meie pensionäride seas – paljud mehed surevad nooremalt ja naised, kes päris kuivale ei taha jääda, asuvad maailma avastama. Kondoomita, sest rasedust ju enam ei kardeta.

Uhh, kõlab nagu vanema põlvkonna rumalus ja lohakus.:( Ammu ju teada, et rasestumine pole ainus mure ka noorematele.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 17:23; 06.04 18:01; 06.04 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

24
59
jah
oleme juba 35a abielus, lapsedki täiskasvanud
kõik sobib, ei soovi mingit uut eksperimenteerimist

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vale alafoorum!

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30-selt oli viimane uus partner, praegu olen 54. Loodan südamest, et elu jooksul ehk ikka mõni tuleb veel…

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19
39
senise seisu pealt küll, sest klapime ikka kohe väga hästi, aga ega ma ette ju ei saa teada, mis keskeakriisis või peale seda saama võib hakata.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:19; 07.04 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmisel totter küsimus, sellele saavad vastata ainult inimesed, kes on sent surmale võlgu.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:27; 06.04 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 37. Viimane sekspartner tekkis siis kui olin veel 36, ehk 4 kuud tagasi. Ei usu ega ka plaani, et ta jääb viimaseks. Konkreetselt selline suhe, et praegu on fun, aga pikas perspektiivis küll ette ei kujuta, et meie elud koos klappima hakkaksid. Vanuses 27-35 olin kooselus, selle jooksul erinevaid partnereid ei olnud.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:38; 08.04 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

27/31 , mu lapse isa, ei plaani uut.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud 🙂

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud ????

Ka minu jaoks kõlab see üsna jubedalt. Jah, nüüd saan miljon miinust ja ‘teata ebasobivast’ nuppu litsutakse ka sada korda, aga mul ISIKLIKULT  oleks ikka oma elust väga kahju, kui mul elu lõpuks oleks 1-2-3 seksuaalpartnerit olnud. Teiste eest ei räägi, vaid ainult enda eest.

Kõik mehed, kes mul on olnud, on olnud omaette isiksused, huvitavad, omanäolised. Kõik räägivad, puudutavad, naeravad, seksivad erinevalt. Põnev on see elu olnud. Väga paljut on meenutada. Tunda intiimselt elu jooksul vaid ühte -kahte meest oleks masendav.  Ja ei, ma ei ole olnud prostituut. Kõik mu suhted on tuginenud vastastikusele soovile koos olla.

Läks pikemalt kui ainult numbrid, vabandust. Mulle meeldivad teemalaiendused. Kellele ei meeldi, libistage üle.

+20
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 17:38; 06.04 19:05; 06.04 21:28; 08.04 06:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud ????

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud ????

Ka minu jaoks kõlab see üsna jubedalt. Jah, nüüd saan miljon miinust ja ‘teata ebasobivast’ nuppu litsutakse ka sada korda, aga mul ISIKLIKULT oleks ikka oma elust väga kahju, kui mul elu lõpuks oleks 1-2-3 seksuaalpartnerit olnud. Teiste eest ei räägi, vaid ainult enda eest.

Kõik mehed, kes mul on olnud, on olnud omaette isiksused, huvitavad, omanäolised. Kõik räägivad, puudutavad, naeravad, seksivad erinevalt. Põnev on see elu olnud. Väga paljut on meenutada. Tunda intiimselt elu jooksul vaid ühte -kahte meest oleks masendav. Ja ei, ma ei ole olnud prostituut. Kõik mu suhted on tuginenud vastastikusele soovile koos olla.

Läks pikemalt kui ainult numbrid, vabandust. Mulle meeldivad teemalaiendused. Kellele ei meeldi, libistage üle.

Õudne. Meie kandis küll nimetatakse selliseid naisi litsideks. Prostituut teenib raha aga lits rahuldab ennast ja hulga külamehi. Nii lihtne see rehnung Eestimaal käibki. Sina võid ju ennast paremaks teistest pidada aga see, et sa sellisest eluviisist avalikult kuulutada on vägagi häbiväärne ja taunitav. Piisab vaid ühest pahatahtlikust häkist Perekooli portaali, kui paljude siinsete anonüümsed saladused võivad avalikuks muutuda. Kas selle peale ka vahel mõtleb keegi enne kui siia ennast paljastavaid fakte ülesse riputab.
Läks ka nats pikaks teemalaienduseks aga kes ei jaga seda arvamust võib lihtsalt üle libiseda.

+11
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 17:50; 06.04 19:22;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Õudne. Meie kandis küll nimetatakse selliseid naisi litsideks.

Kus see teie kandis on? Kes selliseid väljendeid üldse kasutab?
Suur enamus mehi on siis… kes?!

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 17:23; 06.04 18:01; 06.04 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen selliste teemaarenduste puhul alati, et väga lihtne on leida palju partnereid ja siis kuulutada, kuidas see on tõeline elu, aga need inimesed ei tea seda tunnet, kuidas on olla aastakümneid õnnelikus abielus. Ja neil pole mingit võimalustki seda teada saada. Ma küll ei leia, et need, kelle elus on see õnn olnud, peaksid kuidagi häbenema oma teiste silmis ‘õnnetut’ elu.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka see ebapopulaarne, kes vahemikus 17-31 eksperimenteeris (erinevad partnerid, samasoolised, polügaamsed, eriliste huvidega jne). Praeguseks olen leidnud teistsuguse, sobiva kaaslase, nii et ehk jääb see viimaseks partneriks. Ise ei viitsi ka enam seksuaalsete ekstravagantsustega tegeleda. Vähemalt poolvõõrastega mitte.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen selliste teemaarenduste puhul alati, et väga lihtne on leida palju partnereid ja siis kuulutada, kuidas see on tõeline elu, aga need inimesed ei tea seda tunnet, kuidas on olla aastakümneid õnnelikus abielus. Ja neil pole mingit võimalustki seda teada saada. Ma küll ei leia, et need, kelle elus on see õnn olnud, peaksid kuidagi häbenema oma teiste silmis ‘õnnetut’ elu.

Oleneb ikka, mis vanuses see pikaajaline suhe tekib. Siin on suhted alanud vanuses 16-20. Nii noored ei tea, mis on rahuldustpakkuv suhe. Kui jäädakse kokku selle esimesega, kes verinoorelt leiti, on naine ikka väga vähenõudlik, leplik ja allaheitlik.
Aastakümneid kestev õnnelik suhe võib tekkida 30ndates eluaastates või veelgi hiljem. Ja selline suhe on ka võrdsem, igas mõttes.

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 19:38; 10.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 24, praegu 38.

Praegu on kõik hästi, aga tulevikku ennustada ei oska.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane algas vanuses 33 ja kestis 37. eluaastani. Praegu 53 ja rohkem kindlasti ei tule.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on suhted alanud vanuses 16-20. Nii noored ei tea, mis on rahuldustpakkuv suhe. Kui jäädakse kokku selle esimesega, kes verinoorelt leiti, on naine ikka väga vähenõudlik, leplik ja allaheitlik.

Miks naine on vähenõudlik, leplik ja allaheitlik? Võibolla on hoopis mees? Aga mis siis, kui õnnestubki selles vanuses leida see kõige parem kaaslane?

Aastakümneid kestev õnnelik suhe võib tekkida 30ndates eluaastates või veelgi hiljem.

Muidugi võib. Mul on tutvusringkonnas ka selliseid näiteid.

Ja selline suhe on ka võrdsem, igas mõttes.

Miks noorelt alanud suhe on ebavõrdsem, kui saavad kokku kaks enam-vähem võrdset noort? Meie oleme küll vägagi võrdsed partnerid, peaaegu üheealised ka. Samuti on tutvusringkonnas teisigi selliseid paare. Ühed leidsid teineteist lausa keskkoolis. Lapsi me muidugi kohe ei saanud, need keskkoolist saati paar olnud ka mitte.

 

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:27; 06.04 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud ????

Justkui võti oleks partnerite paljususes. Mõnel naisel ongi elus rohkem õnne ja leiab oma printsi kohe, ei pea enne sadu konni läbi suudlema.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

44
47
Loodetavasti jääb viimaseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 28,nüüd 32. Jääb viimaseks pole plaanis ei lahutada ega petta.

Lahutamine küll sinu plaanidest ei sõltu.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 16.

Praegu 49.

Koos 35 aastat.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 20:35; 07.04 20:53; 10.04 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

31/44. Ilmselt tuleb neid veel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?