Esileht Pereelu ja suhted Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?

Postitas:

56/58 Otsin edasi sobivamat partnerit

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Sa oled nagu pimedana sündinud, kes usub, et on elus kõike näinud. Kuritegu oleks sind sinu enese maailmapildi avardamise nimel truudusetusele meelitada, aga kuda ikka saab kiita ülimalt piiratud kompetentsi? Sa lihtsalt oled vist väheste nõuetega ja rahuldud kõigega, mida eales pakutakse. Ava silmad ja vaata vähe ringi, elus on palju sellist, millest sul aimugi ei ole

+5
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 21:14; 12.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Sa oled nagu pimedana sündinud, kes usub, et on elus kõike näinud. Kuritegu oleks sind sinu enese maailmapildi avardamise nimel truudusetusele meelitada, aga kuda ikka saab kiita ülimalt piiratud kompetentsi? Sa lihtsalt oled vist väheste nõuetega ja rahuldud kõigega, mida eales pakutakse. Ava silmad ja vaata vähe ringi, elus on palju sellist, millest sul aimugi ei ole

See on tal nii, et ta oli 16-aastaselt ükskord aasal jalutamas ja leidis sealt ühe lille. Nüüd on ta kõik järgmised 18 aastat teadnud (st arvanud), et see on maailma kõige ilusam lill. Maailma ülejäänud miljoneid lilli pole ta näinud ega tea nendest midagi. See lihtsalt on ainus lill, mida ta on näinud ja siis on see ju tõepoolest kõige ilusam lill…nendest, mida ta näinud on.

Selline lugu on temal kohe.

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 17:38; 06.04 19:05; 06.04 21:28; 08.04 06:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii inetult parastatakse siin neid, kes on olnud pikalt esimese partneriga koos. Häbiasjast on asi kaugel ja süütud pole nad samuti. Partnerite paljusus pole nüüd küll mingi väärtus ega ammugi naise kvaliteedi näitaja…Mõnel on nii raske uskuda, et tõepoolest võibki see esimene partner olla õige. Nagu mingi valemiga ei saaks olla esimese partneriga head seksi ega suhet, lihtsalt sellepärast et tutvuti noorena. Need, kes kirjutasid oma kogemusest, ärge laske end häirida. Mina küll vaatan imetlusega neid paare, kes 16a või 20a saadik pikalt koos olnud. Nii armas. Ja see on just suur näitaja, kui inimesed on suutnud koos kasvada ja ühes suunas areneda ning ikka toimida omavahel.

Hea seksi saladus ei peitu kohe kindlasti partnerite paljususes. Mina kogesin ka pärast oma esimest partnerit mitmeid erinevaid mehi ja no ei olnud head kogemused…Praegu olengi vallaliseks jäänud ja ükski neist uutest meestest ei pääsenud mu esimesele partnerile ligilähedalegi. See siis neile, kes arvavad, et esimene lill ei saa olla see kõige ilusam või et ainult 1 partneriga olles ei saa teada, mis on hea seks, ainult 1 partneriga ei saagi olla head seksi. Saab ikka küll!

Mina sain nende edasistega teada, mis on halb seks, kas mul oli seda teadmist ja kogemust vaja, usun et mitte…

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 01:43; 07.04 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

31/44. Ilmselt tuleb neid veel.

Ilmselt oleks endal ka hea teada, kui mees teie kohta nii mõtleks. “Noh, mul see praegune naine jah, ta mul siin 10 aastat olnud, aga ilmselt viimaseks ei jää”.

või “No me oleme 18aastasest saadik koos olnud, 15a juba, 2 last ka, aga no ma ei saa ju nii masendavat elu elada, et rohkem naisi ei saagi proovida”

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 01:43; 07.04 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“No me oleme 18aastasest saadik koos olnud, 15a juba, 2 last ka, aga no ma ei saa ju nii masendavat elu elada, et rohkem naisi ei saagi proovida”

Eks need proovijad siin jäävadki ise proovitavateks, sellist iseloomu ümber ei tee ja omasugustega ka kokku saavad.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud ????

Minul on kohe niisugune lugu, et süütuse kaotasin ma 16-aastaselt ja seda mehele, kellega ma abiellusin mõne aasta pärast ja oleme ka 3 last saanud. Hetkel olen 34a, loodan et jääbki ainsaks ja viimaseks, sest abielu on suurepäeane ja seks veel parem ????

Olin 20 ja praegu 35. Viimane oli/on ühtlasi esimene. Jah, usun, et jääbki viimaseks: sobime hästi kokku ja loodame kuni surmani koos olla, nagu kord teineteisele tõotasime.

Te ju ei teagi, mis hea seks on! Praktiliselt süütud ????

Ka minu jaoks kõlab see üsna jubedalt. Jah, nüüd saan miljon miinust ja ‘teata ebasobivast’ nuppu litsutakse ka sada korda, aga mul ISIKLIKULT oleks ikka oma elust väga kahju, kui mul elu lõpuks oleks 1-2-3 seksuaalpartnerit olnud. Teiste eest ei räägi, vaid ainult enda eest.

Kõik mehed, kes mul on olnud, on olnud omaette isiksused, huvitavad, omanäolised. Kõik räägivad, puudutavad, naeravad, seksivad erinevalt. Põnev on see elu olnud. Väga paljut on meenutada. Tunda intiimselt elu jooksul vaid ühte -kahte meest oleks masendav. Ja ei, ma ei ole olnud prostituut. Kõik mu suhted on tuginenud vastastikusele soovile koos olla.

Läks pikemalt kui ainult numbrid, vabandust. Mulle meeldivad teemalaiendused. Kellele ei meeldi, libistage üle.

Õudne. Meie kandis küll nimetatakse selliseid naisi litsideks. Prostituut teenib raha aga lits rahuldab ennast ja hulga külamehi. Nii lihtne see rehnung Eestimaal käibki. Sina võid ju ennast paremaks teistest pidada aga see, et sa sellisest eluviisist avalikult kuulutada on vägagi häbiväärne ja taunitav. Piisab vaid ühest pahatahtlikust häkist Perekooli portaali, kui paljude siinsete anonüümsed saladused võivad avalikuks muutuda. Kas selle peale ka vahel mõtleb keegi enne kui siia ennast paljastavaid fakte ülesse riputab.

Läks ka nats pikaks teemalaienduseks aga kes ei jaga seda arvamust võib lihtsalt üle libiseda.

Kas see on nii habivaarne, et naisel on elu jooksul olnud rohkem kui kaks partnerit. Mul on hetkel korras kolm. Uks, kellega olen ametlikult suhtes aga naeme suht harva. Seks on keskmine. Siis on veel uks mees kes tahab meeletult minuga suhtes olla, koos elama hakata jne. Seda kindlasti ei juhtu. Ja siis on minu eks, kellega me ei suuda ara otsustada, mis siis peaks meist saama. Tema on ka muide ainuke kes mind toepoolest rahuldada suudab. Pohjalikult, seega aeg- a halt me kohtume. Kui temaga saaks asjad korda, siis jaaks tema loomulikult minu ainukeseks aga hetkel ma ei kavatse seksuaalselt rahuldamata olla…

 

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

23 ja hetkel olen 32. Üks laps on ka.
Partnereid enne seda oli piisavalt. Süütuse kaotasin 21 aastaselt suvalisele seiklusele, mida kahetsen.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 26, praegu 32.

Samas suuseksi olen pärast seda ka teinud, kas see läheb arvesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi häbiväärset pole paljudes partnerites!
Ja midagi häbiväärset pole vähestes partnerites!
Kurb on üksnes siis, kui inimene pole oma elu (lühikese/pikaajalise paarilise, sekssuhte vm-ga) rahul. See võib juhtuda nii pikaajalises suhtes kui kümnete paariliste seast seda sobivat otsides ja mis tahes põhjusel mitte leides.

Mina olen 19-aastasest saadik koos oma mehega, ja kui nüüd isiklikuks minna, siis me oleme möödunud 20 aastaga teineteist, sh teineteise kehasid tundma õppinud määrani, mis lihtsalt pole võimalik iga mõne aja tagant partnereid vahetades (mida ma siinkohal absoluutselt ei halvusta, sest kindlasti on jällegi oma veetlus ka uue inimese püüdmise ja tundma õppimise põnevusel ja erutusel). Meie oma pikas kooselus oleme aga teineteise pisimaidki võnkeid tundma õppinud, palju katsetanud, õppinud, arenenud – ja selle tulemusel saanud-loonud kogemusi, mis ongi mõlema jaoks maksimaalselt erutavad ja, noh, täiuslikud. Väita, et ma ei tea, mis on hea, on absurdne, sest mina olengi ju see, kes seda head kogeb. Mina olen oma kogemuse suurim ekspert. Ja mitte keegi ei garanteeri, et kui ma katsetaks ülejäänud elu jooksul läbi veel 10-20 partnerit (mida ma ei saa välistada, sest ega me keegi ju tea, mis elu tuua võib), siis saaksin ma kogeda midagi ligilähedaseltki sama head või paremat. Võib jopata, aga üldsegi ei pruugi.

Igatahes need “te olete ju praktiliselt neitsid, ei teagi, mis lilli maailmas veel olemas on jne pla-pla-pla” ilkujad võiks küll korra ausalt enda sisse vaadata ja mõelda, kas nad ise katkestaksid oma ideaalselt toimiva suhte üksnes seetõttu, et ollakse teineteise esimesed või et kokku saadi väga noores eas? Sest mulle tundub, et inimene, kes mõtleb, et suhe tuleks katkestada üksnes sellisel põhjusel, pole ise lihtsalt väga head, võrdväärset, avatud ja teineteisest hoolivat suhet veel kahjuks kogenud ega tea seega, mida räägib.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:19; 07.04 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinsete kommentaaride järgi jääb mulje, et pikk, monogaamne suhe on vaat, et taunitav nähtus. Imelik küll, aga mul ei ole üldse tunnet, et ma oleksin millestki ilma jäänud. Vastupidi, perekoolist seksiteemasid lugedes saan aru, et mul on selles vallas ikka väga vedanud teise poolega. Oma naiivsuses ma näiteks ei teadnud, et olemas ka selliseid mehi, kes mõtlevad voodis ainult iseenda rahuldusele, kes ei tee suuseksi, et on olemas kolme-lükke-mehi…

Lisaks on mul kuidagi hea meel, et mul on kõik lapsed ühe mehega ja lapsed on saanud terves peres kasvad, mitte pole pidanud pealt vaatama, kuidas ema erinevaid “issisid” koju toob.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 20:35; 07.04 20:53; 10.04 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

33 olin, praegu 39. Nüüdseks pole selle mehega aasta aega seksinud. Kas jääb viimaseks? Loodetavasti mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 28,nüüd 32. Jääb viimaseks pole plaanis ei lahutada ega petta.

Lahutamine küll sinu plaanidest ei sõltu.

Lisaks ei ole lahutamine ainus võimalik põhjus üksi jäämiseks. Olin ka suhtes/abielus 14 aastat. Olin alles 33, kui õnnetuse tõttu leseks jäin. Nüüd olen 50, mul on mees ja kümneaastane laps. Uut suhet, eks me näe.. Lahutada ma ei plaani, aga kui peaksin uuesti leseks jääma (mu mees  on minust vanem), eks siis näeb. Nii et minu viimane uus suhe oli, kui olin 38.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 31, praegult olen 37.
Loodan küll, et on viimane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 ja hetkel 30.

Ma ei mõista, kuidas 1-3 partneriga keegi praktiliselt süütuks luges, ega see ei tähenda, et aktiivset seksuaalsel ei elata ja selle 1 partneriga eksperimenteerida ei ole võimalik.

Mina ei suuda ja ei taha endale paljusi seksuaalpartnereid, ammugi võõraid mitte, aga see ei tähenda, et mu seksuaalsel peab ühekülgne olema. Pealegi kui pott leiab oma õige kaane, siis ei ole soovigi mujale enam vaadata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40/41

 

Osade kirjutajate enesekindlus paneb muigama, jusnagu sõltuks elus kõik ainult ja ainult neist enestest. On ju ometi ütlus: “ka luuavarrest võib pauku tulla” otse elust enesest. Lisaks eksisteerivad  õnnetused…

Üksi jäämiseks on rohkem võimalusi kui võimalikult paljude partnerite rahuldamise soov!?

Mina lahutasin u. 5 a. tagasi põhjusel, et teisel poolel olid minust erinevad plaanid/mõtted.

Katsetasin mitmeid uusi suhteid, kuid nii depressiivne ei ole, et vaid suhete rohkuse hirmust kokku jääks, meie ealistel on üpris väljakujunenud iseloom, enamusega lihtsalt ei taha kokku jääda. Olen ka nende litside kategoorias siis mõne arvates.

Paar a. tagasi oli ka tagasilööke, seega plaanisin üksi jätkata. Kuna see perspektiiv näis kõige nukram, mida ette oleksin kujutlenud ja õnneks on täna tore suhe. Loodan et viimane ja seda ka kõigil enesekindlatel abieluinimestel kes kõike täpselt ette teavad.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 00:56; 08.04 02:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummalised kommentaarid on mõned. Samamoodi, nagu keegi leiab enda õige 30, 40 või 50 aastaselt, täpselt samamoodi võib selle leida ka 16, 18, 20 aastaselt. Eriti kummastav oli see lillenuusatamise kommentaar. Neid “miljoneid õisi” ei ole kellelgi võimekust ära nuusutada ja siis valida, niiet lõpuks võivad täpselt samas kohas tagasi olla nii ühe kui saja “lille” nuusutaja 🙂 Mul endal on olnud üsna palju partnereid, aga samas ma ei näe mitte midagi imelikku kui keegi on koos enda esimese partneriga ja on õnnelik. Kas õnnelik olemine ei olegi mitte nö. eesmärk? Mida siin täpselt naeruvääristada on? Mina siiski valin inimesi, kellega koos olla, enda südame järgi. Alati ma tõesti pole sedasi teinud, aga siiski juba üsna kaua 🙂  Kas need kritiseerijad valivad lihtsalt “parimat sooritajat”? Enda elukutsele toetudes ma tean öelda, et isegi kõige kehvemast sooritajast võib vabalt saada parim kui õigesti ja südamega läheneda. Olen psühholoog ja paarisuhteterapeut ja ilmselt ikka väga palju kuulnud ja näinud selles vallas 🙂

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 18:38; 08.04 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane algas vanuses 33 ja kestis 37. eluaastani. Praegu 53 ja rohkem kindlasti ei tule.

Kas oled 37 eluaastast seksita? Oih, rumal küsimus…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 00:56; 08.04 02:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas õnnelik olemine ei olegi mitte nö. eesmärk?

Sina, psühholoog, ei tea, et osade inimeste eesmärk ei ole mitte sinu moodi õnnelik olemine, vaid elada kirjut elu, ja just see ongi nende õnn. Oled sa üldse psühholoog?

On olemas täiesti omaette elufilosoofia, mille kohaselt parim elatud elu on see, kus on juhtunud palju erinevaid asju, nii häid kui halbu. Ja et halvim elatud elu on rutiinne igav elu, kus oled ‘õnnelik’, aga mitte midagi mitte kunagi ei muutu ega juhtu.

Sinu ‘õnnelikkus’ seisneb eluaeg ühes kohas elamises, ühes kohas töötamises ja ühe mehega seksimises, sest nii on turvaline, stabiilne ja õige. Olgu nii, aga ära seda kõikidele oma klientidele vaikimisi üle kanna, sest inimesed ja nende õnnelikkus on väga erinevad.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 17:38; 06.04 19:05; 06.04 21:28; 08.04 06:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel 54.
Viimane uus 53.
Väga suure tõenäosusega tuleb veel mõni.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähistasime mehega hõbepulmi, viimased 27 aastat on olnud üks mees ja soovin, et jääks ka viimaseks.

Abielludes olin 29, enne seda olid mõned lühemad/pikemad suhtes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled nagu pimedana sündinud, kes usub, et on elus kõike näinud. Kuritegu oleks sind sinu enese maailmapildi avardamise nimel truudusetusele meelitada, aga kuda ikka saab kiita ülimalt piiratud kompetentsi? Sa lihtsalt oled vist väheste nõuetega ja rahuldud kõigega, mida eales pakutakse. Ava silmad ja vaata vähe ringi, elus on palju sellist, millest sul aimugi ei ole

Mina siin mõtlen, et küll kuninganna Elizabeth II-l on ikka kohutavalt igav elu olnud. Elanud kui pime ja ise rumaluke arvab, et on elus kõike näinud. Ilmselt väheste nõuetega ja rahuldub kõigega, mida talle on eales pakutud. Elab nagu kott peas ja ei teagi, et on palju sellist, millest tal aimugi pole.

Tõesti rumal naine – 82 aastat ühe ja sama mehega… Kuniks surm lahutas. Mis tal küll arus oli?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 20:35; 07.04 20:53; 10.04 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

33 aastaselt oli viimane uus.
62 praegu ja sama mehega koos.
Ei ole soovinud uut seksuaalsuhet kordagi. Minu üks suurimaid hirme oli vanuses 35 kuni 55, et keegi minusse armub. Paraku see juhtus kaks korda ja see oli kohutavalt nõme ja piinlik. Ma ei tea nõmedamat olukorda, kui keegi su kannul niutsub või rüütlit mängib ja igavest armastust tõotab. Ja ise ei tunne absoluutselt mitte midagi. Meelitatuna ennast selles tma tunda ka ei osanud. Tüütu, ebavajalik ja piinlik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 09:12; 10.04 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled nagu pimedana sündinud, kes usub, et on elus kõike näinud. Kuritegu oleks sind sinu enese maailmapildi avardamise nimel truudusetusele meelitada, aga kuda ikka saab kiita ülimalt piiratud kompetentsi? Sa lihtsalt oled vist väheste nõuetega ja rahuldud kõigega, mida eales pakutakse. Ava silmad ja vaata vähe ringi, elus on palju sellist, millest sul aimugi ei ole

Mina siin mõtlen, et küll kuninganna Elizabeth II-l on ikka kohutavalt igav elu olnud. Elanud kui pime ja ise rumaluke arvab, et on elus kõike näinud. Ilmselt väheste nõuetega ja rahuldub kõigega, mida talle on eales pakutud. Elab nagu kott peas ja ei teagi, et on palju sellist, millest tal aimugi pole.

Tõesti rumal naine – 82 aastat ühe ja sama mehega… Kuniks surm lahutas. Mis tal küll arus oli?

Mees pidas ju armukesi. Tõesti “ideaalne” suhe.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 19:38; 10.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pidas ju armukesi. Tõesti “ideaalne” suhe.

Ma ei räägi just kuninglikust perekonnast, aga üldisemalt.

Miks sa arvad, et see, mis sulle mehe juures oleks vastuvõetamatu, oleks seda ka kõigile teistele?
Mina näiteks ei suudaks isegi suudelda mehega, kes ei tunne emakeelt ja räägib “autosi, kohvi, nigu, videosi” jne. Samas ei saanud ma ei jäävat hingetraumat ja ajas pigem naerma, kui abikaasa mind pettis ja millises meeeletus ahastuses ta pärast ise oli. Hetk teadasaamisel oli muidugi valus, aga järgnev oli juba koomiline.

Samas ma ei arva, et minu valikud ja soovid mehele on universaalsed ning kui mees ütleb “tahaks nigu uusi autosi vaadata präägu”, siis peaksid kõik naised jooksma eemale nagu mina.

Ära sinagi mõtle, et sinu suhtumine on ainuõige. Kui sinu jaoks on petmine hea abielu surm, siis KÕIGI JAOKS EI OLE.
Lõpuks prints Philipi puhul on faktina teada flirt, küll aga mitte seks. Ära usu kollast paska alati päris ka.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 09:12; 10.04 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimesi, kes armuvad kergesti ja loovad suhteid kergesti. Ja on neid, kes armuvad harva ja siis “jäädavalt”. Öelda, et üks on parem kui teine on rumal. Mul mees ka ükskord imestas, kuidas paar ta klassivenda said nii totud olla, et abiellusid oma esimese armastatuga – et noh, milleks end siduda. Ja kuigi ta ise võib ju oma paljude suhete üle õnnelik olla, siis seksist ja naistest teab ta ikka paraku vähe, ei ole need paljud suhted teda kuidagi kummagi osas palju targemaks teinud. Ma arvan, et mina oma vähestest seksi- ja mehekogemustest olen hoopis enamat kogenud ja õppinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-30aastased arvavad, et ega see jääb kindlasti viimaseks sekspartneriks- üsna humoorikas. Teate seda ütlust, et Jumal naerab, kui inimene plaane teeb? Ma olen 47 ja kohe kindlasti ei julge öelda, mis elu toob ja kas mu 23a abikaasa olnud mees jääb mulle viimaseks või on elul mingeid rööpast väljaviivaid käänakuid plaanis 🙂

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 51, praegu 53. Ei jää viimaseks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii inetult parastatakse siin neid, kes on olnud pikalt esimese partneriga koos. Häbiasjast on asi kaugel ja süütud pole nad samuti. Partnerite paljusus pole nüüd küll mingi väärtus ega ammugi naise kvaliteedi näitaja…Mõnel on nii raske uskuda, et tõepoolest võibki see esimene partner olla õige. Nagu mingi valemiga ei saaks olla esimese partneriga head seksi ega suhet, lihtsalt sellepärast et tutvuti noorena. Need, kes kirjutasid oma kogemusest, ärge laske end häirida. Mina küll vaatan imetlusega neid paare, kes 16a või 20a saadik pikalt koos olnud. Nii armas. Ja see on just suur näitaja, kui inimesed on suutnud koos kasvada ja ühes suunas areneda ning ikka toimida omavahel.

Just see häbi et esimesega ei osanud veel olla ja ka tahtmine teisi proovida oli lahkumineku põhjuseks minu poolt. Saigi proovitud, ei olnud ükski nii hea. Aga ega siis esimest tagasi ei saanud, selle aja peale temal juba pere ja lapsed. tuligi viletsamaga leppida.

Küsimus suurele ringile – kui vana olite kui teil tekkis viimane uus seksipartner?

35

Kui vana olete praegu?

ca 50

Kas usute, et ta jääb viimaseks või pigem mitte?

vist jääb viimaseks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 23:09; 11.04 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma viimase seksipartneriga tutvusin 23-aastaselt, praegu 28 ja endiselt koos. Kokku ongi olnud ainult 3 partnerit elu jooksul. Esimese ja viimasega väga hea seksuaalne klapp. Teisega oli null naudingut, teda minu nauding ei huvitanud ka.

Üldiselt on nii, et võib kohe esimesega vedada, võib alles kolmandaga vedada, mõni jääbki otsima. Mõni naine on muus osas täiuslikus suhtes, aga seksuaalne klapp vähene. Siin tulebki mõelda, et mis on sinu jaoks oluline. Seks ei ole kõige olulisem asi suhtes, aga see võiks olla siiski mõlemale naudingut pakkuv. See on osa suhtest. Näiteks mulle loeb, et oleks füüsiline, mentaalne ja emotsionaalne tõmme. Praeguse partneriga on kõik olemas, nii et olen rahul.

Ning see EI OLE oluline, kas naisel on olnud palju või vähe partnereid. Ühtemoodi nõme halvustada naist, kes pole piisavalt katsetanud või naist, kes rohkem katsetanud. Me kõik otsime seda õiget, pole teise asi arvustada kellegi partnerite hulka. 🙂 Mind üldse ei huvita teise naise sekspartnerite hulk, elage ja laske teistel elada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 00:47; 11.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?