Esileht Pereelu ja suhted Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?

Postitas:

Seks ei ole kõige olulisem asi suhtes

Seda lauset kohtab siin sageli, eriti naiste poolt, kes seksist suhtes keelduvad või kuidagi 2×6 ära kannatavad.

Aga mis on siis kõige olulisem asi või olulisemad asjad suhtes, tahaks teada?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 23:09; 11.04 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ei ole kõige olulisem asi suhtes

Seda lauset kohtab siin sageli, eriti naiste poolt, kes seksist suhtes keelduvad või kuidagi 2×6 ära kannatavad.

Aga mis on siis kõige olulisem asi või olulisemad asjad suhtes, tahaks teada?

Tead, ma olin suhtes mehega, kellega seks oli hea, aga ta pettis mind. Korduvalt. Ta ei armastanud mind, võrdles mind teiste naistega. 2 aastat olin temaga koos ja siiamaani mäletan seda perioodi kui kõige halvemat elus.

Teises suhtes oli vastupidi, seks oli kohutav, aga ega muud asjad ka paigas polnud. Jõi alkoholi, oli agressiivne, purjus peaga läks kurjaks ja tõukas mind, ütles halvasti.

Nüüd on kolmas suhe ning seks on väga hea. Tihti me kahjuks ei seksi, sest mehel on oma teemad (ei peatu siin pikemalt, aga asi pole minus vaid tema ebakindluses). Samas ta on hooliv, armastav, me saame kõigest rääkida, ta teeb mulle väikseid kingitusi, ütleb iga päev et armastab mind. Ma pole kunagi nii head ja hoolivat meest kohanud. Ja ma armastan teda vastu. Esimene hea suhe mu elus. Seks on vapustav kui see juhtub, aga kahjuks mehel isiklikud põhjused miks ta soovib harva. Mina olen paras nümfomaan ja tahaks iga päev, kui saaks.

Nii et mis on seksist olulisem? See, et mees sind armastaks, et sa saaksid temaga rääkida, et ta kuulaks su ära, et sa saaksid tema peale loota, et te koos kasvaksite ning teeksite üksteist paremaks. Et te ei tülitseks päevad läbi. Et teil on hea klapp. See on kõigest minu arvamus. Mõne naise jaoks võib seks olla kõige olulisem asi suhtes ning see on mõistetav.

Samas, kui mul poleks eelnevat kahte halba kogemust, siis ma ei oskaks praegust meest nii väga hinnata. See on ainus põhjus, miks kogemused on head asjad.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 00:47; 11.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen praegu 57 ja viimane uus naine, kellega vahekorras oli, oli mul 55 aastaselt. Kas see jääb viimaseks uueks naiseks, ei oska öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne. Meie kandis küll nimetatakse selliseid naisi litsideks. Prostituut teenib raha aga lits rahuldab ennast ja hulga külamehi. Nii lihtne see rehnung Eestimaal käibki. Sina võid ju ennast paremaks teistest pidada aga see, et sa sellisest eluviisist avalikult kuulutada on vägagi häbiväärne ja taunitav. Piisab vaid ühest pahatahtlikust häkist Perekooli portaali, kui paljude siinsete anonüümsed saladused võivad avalikuks muutuda. Kas selle peale ka vahel mõtleb keegi enne kui siia ennast paljastavaid fakte ülesse riputab. Läks ka nats pikaks teemalaienduseks aga kes ei jaga seda arvamust võib lihtsalt üle libiseda.

Lits olla – pole häbiasi. Joodikute meeste ropp suu on selle sõna inetuks teinud. Kuulsin kunagi kuidas üks Põltsamaa parm joomakaaslastele oma girlfiendi kohta “mära” ütles. Umbes et ei tea kuhu mu mära niikauaks on jäänud? Kas midagi on juhtunud? kas nüüd seepärast hakkame emaste hobuste peale viltu vaatama?

Sõna “lits on selliste tüüpide poolt välja mõeldud termin, kes teiste halvustamisega ise paremas valguses tahavad näida. Inimene peaks olema õnnelik, et keegi tema tarbeks on nõus alukaid jalast ära võtma, aga ei! Selliseid tüüpe kohtab igal sammul.

Jätame nüüd selle vussikeeratud sõna kõrvale ja hakkame asja sisu analüüsima. Heasüdamlik naine soovib teisi aidata, tegelikult on see ehe samariitlus. Ning kui tal head tehes omal mõnus tunne on – mis saab siin elus veel paremat olla vägisi pean pooleli jätm

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 21:14; 12.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 20, nüüd 32. Seda ei tea keegi kas jääb viimaseks või mitte. Mingis mõttes kahju ju mõelda, et äkki ei seksigi kellegi teisega enam kunagi.
Nendes esimestes kordades on ikkagi oma võlu olemas. Samas viimased 12 aastat pole ka kedagi teist tahtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsitlus-kui vanalt viimane seksipartner?