Esileht Tasuta teated Küsitlus toitumise piiramisest

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Küsitlus toitumise piiramisest

Postitas:

Tere!

Koostan TÜ psühholoogia instituudis uurimistööd, mille eesmärk on tõlkida ja valideerida eesti keelde Piiranguskaala (Restraint Scale, Herman & Polivy, 1980) ning võrrelda seda Söömishäirete Hindamise Skaalaga (Akkermann jt, 2010).

Küsimustikule vastamine võtab aega 10-20 minutit ning kõik andmed kogutakse anonüümselt ning neid ei seostata osalejate isikutega. Andmeid töödeldakse anonüümselt TÜ Psühholoogia instituudis.

Uuringus osalemine on vabatahtlik. Teil on õigus sellest igal hetkel loobuda. Uuringus osalemine ei kujuta ohtu osaleja vaimsele ega füüsilisele tervisele. PS! Kui sul on diagnoositud söömishäire, võivad mõned küsimused tekitada tugevaid negatiivseid emotsioone ning sellisel juhul on mõistlikum küsitlusele mitte vastata.

https://survey.ut.ee/index.php/664282

Suur tänu vastajatele juba ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsin küsimustiku ära, aga see mis viimasel lehel peale esitamist tuli, oli mulle küll ootamatu (eriti kuna söömishäiretega inimestel soovitati mitte vastata).

Lugesin teemaalgatuse veel 2x läbi, aga ikkagi ei saa aru sellest viimasest lehest. Kui see oli mingile kindlale sihtgrupile mõeldud, siis tsiteerige mulle palun see lause teemaalgatuses.

Vabandust kui liiga juhm olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tasuta teated Küsitlus toitumise piiramisest