Esileht Ilu ja tervis kuskohas võetakse inimlikult koroonatesti

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: kuskohas võetakse inimlikult koroonatesti

Postitas:

pean minema testi tegema, aga viimati sattus mulle mingi sadist, kes mulle haiget tegi. peale seda jooksis ninast verd ja silmad kipitasid mitu päeva.

olen valmis kasvõi maksma, aga tahaks inimlikku kohtlemist, et must lihtsalt kiirustades üle ei sõideta.

asukoht Tallinn

+10
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See sõltub sellest milline õde seda proovi teeb. Mina ja lapsed käisime eri aegadeĺ samas kohas testi tegemas. Minul ja ühel lapsel oli tegu väga ebameeldiva protseduuriga, nina valutas veel tükk aega, ühel lapsel oli aga väga hella käega õde, kes enne lahkelt lohutas ja lubas et ei tee haiget ja tõepoolest, lapsel ei täitunud ei silmad kibedustundest veega ega tundnud ta ka mingit valu.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti nt Võrus (Kagukeskuse taga proovivõtupunktis) nii, et ma ei saanud peaaegu arugi. Väike kõdimulli tunne kuskil nina siseosas ja tehtud. Mingeid pisaraid, valu, isegi ebamugavust ei kaasnenud.

Aga kuskilt kuulsin, et sügise I pooles olla olnud kasutusel jämedamad provivõtmise pulgad, nüüd mingid peenemad. Ja see, millega mulle tehti, oli tõesti üli-ülipeenike.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti Tallinnas Lauluväljaku Mäe värava juures parklas asuvas telgis. Ei saanud õieti arugi. Tegijaks oli noor naine, küsis kena rahuliku häälega, kas ma olen esimest korda, palus istuda, pea taha kallutada, ja selle rääkimise ajal, enne kui ma arugi sain, oli kõik tehtud. Üldse polnud valus ega ebameeldiv.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti nt Võrus (Kagukeskuse taga proovivõtupunktis) nii, et ma ei saanud peaaegu arugi. Väike kõdimulli tunne kuskil nina siseosas ja tehtud. Mingeid pisaraid, valu, isegi ebamugavust ei kaasnenud.

Aga kuskilt kuulsin, et sügise I pooles olla olnud kasutusel jämedamad provivõtmise pulgad, nüüd mingid peenemad. Ja see, millega mulle tehti, oli tõesti üli-ülipeenike.

Seoses sellega, et see peenike pulk kellelegi ninna ära murdus, kuulvad nüüd proovivõtmise komplekti ka pinsetid. Lohutav onju!? 🙂

Minul võeti aastaid tagasi seda proovi nii, et minestasin.Kuigi ma olen kõrge valulävega. JJa 3x järjest ka veel.

+2
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 5 korda tehtud ja pole kunagi valus olnud. Ma arvan, et tasulisus või mittetasulisus siin rolli ei mängi, võib-olla pigem juhus.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:08; 12.01 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti Tallinnas Lauluväljaku Mäe värava juures parklas asuvas telgis. Ei saanud õieti arugi. Tegijaks oli noor naine, küsis kena rahuliku häälega, kas ma olen esimest korda, palus istuda, pea taha kallutada, ja selle rääkimise ajal, enne kui ma arugi sain, oli kõik tehtud. Üldse polnud valus ega ebameeldiv.

Mul samas kohas sama kogemus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti nt Võrus (Kagukeskuse taga proovivõtupunktis) nii, et ma ei saanud peaaegu arugi. Väike kõdimulli tunne kuskil nina siseosas ja tehtud. Mingeid pisaraid, valu, isegi ebamugavust ei kaasnenud.

Aga kuskilt kuulsin, et sügise I pooles olla olnud kasutusel jämedamad provivõtmise pulgad, nüüd mingid peenemad. Ja see, millega mulle tehti, oli tõesti üli-ülipeenike.

Seoses sellega, et see peenike pulk kellelegi ninna ära murdus, kuulvad nüüd proovivõtmise komplekti ka pinsetid. Lohutav onju!? ????

Minul võeti aastaid tagasi seda proovi nii, et minestasin.Kuigi ma olen kõrge valulävega. JJa 3x järjest ka veel.

Koroonaproovi aastaid tagasi või?

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroonaproovi aastaid tagasi või?

Gripiproovi on samamoodi alati võetud.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:08; 12.01 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses sellega, et see peenike pulk kellelegi ninna ära murdus, kuulvad nüüd proovivõtmise komplekti ka pinsetid. Lohutav onju!? ????

Pinsetid??

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kas saab valus või ei sõltub väga palju ka inimese nina anatoomiast. Mul on ülikitsad ninaurked ja alati on megavalus olnud mis iganes nina protseduuri korral. Kahjuks nii ongi ja eks ma pean selle mõne aja valu lihtsalt ära kannatama.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroonaproovi aastaid tagasi või?

Gripiproovi on samamoodi alati võetud.

gripiproovi ei võeta nii sügavalt, vaid nn poole pealt.

 

med.töötaja

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti Tallinnas Lauluväljaku Mäe värava juures parklas asuvas telgis. Ei saanud õieti arugi. Tegijaks oli noor naine, küsis kena rahuliku häälega, kas ma olen esimest korda, palus istuda, pea taha kallutada, ja selle rääkimise ajal, enne kui ma arugi sain, oli kõik tehtud. Üldse polnud valus ega ebameeldiv.

Mul samas kohas sama kogemus.

Meil mehega sama kogemus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Saku Suurhalli juures paar päeva tagasi, valus küll ei olnud, peenike pulgake, aga natuke ebameeldiv oli, selline kurku torkamise tunne. Pärast proovi ei olnud enam mingit ebameeldivat tunnet. Alguses ka hirmsasti kartsin, olin igasugu valu-jutte kuulnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti nt Võrus (Kagukeskuse taga proovivõtupunktis) nii, et ma ei saanud peaaegu arugi. Väike kõdimulli tunne kuskil nina siseosas ja tehtud. Mingeid pisaraid, valu, isegi ebamugavust ei kaasnenud.

Aga kuskilt kuulsin, et sügise I pooles olla olnud kasutusel jämedamad provivõtmise pulgad, nüüd mingid peenemad. Ja see, millega mulle tehti, oli tõesti üli-ülipeenike.

Seoses sellega, et see peenike pulk kellelegi ninna ära murdus, kuulvad nüüd proovivõtmise komplekti ka pinsetid. Lohutav onju!? ????

Minul võeti aastaid tagasi seda proovi nii, et minestasin.Kuigi ma olen kõrge valulävega. JJa 3x järjest ka veel.

Koroonaproovi aastaid tagasi või?

Gripiproovi võetakse samamoodi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin paar nädalat tagasi Ehitajate teel, kõik oli super, pärasr ainult ninas sügeles pool tundi nagu tahaks kohe-kohe aevastada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teinud nii Lauluväljaku juures kui Mustamäel ja kõik olnud väga viisakas. Valus pole ka kordagi olnud. Lapsed said ka proovid ilusti antud. Ei mingit valu ja viisakas ning sõbralik kohtlemine.

Küll ei ole kummagi koha puhul tegu 5* hotelliga. Luksust ei ole, kui sa just limusiiniga proovi andma ei lähe.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitajate teel 2x pole mitte midagi halba tundnud testi võtmise käigus. Pea tuleks taha kuklasse lasta, siis on parem proovi võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaks korda tehtud, esimesel korral eelmisel kevadel võttis silma korraks niiskeks (polnud valus, aga see sonkimine ärritas midagi üles), teisel korral polnud midagi peale hetkelise ebameeldivustunde. Lapsed mul ka juba mitu korda teinud, kellelgi polnud midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitajate teel oli täitsa ok. Veidi ebamugav aga mitte valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti Tallinnas Lauluväljaku Mäe värava juures parklas asuvas telgis. Ei saanud õieti arugi. Tegijaks oli noor naine, küsis kena rahuliku häälega, kas ma olen esimest korda, palus istuda, pea taha kallutada, ja selle rääkimise ajal, enne kui ma arugi sain, oli kõik tehtud. Üldse polnud valus ega ebameeldiv.

Täpselt sama kogemus, korra kõditas ninas ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin eile Ehitajate teel. Suurte tumepruunide silmadega proovivõtja oli maski taga. Mul on samuti ninakoopad probleemsed ja ise ärevik ka – olin valmis vereks ja valuks. Mitte midagi ei tundnud – võiks kohe uuesti minna andma. Test ise õnneks negatiivne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PERH-is, täiesti muretu. Pisut ebamugav, aga pigem kõdi, mitte valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 4x võetud. Üks kord oli ikka väga raske käega noormees. Ma täiesti öökisin, kurk valutas pärast. Olen ise ka meedik ja nii seda proovi küll võtta ei tohi. Samas ülejäänud korrad ei saanud eriti arugi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis kuskohas võetakse inimlikult koroonatesti