Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuskohast TV kava vaatate?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuskohast TV kava vaatate?

Postitas:
Kägu

Varem vaatasin kava.ee-st, nüüd on seal suured plärakad ees. Tahaks sellist kus oleks eesti kanalite saated reas, nii nagu kava.ee varem oli. Seda siis arvutis.

Jah, tean et olen saamatu, tobu ja mida kõike (selle ütlemisele ei ole vaja netti raisata).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kroonikast.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Telekast.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kava.ee kasutan, arvutist vaatan, mingeid plärakaid seal ei ole.

mul on Chromel muidugi ka uBlock origin peale pandud, see blokib igasugused reklaamiplärakad ära. Perekooli ei saaks ilma selleta üldse vaadata.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varem vaatasin kava.ee-st, nüüd on seal suured plärakad ees. Tahaks sellist kus oleks eesti kanalite saated reas, nii nagu kava.ee varem oli. Seda siis arvutis.

Jah, tean et olen saamatu, tobu ja mida kõike (selle ütlemisele ei ole vaja netti raisata).

Kuna ütled, et plärakad sees, tõesta. Muidu oled valetaja. Mina kasutan kava.ee ja pole veel midagi märganud, et oleks kehvasti. Kava on täiesti töökorras, millest sa räägid?

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis reklaame ei näe, aga kava.ee on avades täis lõputute rodudena suuri kaste, kanalite nimed on nende keskel. See, et paremal üleval olev kell enam liigutatav ei ole, on vana teema.

Miks it-inimeste näpud pidevalt töö järele sügelema peavad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kava.ee on endiselt mu lemmik telekava veebileht. Kasutan uBlock Origin Chrome laiendust, oletan, et see ennetab igasuguste “kastide” ja “plärakate” teket.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata telekast kava. Kust siis veel?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata telekast kava. Kust siis veel?

Kuna vaatan ainult ajamasinaga (kunagise Starmani mõnus termin), siis nädalat läbi kerida on kohmakas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järelvaatamisest otsin sobilikku saadet. Tv kava ei mäletagi kuna oleks mujalt vaadanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kava.ee, mingeid plärakaid pole, uBlock aitab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kava.ee, mingeid plärakaid ei ole, kuigi pole ka adblocki mul siin tahvlis. Üks reklaam on lehe peale, elan üle.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kava.ee plärakateta

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis reklaame ei näe, aga kava.ee on avades täis lõputute rodudena suuri kaste, kanalite nimed on nende keskel. See, et paremal üleval olev kell enam liigutatav ei ole, on vana teema. Miks it-inimeste näpud pidevalt töö järele sügelema peavad?

Niimoodi on siis, kui hiir jääb pärast avamist kogemata sinna ülemise rea peale, kus on saated teemade kaupa – sport, dokumentaal, film, sarjad jne. Siis ilmuvadki kastid kanalite nimedega, mis näitavad vastavalt siis sporti või dokumentaale, oleneb, mille peale su hiir just maandus.
Liiguta hiir veidi ülespoole ja on kava nagu muiste, midagi pole muutunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kasutusel http://www.kavaD.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Niimoodi on siis, kui hiir jääb pärast avamist kogemata sinna ülemise rea peale, kus on saated teemade kaupa – sport, dokumentaal, film, sarjad jne. Siis ilmuvadki kastid kanalite nimedega, mis näitavad vastavalt siis sporti või dokumentaale, oleneb, mille peale su hiir just maandus. Liiguta hiir veidi ülespoole ja on kava nagu muiste, midagi pole muutunud.

Aitäh, hea inimene! Ongi nii, need plakatid on liigutatavad!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kasutusel http://www.kavaD.ee

See on täpselt sama asi mis kava.ee

Ei. Kava.ee on Postimehe oma. Kelle oma see kavad.ee on, pole aimugi. Igatahes vähem reklaame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuskohast TV kava vaatate?